Láska a jiné kratochvíle

Love and Other Impossible Pursuits

The Other Woman

Láska a iné kratochvíle

USA, 2009, 119 min (Director's cut: 98 min)

Don Roos

Scénografie:

Michael Shaw

Kostýmy:

Peggy A. Schnitzer

"Not everything works out the way you hope."(3.7.2011)

• babuca

Tak toto má sklamalo. Hlavne výkon Portmanky bol podpriemerný!(30.12.2011)

To byla nádhera, po herecké i obsahové stránce.. Natalia Portman brilantní, Scott Cohen neméně a Lisa Kudrow mě strašně mile překvapila, nečekala bych, že se tak snadno a přesvědčivě vymaní z role "Pheobe", ale je to tak! Dojemné, inteligentní a především neustále vtahující do děje, doufám, že ne poslední svého druhu!(16.2.2012)

Co říci? Film mi těžce zabrnkal na mou citovou strunu a já si zase poplakala. Opravdu krásné drama o životě a smrti, které je podtrženo výborným hereckým výkonem všech aktérů. Nicméně pořád mi v tom něco chybělo, nevím co to bylo, neumím to popsat. Třeba na to přijdu až si film pustím za nějaký čas znovu.(8.11.2012)

Natalie Portman opět zazářila, ze začátku mi to sice přišlo trošku vleklé, ale časem mě to chytlo a ke konci jsem div slzu neuronila. Upřímné, ze života, dojemné.(29.6.2013)

Film u něhož je lehké uvěřit, vcítit se a následně prožít. I když je zcela zřejmé, že ženy musí mít všechny zmiňované pocity 100 x intenzivnější.(30.9.2013)

Moc pěkný film a báječná Natalie Portman. Tento snímek Vám připomene, jak jsou některé věci nedůležité a jak moc některé ztráty bolí.(30.9.2013)

70%(30.9.2013)

hudba:John Swihart . Velice pěkný film o tom jak se rodina spořádá se smrtí své dcerky a také přátelství i manželství(15.10.2013)

Průměrně natočený film s dobrými herci, ale špatným scénářem i režií. Natalie Portman hraje opět svoji roli, jak nejlépe to jde, ale ostatní postavy působí nepřirozeně. I když je celý film zajímavě podán a pohybuje se zde zvláštní psychologika, snímek jen vidíte, ale neprožíváte jej. Jedině dobře vypadající role ze všech stran je pro výbornou Lisu Kudrow, která nadchne i svou dramatickou podstatou. 52%(22.6.2014)

Jak už tu padlo, herecky zahráno výtečně, hudba krásná, ale pro mě tomu něco chybělo. Nemělo to ten správný náboj, proto u mě zůstává tento film mezi průměrnými i když myšlenku má působivou.(12.1.2015)

Smutný a místy docela drsný film. A bohužel něco podobného může potkat kohokoliv... Ztráta dítěte, rozpad manželství nebo vztahu, nevěra, komplikovaný vztah s nevlastním dítětem... Místy mi ukápla slza, ale film je to kvalitní. Prostě o životě... A to není vždycky pohádka...(25.1.2015)

Takové rozporuplné - na jednu stranu si to hraje na co nejhlubší postavy, na druhé straně takové plytké jako do levné komedie (pře-chytřené dítě, chápavý manžel)(13.8.2015)

• macherano

Obyčajný film ničím výnimočný jedine tak Natalie(7.11.2015)

• leonskennedy

Poněkud depresivní film který tentokrát nezachrání ani Natalie Portman či Lisa Kudrow.(14.1.2017)

1 3 4 5 6 7 následující >>