Sammyho dobrodružství 3D

• Česko Sammyho dobrodružství (více)

Film vypráví příběh mořské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě ochraňovat naší planetu. (oficiální text distributora)

Fordik

Strašně krásný a zároveň i děsivý příběh želváka Sammyho. Ve 3D o to krásnější zážitek, u kterého se zasmějete, pobrečíte si a především si šáhnete do svědomí, kde si uvědomíme co vše děláme přírodě. Tento film ve mně zanechal stopy, to se jen tak někomu nepodaří. Proto 5*. 90%. ()

Ajfist

Film je to velice hezky udělaný.Hodnotit ho stejně jako hraný film nelze.Především,když je dnes móda používat při hodnocení filmu slovo klišé.Drtivá většina i vysoko hodnocených filmů,je plná klišé,tedy hromadou toho co už je ve filmech dost běžné,ale takové hodnocení se moc nehodí na animované filmy určené především pro děti.Děti filmy filmy hodnotí jinak a je jim naprosto putna jestli je tam hromada otřelých frází a tento film byl hodnocen dětmi hodně vysoko. ()

Zeth4beatz

Tak tenhle filmek mě utvrdil v tom, jaká jsem citlivka. Je to jeden z dětskejch trháků, kterej mě dokázal dohnat k slzám podobně jako Dumbo. Pro děcka super, pro rodiče taky :) 90% ()

Sengee

Jediné, co musím opravdu pochválit je provedení 3D. V tomto animáku se asi spíše zaměřili právě na provedení 3D, než-li na samotný příběh. Statečná želvička, která neustále ztrácí kamarády a musí je pořád někde hledat. Trochu mi tu chybí originalita a nápady. Tento animák byl asi spíše určen těm úplně nejmenším divákům. Kdybych to měla porovnat např. s Hledáním Nema, tak jsou želvičky hodně, hodně hluboko kdesi u dna. Když to shrnu, mám radši jiné želvy, mají silnější krunýře, pásky kolem očí a ovládají bojová umění :-) . ()

Sweetynka

Mám animované filmy ráda a co teptve ty ve 3D. Od Sammyho dobrodružství jsem možná čekala trošku víc, ale zklamaná nejsem. Velice dobře poukazuje na špatné chování člověka vůči oceánům (přírodě celkově). Dětem, pro které je film určen především, se Sammy bude líbit určitě :o) ()

Jean_Calid

Byl jsem na tom s 10 letým bratrem v kine. 3D se ukázalo jak fajn nápad. Kluk se bavil a já se nenudil. Občas jsem se i zasmál. Nic více jsem od toho nečekal a jsem tudíž spokojen. ()

funnynqo

Milý a hravý film. Spočiatku som to porovnával s Hľadá sa Nemo ale ten je proste klasika. Sammy však nezaostáva vo veľa veciach. Jediné, čo by som vylepšil bol ten príbeh ale inak to bolo do pohody. Perfektná animácia len podčiarkla podarenosť filmu. Ako som už vravel, dejovo to nebolo ono, ale i tak sa tam vyskytlo mnoho úsmevných situácií. Avšak nechýbali ani tie dramatické. A navyše keď som sa dozvedel, že film je z Belgicka bolo to pre mňa dosť prekvapenie. Ale rozhodne tento film patrí medzi príjemné oddychovky. ()

Vonter

Lidi jsou svině. Hážou do oceánů všelijaký kentus, dělají z ryb ropáky a života, kromě toho vlastního, si váží asi jako šimpanz teploměru. Ale jsou i hodní lidé (fakt?), kteří ty zakentusený oceány zase čistí a z ropáků dělají opět ryby. No a to je koloběh přírody, milé děti. Snad vám želvák Sammy pomůže v rozhodnutí, na kterou stranu se přidat. ()