Mladou Marichuy zachrání před vězením sympatický psycholog Juan Miguel, který se jí snaží pomáhat i po propuštění. Vzájemné sympatie přerůstají v lásku, ale mladý pár bude muset v cestě za štěstím překonat spoustu překážek... (oficiální text distributora)

hanikrivi

Velká tragédie je, že slovenské televize chtějí dopřát nějaké novější telenovely svým romanticky založeným divačkám, opatří je šíleným dabingem a všichni ostatní jsou nuceni je alespoň jednou shlédnout. Přitom tahle telenovela ve španělštině funguje dost dobře. William Levy je fešák, Maite opravdu hezká, padouchů víc než dost. Velkým plusem je kvalitní výběr hudby a dost vtipných scén. Dolů to sráží 2/3, kdy tu "buleli" snad všichni a dostalo to psychotický ráz. Jinak je tu vše: boháči, chudáci, figurky z lidu, šílenství, amnézie, násilí, vraždy, naivní romantika... Pro oddechové procvičení španělštiny výborný. ()

Majulenkaa

Ač dosti typický příběh s mnoha kýčovitými a pro telenovely typickými scénami mě dostal na dobrou hudbu, poutavou hlavní dějovou linku a hlavně na Williama Levyho. Od druhé poloviny je sice dějově slabší, ale o to víc jsem se u ní nasmála. Za vtipné momenty si mě tato telenovela získala. ()

Sabril

Maite Perroni s Williamom Levym ako hlavné postavy to je plus pre túto telenovelu a ešte k tomu ten dej no skvelý seriál je slabé slovo preto 5 hviezd :) ()

Maeve.Orion odpad!

Poď! Poď a zabi ma, lebo túto hovadinu nedokážem pozerať dlhšie ako minútu.....nieže odpad, ************** seriál. 0% ()

Catr854 odpad!

Z donucení jsem shlédl JEDEN díl a to mi stačilo. Můžu vám říct, že IQ mi po tomto skvostu ujelo až někam na Sibiř. Pokud se máte rádi, tak vám tento skvost nedoporučuji. ()