Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

elshish odpad!

Já prostě nechápu, proč se někdo snaží fakt točit něco jen proto, že jednička byla v uvozovkách dobrá!! Lovecká sezóna 1 pro mě byla obstojná, ale kvůli tomu že si pár nadšenců řekne, že máme přebitek materiálu...frknem to tam , si myslím, že to není správný pohled na věc a nebo jsem totální MAGOR a mám prostě na to BLÁSZNIVEJ NÁZOR :) ()

E lan

Nedivím se, že druhé pokračování Lovecké sozóny prošumělo jenom na dvd. Tohle opravdu nestojí ani za těch tu něco málo přes jednu hodinu dívání. Člověk se nudí, některé postavy ho rozčilují, ostatní nezajímají a člověk se tak nestačí jen poohlížet po časomíře, kdy tahle nuda definitivně skončí. Když říkám definitivně, tak to myslím vážně, už žádné třetí pokračování!!! ()

Shaleman

Pro mě pěkný průměr. Jak už to tak bývá, s jedničkou se to nedá srovnávat a ke konci film ztrácí dech, ale i tak prostě nemohu na některé gagy zapomenout. Pro mě další důkaz, že jde točit relativně kvalitní a vtipný animáky bez dokonalé animace, která ve výsledku vše zadupe do země ()

Petulka88

Tohle je jeden z důvodů, proč mám rád Pixar. Ten by nikdy nedovolil, aby jedno z jeho animovaných dítek takhle dopadlo. Tohle ale není Pixar, takže tady máme Loveckou sezónu 2. První, co mě doslova praštilo do očí byla neuvěřitelně odbytá animace. To platí hlavně pro pozadí, které je buďto hranaté, statické nebo rovnou rozmazané. A ani hlavní hrdinové na tom nejsou o mnoho lépe. Připomínají všechno možné, jen ne živé bytosti a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby mělo dítě školou povinné problém vůbec určit, co je která postava za živočišný druh. O animaci vody nebo ohně se ani raději nebudu zmiňovat. Bohužel, na rozdíl od docela slušné jedničky, se tady naprosto vytratil humor. Tvůrci si většinou vystačí s tím, že někdo někam spadne nebo na něčem uklouzne a následně mu ještě něco spadne na hlavu. Jediné důvody, proč nakonec dávám aspoň 2 hvězdičky jsou dva. Zaprvé je film tentokrát určen výhradně pro děti a zadruhé konec je relativně slušný a kupodivu i akční. Příště ale už tak mírný nebudu. ()

Nocturno culto

Má to trochu jinou příběhovou linii, jde i o jiné postavy, Boog s Eliottem hrají kompars německému jezevčíkovi, který se nachází v bezvýchodných situacích, ze kterých se mu ale daří vyváznout ..Nemá to takový tah jako předchozí díl, jen taková mlska pro skalní fandy ..technicky dobré, co se týče scénáře - bída .. ()

balcazar

Pôvodne som si myslel, že dvojka bola slabšia ako jednotka, ale po chvíľke uvažovania to nie je tak. Opäť jednohubka s jednoduchým príbehom a dobrým tempom aj humorom, konfrontácia s domácimi psami ako "mafiou" bola dosť úsmevná, rovnako ako z toho vyplývajúce hlášky a vtipy. ()

KdG

Jeden z nejhorších animáků co jsem kdy viděl. Je to dost kýčovité, málo vtipné, děsná animace. ()

Margerie

Pravda, úroveň od prvního dílu trochu poklesla, pořád je to ale koukatelné, celkem zábavné a pro rodinnou pohodu jako dělané. Vtipy s jezevčíky jsou sice lehce okoukané, ale i tak se jim člověk ještě pořád směje. Za mě příjemných 60%. ()

Scraffy

Bohužiaľ o pár radu slabšie ako prvý diel. Toto je už len vykrádanie seba samého a neprináša nám to nič nové, ba viac je to ešte nudnejšie. ()

papadoce

Lovecká sezóna 2 by mala byť povinný náučný materiál pre páry pred svadbou. Na veky vekov v podaní Elliota znie tak trochu hrozivo. Inak je to o poznanie slabšie než originálna jednotka, ale Dvojctihodný mistr Ell ide naďalej prvú ligu. Mňa to celé vie zabaviť vďaka konkrétnym postavám ako Elliot a Rudo, či vďaka super dialógom a perfektnému dabingu CZ. Napriek miernemu poklesu kvality, tvorcov nezastavilo, aby dali trojku aj štvorku, tak uvidíme čo bude ďalej. A nezabudnite, až do smrti je ok, ale na veky vekov ??? ()

pekas

Už to, že postavy mluví jiní herci, než v prvním dílu bylo překvapivé a napovídající, že na negativních ohlasech něco bude. Nedostatek invence a děje se snaží nahnat - kecáním. Zkrátka není to úplně špatný film, ale tvůrcům se bohužel nepodařilo sladit všechny složky v jeden fungující celek. ()

Jara_II

Jen další smutné pokračování jednoho povedeného prvního dílu.. Animace i příběh hodně utrpěly tím, že se jedná jen o dvd-film (i když u nás promítaný v kinech), vše působí hodně odflákle. K příběhu - film je zcela určitě jen pro děti - příběh je velmi jednoduchý (vhodný asi tak pro jednu epizodu Toma a Jerryho) - jenže problém je, že ani ty děti se tu nemají čemu smát...ještě že ta nuda má jen 70 minut... ()

helrohir

Už jednotka bola v rámci animákov skôr priemerným počinom, ale pár sľubných momentov a vtipných situácií sa tu dalo nájsť. V tomto pokračovaní sa vskutku vytratila akákoľvek príbehová zaujímavosť a všetko v deji pôsobí akoby nasilu, vykonštruovane a slabomyseľne. Na druhej strane omašličkovaný pudlík ako hlavná záporná postava dokáže mierne pobaviť. 30%. ()

Miloško

Celkom humorný animák,určený rovno na dvd,kvoli mizernemu rozpočtu a otrasnej animácii.Že by to vadilo? Hm,ani nie.Jediné čo mi vadilo,bol ten otavný jeleň Elliot. 5/10 ()

chrustie

Pokus o skvělý animák. Dobrý pokus o kupu vtipů a dobrý pokus o moderní animaci a příběh. Necelá hodina a půl očekávání. Tohle je omyl. Ale i pokus se cení :-) ()

Simo16

Mne to pripadá ako keby tvorcovia tohto animáku nevedeli ako ďalej pokračovať a vďaka úspešnejšej jednotke chceli čo najskor vytvoriť pokračovanie.Síce prišlo, ale absolútne nedkonalé a žalostne vtipné.Záchrana malého Buřtíka trvala dlhšie ako som čakal a keby nebolo toho konca, tak by som určite od nudy aj zaspal. ()