Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Thomassi

Podobné rodrigezovkám se spoustou zpětných shotů. Zvláštní, smysl nedávající filmeček se třemi sexy kočandami, které se umí pobavit sexuálními hrátkami, mají vybraný slovník, vyznají se ve zbraních, řídí nadupanou káru, umí se slušně poprat a ještě u všeho kroutí svými zadečky a ve svých velkých výstřizích nemálo ukazují své krásné (a velké) poprsí. A nakonec si ze sebe navzájem vymlátí duši, kde krev teče po litlech. Tak a o tom je celý film, ale právě proto to stojí za vidění. Všechno ostatní, jako jsou digitální triky, stojí za starou belu. Ale to v tomto případě nebudete vůbec vnímat, protože tady jde o jedno - o ty BITCHES přece. ()

YURAyura odpad!

0/10 Tesil jsem se na neco a la Russ Meyer v kombinaci s Macetou. Ale houby houby zlata rybko. Sexy kocicky? Kde? Nasilny a krvavy dej? Kde? Kdyz jsem u toho na druhy den podruhe opet usnul tak to asi nemohla byt takova pecka, ale spis Kurewska sracka. ;[[ ()

grogodil

"What happened to your hand? -I cut myself on my crucifix." ...lacná braková zlátanina s absenciou scenára, ktorá rovnako ako vyšpúlené kozy ústrednej trojice spadá niekde do "déčkovej" kategórie, s dialógmi, z ktorých krvácajú uši a trikmi robenými buď vo Worde, alebo Exceli, v ktorom absolútne nič nedáva zmysel a jediný dôraz sa kladie na spomalené zábery z výstrihov vypadávajúcich kôz a do obtiahnutých šatičiek napechovaných pozadí. Okrem toho, jednotlivé scény sú za sebou naskladané tak, že to tvorí jeden chaotický bordel, no na druhú stranu vidieť na tom, že sa to neberie vážne ani v najmenšom a je z toho cítiť režisérove nefalšované zapálenie, takže pre mňa osobne vcelku pozerateľná "guilty pleasure" chujáda. 4/10 ()

Dexter1

Nádherná a štýlová béčková jazda. Krásne ženy, drsná akcia a musím priznať, že vskutku dobrý dej. Zrejme je to hlavne kvôli tarantinovskému naračnému štýlu. Treba uznať, že som sa bavil skvelo. Ak si radi ulietavate na filmoch, ktoré sú buď drsným tributeom alebo sú tak zlé až sú dobré, tak Bitch Slap je jasná voľba. ()

Eldrick

BITCH SLAP by snesl srovnání s HELL RIDE, ale to by nesměl mít tak megatrapný efekty, přesračkovatělej děj, vydebilnělý flashbacky a natahovanou stopáž. A vůbec mě nezajímá, že je to možná schválně, když se to nedá vystát. Jdu si pustit nějaký pořádný porno, tohle je jen lesbická soft-porno masturbace bez ejakulace. Ale už dlouho jsem neviděl tak nadrbaně a stylizovaně nasnímaný kozy a prdele. ()

Dubro

Hlavnými ťahúňmi Bé akcie sú tri vedrá silikónu a minimálne jeden zadok bez celulitídy a to všetko nastrihané a nasnímané naozaj zručne. Hlavne dva záverečné súboje potvrdia, že to Rickovi Jacobsonovi po tej čiernošedomodrej biede v minulosti dnes celkom vyšlo. Tváre si moc nepamätám, orientoval som sa len podľa typu výstrihu a jeho výbavy. Byť tak v puberte, možno sa zvesím a dám tomu určite viac ako 60 spermacent. 3,17 mesiaca. ()

Gereth

Byla to teda ultrahovadina, ale i při sebevětší snaze o objektivnost už níže s hodnocením jít nemohu. Poslední zhruba půlhodinu jsem se totiž nekontrolovaně řezal smíchy. Začátek je zbytečně roztahaná nuda, skládající se ze stupidních rozhovorů klábosících ženských nad lopatami uprostřed pouště, několika nadbytečných flashbacků plných otřesných efektů, prokládaná všudypřítomnými záběry na kozy, zadek a další důležité části těl hlavních představitelek(Toho si tu celkově užijete opravdu hodně). Jakmile se ale, jak už název napovídá, do sebe slečný pustí a vy přistoupíte na to absurdní pojetí tohoto snímku, je to jedná dlouhá fackovačka. Když sledujete, jak se dvě postřelené, ohořelé(Na těch správných místech že?), mokré(Co by to bylo za správný life/death akční nářez bez předchozí "pillow-fight" like scény s kbelíky vody.), od hlavy k patě zakrvácené a zabahněné slečny mlátí hlava nehlava(Jakože toho vydrží hodně) v rytmu opravdu pekelných nadávek, nezbývá vám nic moc jiného, než sedět s otevřenou pusou a vydávat ze sebe salvy smíchu. A když jsem se nad tím pak trochu zamyslel, ani ten příběh nebyl až tak slabý, rozhodně se nevymykal dnešnímu americkému standardu. V některých částech mi dokonce přišel i lehce nadprůměrný. A to je docela nebezpečná myšlenka, když si vezmeme, že děj, charaktery postav a zřejmě i dialogy byly cíleně tvořeny s lehkostí sobotního opilce. Co se týče těch tu tolik opěvovaných miniroliček, zejména Lawless a O'Connor by se daly využít i o dost lépe.// 60% ()

kapsomut

Nevím jak ohodnotit, takže krásnej průměr. Přesně 50%. A k dnešku to má zrovna i na csfd 50%. Takže krása. Je to o ničem, ale za ty ženský se prostě musí nahodit pár hvězd. Velká nadrženost! ()

Linda.csfd

Myslím, že tenhle film musí lidi buď milovat nebo nenávidět. Nic mezi tím. Já jsem to vůbec nepochopila a přišlo mi to jako megablbost. :D ()

Lord.Jim

Překvapil mě úvodní citát Josepha Conrada - seděl by spíše k jinému typu filmu, ale chápu to jako nadsázku, takže OK. Já měla, bohužel (musím to tak napsat), oproti mužskému publiku problém s tím, že se mi ty prsaté, prdelaté ženy nelíbily... hm... a tím to bylo zabitý. Chápu, že si tam každý mohl přijít na své - což bych nakonec mohla být i já - jenom to mělo ten drobnej kaz na kráse. Asi hledím i jinam než na prsa a zadek - jsem prostě blbá. Asi po půl hodině mě to začalo nudit a ty opakovačky kozou a prdelí mě přestaly bavit. Jaká škoda, že nejsem muž - nejen kvůli tomuhle filmu samozřejmě. Lesbická scéna byla dost odbytá, tu taky mohli promakat víc, ach jo. ()

maverick10 odpad!

Co to do.... bylo? Playboy productions? Kroutici se modelky na hnoji radoby styloveho klise? Zoufaly pokus o stylovou jizdu s porci nadsazky zde pusobil velmi smutne. Dokonce ani ne komicky, pouze smutne a to je horsi nez kdyz si deti v lese hraji na Robina Hooda. A jako bonbonek na vrchol dortu trapnosti se vysplhaly zkrachovale existence Hercules a Xena. No uz mi tam chybel jenom strycek Pompo, strycek Jedlicka a muj strycek Jára. ()

StrYke

Bohužel krom trojice zatraceně sexy koček (především teda America Olivo) nemůže film nic nabídnout, ať už je to průběh děje, nebo samotný příběh. ()

M.i.k.e

je to přesně takové jak napovídá trailer...brutální (a zábavné) béčko s nespočtem zpomalených bayovských záběrů na všemožné části těla,spousta cool hlášek a hlavně tři opravdu hot hlavní představitelky...objektivně by si Bitch Slap zasloužil tak jednu,maximálně dvě hvězdy,protože dějově je to (samozřejmě) kravina a herecké výkony také nejsou zrovna oscarové,ovšem pochybuji,že by od toho někdo očekával víc než to ve skutečnosti je...a pravda je taková,že kultovní potenciál Bitch Slap prostě má a svoje fanoušky si dozajista najde... ()

Petoss1

Všade samé ňadra, zadočky, k*ndičky a tri krásne "herečky". To všetko kompenzuje akýkoľvek príbeh a vlastne všetko. Veď načo, aj tak je to dosť seriózna záležitosť a jedna veľká pR()ča s vydareným soundtrackom. 50% ()

Nautila

V poslední době se těch filmů , co jsou -jakobéčko- a plné lesbických tvrďáckých sexy koček, vyrojilo hodně. Bohužel, žádný z nich není dobrý a tenhle je ze všech asi nejslabší. Sice poskytuje spóustu pohledů do krásně vyplněných výstřihů a spoustu pohledů pod sukně. Bohužel, co z toho, když jsou všechny ženský stejnej typ, ty sexy pohledy pak totiž řádně omrzí. Zvlášť, když stejně nikdo nic neukáže. Příběh je na prdlačku, sice zvraty tam jsou, ale vypadají, jako když to scénárista neměl vymyšlený celkově a prostě tam prdnul, co ho zrovna napadlo. Rovněž prostředí, všechno se totiž odehrává na jednom supernudném místě. První hvězdička je za úvodní titulky, druhá za tu Erin Cummings. Víc nic. Kdy už se někdo konečně odváží natočit film v tomhle žánru, kde bude pořádné a nápadité zabíjení bez ostychu, kde konečně ty sexy holky něco ukážou a kde bude pořádný vtip? ()

cubajz

totálně antifeministický filmeček ve kterém každou chvíli kamera labužnicky přejíždí přes sexy křivky tří hlavních hrdinek (přičemž přesně kopíruje chlapský pohled - nejdřív dlouhý záběr na kozy a pak až na obličej:) a scénář znalecky dává záminky k namočení trička, lesbickým polibkům nebo otrhávání dalších a dalších částí oblečení. No prostě se na to moc hezky kouká a pokud jste chlap tak z toho bez erekce nevyváznete. Příběh je sice slabota, ale celé je to brané děsně s nadhledem a je vidět, že jde spíš o poctu starým béčkařinám a kopanec do prdele zatrpklých feministkám než o plnohodnotný film, takže si nad absencí příběhu nemá ani cenu lámat hlavu. Navíc se tu objeví Hercules s Iolaoem i Xena s Gabrielou:) ()

-Bomba-

Bitch Slap je hrozná blbost s trojkou sexbomb v hlavní roli. Mně ale nezaujal a to ani když jsem totálně vypnul mozek. Dějovou nesmyslnost bych ještě zkousnul ale to, co bylo šíleně debilní bylo natáčení před zeleným plátnem, které bylo tak odporné až hrůza. Jak už je vidět zde na csfd, své fandy si to najde ale já mezi ně nepatřím. ()