Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

SelfishMan

Abych parafrázoval sira W.Churchila... Nemohu vám slíbit nic než krev, pot a kozy! Holky byly vážně "superhot" (hlavně teda Trixie bodovala se svou sladkou debilitou), ale půlmetrovej krvavej slint visící od rozbité ženské držky mi teda už sexy nepřijde, stejně tak čára zaschlé krve z rozbitého "nosánku" a ty hektolitry řádného potu, hmmmm...lehké rozpaky mi způsobilo, že holky vydrží větší nakládačku než velký guvernér Arnie a zvládnou takovou řež, která by člověka usmrtila po 2. ráně, popřípadě mu způsobila nejednu frakturu, otřes mozku a ochrnutí. Ale tak jsme ve filmu plném nadsázky, kde každá z ženských má řádné koule a víc testosteronu než všichni chlapi co se na place objeví dohromady, takže jako bych nic neřekl. No jo, adolescentní srdce a poklopec zaplesá nad těma pečlivě ukrytýma, ale aspoň pod těsnými propocenými topy se rýsujícíma kozama, milovníci lesbiček a ženských bitek si přijdou asi taky na své, ti co čekají víc ať si pustí radši porno (nebo řeknou své drahé polovičce) a pak Expendables. 60% ()

KacHnAop

Nejlepší pozitivum tohoto amerického filmu, jsou bezpochyby tři nádherné bohyně, které nenechají jen tak v klidu sedět kdejekého pána. Krásně tvarované zadky, hluboké výstřihy, jazýčku sprosté hlášky a pár slušných akčních scén plných zbraní, rvaček a výbuchů stačí, aby člověka alespoň mírně potěšily. Z dějového hlediska to ale byla jinak velice chabá záležitost a tak jsem nucen ohodnotit tenhle film za podprůměrný. ()

blekekeke

Falešný kozy, falešní herci, falešný bitky, falešný příběh, falešný lidi, falešný zbraně, falešný diamanty, jen ten písek vypadal jako pravej ... PS: Proč to bylo celý tak falešný? ()

kpt.Marťas

Příjemná zábava. Bitky kruté, animální a nápadité. Efekty laciný, starý a okouzlující. Příběh, zápletka, vysvětlení, zatemnění to všechno se tu vypráví pomocí flashbaků a to v ryzí a důsledné retrospektivě. Tři vyprsený baby v upnutejch trikách, uzoučkých minisukních a na gargantuovském podpatku mají v ruce lopaty, jsou na poušti a "kopaj". A do toho staří známí: Herkules a Ióláos, Xena s Gabrielou (těch jsme si málem nevšimli, ale maj geniální hlášku). Vadily mi dvě věci: příliš natahovaný závěr a závěrečné titulky. Ovšem chápu i ty, kteří dali odpad. ()

LuckaW

S tím neustálím zmrtvých vstání to trochu přepískli. Že ženy jsou něžné pohlaví? V tomto filmu to neplatí kam se hrabou klasický akčňáky. Pro pánské publikum asi dobrý , ale mě to přišlo uhozený. ()

naytsirk

Ty tři nakonec dám, i když to je to tak na dva a půl. Protože kromě narvaných výstřihů a upnutých oblečků mě to moc nebavilo.... ()

Špinič

1* za baby, aj ked by si možno zaslúžili aj 2* a druhá je za režiséra, ktorý pochopil, že s tým scenárom a rozpočtom a hercami veľa vody nenamúti, tak vyťažil z nich maximum. A aj ked ani teraz presne neviem o čom to vlastne bolo, kľudne by som si to pozrel ešte raz. Dokonca aj záverečné titulky mali gule :) ()

supo

Výborný film, věřím tomu, že nemá lepší hodnocení jen proto, že ho nenatočil Quentin Tarantino ... ()