Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• verbal

Tam, kde se scénaristická debilita tak nádherně snoubí s režisérskou impotencí a celé je to podpořeno neskutečně štědrým rumunským rozpočtem, si může Mikuláš klidně zavařit hlavu a stejně to bude hnusná, retardovaná, amatérská videosračka. Dovedu si živě představit, jak už v pekle instalují nad kotle velkoplošné obrazovky, kde tohle poběží v nekonečné smyčce a všichni ti hříšníci budou raději strkat hlavy do vroucího oleje, než aby se nechali takhle nelidsky týrat. Je už to jen otázka času, kdy Klec odpoví na otázku Segalova agenta, zda by nepřijal roli záporáka v jeho novém blockbusteru, aby se na něj mohl Štefan v závěrečném souboji převalit a definitivně tak pohřbít jeho kariéru, nadšeně huhňavým "Hell yes!!".(26.3.2012)

Rozpočet $57miliónovTržby USA $51,774,002Tržby Celosvetovo $132,563,930Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,300,102 //počet predaných kusov 360,242Tržby za predaj DVD v USA $10,830,875 //počet predaných kusov 628,659║ neveril by som že to môže byť až tak otrasná žbrnda, kde asi v polovici záberoch máte pocit že to je točené nejakým človekom bez kúska fantázie v rámci suchého domáceho videa a to ostatné čo sa chce tváriť akčne je niečo tak ohavne záchvatovo traslavé, lebo Ghost Rider sa každú chvíľu utápa v depke a trepe s tou hlavou ostošesť, herci suchý, proste ani nemajú čo hrať lebo príbeh je prvoplánová utópia, nuž je to ďalšia zbytočnosť neskutočných podivínov ako že režisérov asi ulietajúcich na nejakých práškoch, no Neveldine a Taylor by to už mali fakt zabaliť /10%/(11.10.2012)

• Pilda17

Ghosr Rider 1 byl průměrná záležitost, která neurazila. Dvojka jde těmi stejnými koleji a nepřinese téměř nic nového. Dozvíme se jen pár novinek a děj není vůbec špatný. Akorát scénář se mi zdá dost chaotický, poněvadž děj skáče z jedné strany na druhou a na žádné straně není dlouho. Právě tohle bych viděl jako kámen úrazu spolu s hodně předvídatelným příběhem a místy opravdu drasticky špatnými efekty. Nicolas Cage je do role stvořený, ale že by exceloval se nedá říct. Stává se z něj už starší hvězda a jeho herecký výkon je pořád stejný, což mi začíná občas lézt krkem. Mohl by občas do nějakého svého filmu přinést něco překvapivého a nového... 4/10 = 45%(8.4.2012)

• Lateef

Tak bych rád věděl, na čem tihle dva pračuráci ujíždějí... Snídají snad krekry z koksu?? Nebo olivy naplněné háčkem?? Nevím, každopádně jsou z toho naspeedovaní jak křečci s rachejtlemi v prdelích a podle toho taky dopadlo tahle holomajzna. Pravděpodobně musíte toto monstrum vidět na vlastní oči, jelikož slovy se to dost dobře popsat nedá. Když bych se o to měl pokusit, tak bych to nastínil tímto způsobem: nemá to hlavu, ani patu a dál to nemá mozek, srdce, plíce, játra, ledviny, je to prázdný, stupidní, odporný, zmatený, kolosálně zhovadilý, dementní, zběsilý a nudný. Cagi, co šňupeš ty, ty vemeno jedno?? To je naprostá zoufalost. Téměř dokonalý pohřeb kariéry. A pro duo Neveldine, Taylor: Crank se vám povedl, ale mělo zůstat pouze při něm. Všechno další smrdí jak hnojník. A tohle je vrchol. Tohle doslova páchne jako prošlej vlašák na hnojníku. Nepochopitelně se však shitrider stal v kinech výdělečným. Božeeeee! 57 miliónů dolarů(rozpočet)/132,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.3.2012)

Strašná zválenina, ale zábavná. Idris je tu hodně fajn, Cage je šílený jako samo peklo a akce je dost povedená (hlavně lom a finálová honička). Neveldine a Taylor k tomu všem přihazujou svůj osobitý Crankovský styl. Škoda, že neprotlačili R-ko. A jeden z hlavních záporáků měl můj mobil. Vlastně se mi to líbilo víc než jednička.(10.6.2012)