Černé moře

• Velká Británie Black Sea (více)

Jednoho dne dostane kapitán Robinson (Jude Law) nečekanou nabídku. Má sehnat ponorku a posádku a plavit se na Černé moře vyzvednout z potopené nacistické ponorky zlaté cihly. Avšak pod hladinou moře ve stísněném prostředí ponorky začíná mezi posádkou obcházet nedůvěra, pochyby a smrt. Dostane se kapitán Robinson k vytouženému pokladu, nebo bude muset obětovat úplně vše? (Bontonfilm)

DavidDizzer

Popravde se mi to moc libilo, avsak na ctyri hvezdy to neni, zase jen na tri je to malo. Ve me ten film zanechal spoustu emoci - strach, fobie, napeti a spoustu jinych “negativnich” pocitu. Film mel dej, mel napad a urcite se na nej chci jeste nekdy podivat. Mozna, kdyby byl zpracovan na delsi stopaz a dej byl vice rozvity a propracovany, mohl to byt lepe hodnoceny film. Kazdopadne sviravy pocit z ponorky, ktera se pohybuje mezi utesy, uz nikdy nedostanu z hlavy a vzdy z toho budu mit strach :) ()

Bragi66

Kulisy dobré, atmoška by také šla, ale příběh je násilný, až hraničící s naivitou, která by šla možná prominout starším "ponorkovkám" z videokazetového dávnověku, ale tohle je film z roku 2014. ()

Sao Saoi

Výborné, chcelo by to síce ešte z pozície režiséra viac pritvrdiť a 10% ešte navrch pridať. Možno by sa to pretiahlo o 10 minút dlhšie, ale to by už bola tutovka. Takto je tam ešte priestor na zlepšenie. Jude Law skvelý a zvyšok posádky tiež... ()

goodridge

Veruže poriadna chlapská záležitosť. Mám rád ponorkové filmy a hlavne tie kde sú ruské ponorky. Jude Law sadol do role bossa vynikajúco. Atmosféra skvelá, napätie sa dá krájať. Veľmi dobrý filmový počin. ()

Pollini

Staří mazáci, na které se jejich zaměstnavatelé vykašlali, se vydali na strastiplnou pouť v mořských hlubinách. Nečeká je ale žádné dobrodružství, nýbrž tvrdá realita ponorkové nemoci. Trochu patetická otázka, zda si vybrat peníze nebo život, je trochu v pozadí a vynoří se jaksi pozdě. Nicméně skvělá hudba. Jestli máte rádi honbu za pokladem, s klidem se podívejte. ()

Jindra_S

Příjemné překvapení, jedná se o klasický ponorkový film, mnoho situací se tak dalo očekávat, ale díky podání Jude Lawa a nestandardnímu setupu posádky je to nějak uvěřitelnější. A rozhodně "plastičtější" než novodobé blockbustery. ()

B_Tomyk

Napínavý děj, Dobře zahrané ( Jude Law ) , klasicky mezinarodnostní konflikt členů posadky , stejně jako nenávist obyčejnych lidi ke zbohatlikum a bodobnym zjebum kteří opět ušili boudu na dříče kteří chtěji zbohatnout.. Klasicky v každe posadce se najde jeden magor, a jeden (utajeny zmrd) . mě se to líbilo . 4 hvězdy moc ale tři hvězdy málo. takže není to film pro večerní romantiku , ale sám na sám s napjetím a klasickou otazkou " kdo to asi ty vole přežije" ()

hypnos11

film, ktery je jiz od zacatku odsouzen k neuspechu kvuli slabemu scenari. tretina posadky ponorky se chova jeko dementi, druha tretina jako idioti, na zbylou tretinu pripada jeden psychopat, mlady klucina (asi mel do kin pritahnout nejake to divci osazenstvo, jinak si jeho pritomnost nedoakzu vysvetlit) a kapitan, ktery se snazi vyrovnat psychopatovi. skdoa, nejaky poradny ponorkovy film to dlouho nebyl a dlouho nebude.. ()

kriplozoik

Dost nosný film, aby utáhl dvouhodinový příběh, ale poměrně zapomenutelný (např. vedle Propasti a podobných, megalomanštějších dřívějších počinů). Zápletka a motivy hlavního hrdiny, vycházející z jeho sociálně-rodinného pozadí, mi přišly zajímavé. Závěr měl určité rozuzlení, celkově dobrý film. ()

jiri.juricek

Docela dobrý thriller z podmořského prostředí. Asi nejlepší část filmu je jak vylezou ven ve skafandrech, dál se rozepisovat nebudu, nerad bych spoileroval :) Herecké výkony občas nic moc, měl jsem někdy pocit až nucenosti některých herců, naštěstí ne často. U filmu jsem se bavil a sledoval s napětím, takže průměrné hodnocení je myslím odpovídající, na to že jsem od něj moc nečekal :) ()

Matrix44

Celkom podarený film. Chcelo by to hlbšie popracovať na postavách a rozvinúť príbeh pod morom a kľudne to mohlo byť za 5* ()

ipar1

Tuctový dobrodružný film o hľadačoch zlatého pokladu na dne mora. Niektoré pohnútky členov ponorky nepochopiteľné, ale k tomu nevyrovnanému ,,béčku" to tak akurát sedí. ()

Dexies

měl jsem problém to vůbec dokoukat ... příběh má potenciál, ale v tomto provedení to je jedna velká nuda, kterou nezachrání ani Jude law ... jedna hvězdička za konec ... ()

horskejvlk

Stejně protizápadní naladění jako v ruském filmu Válka z roku 2002 kde hloupý namyšlený a totálně neschopný Angličan využije čestného ruského vojáka aby s nim vyjebal… tak jako vyjebává západ z Ruskem o kterým si myslí ze jsou vydláci. Zde v černém moři něco obdobně naladěného až na Jude Law který vše zachraňuje a ukazuje že né západ potažmo UK ale korporace je hlavní nepřítel. Blbost na kvadrát víc jak ⭐️⭐️ To nezaslouží. ()