Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

cobraSK

Nudný, nezáživný odvar prvého dielu, ktorý tiež nebol právo super animák. Zbytočné, rádoby vtipné, už chápem prečo to šlo rovno na video. ()

P@\/EL

Ucházející animovaný film, který nabídne pár, na můj vkus docela málo, usměvných situací a scének. Taky děj mi přišel spíše slabší a ne moc propracovaný. Malý bílý vyšlechtěný pes, který neustále organizoval všechna domácí zvířata, mi byl značně nesympatický. Závěr už byl trochu lepší, protože přinesl nějaké to akční dění. ()

Naby

Bylo to celkem dlouhé, bez nějaké rozumné, nebo alespoň trošku originální zápletky. Ani animace nebyla žádný zázrak. Bohužel se řadí k jednomu z nejslabších animovaných filmů co jsem viděl. ()

Diceros

Byt to 20minutovej kraťas tak to snesu. Ale jako celej film? NE. Bylo to utrpení. Lovecká sezóna bez lovců? Co to? Navíc hlavní postavičky z prvního dílu vidíme asi tak polovinu doby celého filmu. Zbytek patří psům a celé je to vlastně o psech. Název je jednoduše převzat z prvního dílu, aby nalákal lidi a děti, ale je to přitom úplně o něčem jiném. Příběh je tak strohý a tupý, že to snad ani není možné. Vtipy a hlášky nikde. Trapné. Strašná nuda... Na to, že má film čistého času jen 67minut je až neskutečně dlouhý a nekonečný. Ke konci filmu jsem i spal. Že je film pro děti? Ano beru, jenže by mohl trochu pobavit i dospělejší. Tento film je tak pro děti do 7 let! Nechápu jak to tady může mít cca 51%!!! ČSFD jde dost ke dnu, protože zde je vidět, že mají právo hlasovat i lidé kteří neobjektivně zvedají hodnocení. Když někdo filmu napálí 4hvězdy a že se pobavil jak nikdy díky tomu, že je ve filmu pes se jménem Buřtík, tak myslim není co víc dodávat... Hodnocení 1* a to jen kvůli dětem. ()

Pythonator

Horší animace? Nezájem. Já se bavil. O něco slabší v porovnání s prvním dílem, ale pořád zábava. Zklamal mě slabší příběh. Radši bych něco na téma z lesa proti lovcům než tam zapojit hromadu čoklů. Tento film je zajímavý zvláštním druhem rasismu. Je zde jasně vidět, že tvůrci mají něco proti králíkům. Králičí bitva je možná morbidní, ale já se u ní prostě musel zasmát. ()

Ammit

Nó, normálně bych řekla, že jsem na animáky trochu stará, ale pobavila jsem se. Není to nic originálního (ztratil se nám kámoš, a tak ho 'dem hledat), ale originální dabing je dost pestrej a vtipy ujdou (i když dospěláckých je tam na dětský animák dost). ()

majklfly

Vím, že to je film pro děti, ale proč? Závěrečná scéna za zpěvu všech dabujících byla srdcervoucí. Primitivní animace, až na pár prvních scén, kdy jsem seod srdce zasmál nuda na nudě. Nezajimavé trapné dialogy, vlastně i snaha zachránit rádoby roztomilého pejska od které jsem si sliboval spoustu vtipných situacích a legračních zvratů vyšla na brečící děs. Pustit si prvních deset minut (po pokus o svatbu) a pak hned vypnout a nechat si vzdát. Doufám, že aspoň menším dětem se to bude líbit a nějaká šťastná rodinka se při koukání na tento snímek oddychne, protože na víc to rozhodně nemá. 65% ()

Roper

Dalo sa to pozriet, ale definoval by som to ako dost slabsi animak... Humor stagnoval, mizerna animacia, ziadna postava sa prilis nevyvijala ba dokonca k ziadnej som neinklinoval prostrednictvom prejavenia co i len sympatii... Slabych 50 percent za niektore mile pasaze... ()

BigBen87CZ

Bože ! Jestli v jedničce měly postavi charisma (a moc ho nebylo) dvojika ho absolutně postrádá. Dialogy bezduché, nové postavy tupé a podivně naanimované, staré postavy absolutně ztratily na charakteru. Výsledkem je absolutní aniBéčko. 30 % ()

papinak

Tohle snad nemůže bavit ani děti. Sáhodlouhé dialogy naprosto o ničem a bez špetky vtipu dokážou spíš otrávit. Jedna hvězda za německy mluvícího jezevčíka. ()

stevkoI

Neskutocna hovadina.Toho jelena ,ak sa to tak da nazvat, som mal chut hned od zaciatku zabit.Davam hviezdicku len zato ze so sa asi tak dvakrat zasmial. ()

Crucifere

Od animovaných filmů bych očekával víc, než jen pěkné barevné prostředí. Jelikož dvojka neměla na co navázat, máme tady úplně nové pokračování, které se začína nezdařilou svatbou jelena Elliota a laně Giselle. Příběh se začíná, když se jezevčík Buřtík nechá ovládat svým mlsným jazykem, zdrhá ze svatby a padne do rukou své paničky, které v předcházejícím díle unikl. Parta kamarádů se tedy vydává na jeho záchranu mezi domácí psy a kočky, kterým blbne mozečky cholerický pudl. Samotný námět není moc originální, ale kdyby byl alepoň zdařile provedený, tak bych nic nenamítal. Scénář ale postrádá potřebný vtip a lehkost. Nedokčkáme se ani jediné zábavné scény, což si mi jeví u tohoto typu filmu dost bídné. Animace jsou trošku těžkopádné, a až na vznetlivou veverku se není na co dívat. ()