poster

Ghost Rider 2

 • Česko

  Ghost Rider 2: Duch pomsty

 • USA

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

 • Slovensko

  Ghost Rider 2

 • Velká Británie

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *

  Hell no. Všechny pochyby ohledně praštěného režisérského dua se potvrdily - už ty dva nikdy nepouštějte k marvelovkám! Cáklá akční psychedelie do komiksů nepatří, rozumí si s ní jen Gerard Butler a Jason Statham. Jednu hvězdičku dohromady za Idrise Elbu, super triky a překvapivě Cage, který si opět prvotřídním způsobem dělá legraci sám ze sebe.(12.7.2012)

 • Gilmour93
  *

  V období, kdy točil hity jako Skála, Con Air nebo 8MM, pana Cage rozhodně nenapadlo, že jednou skončí v nějakých rumunsko-osmanských lokacích ve společnosti rezavých Dácií, cikánské kapsářky a sanitek, co pamatují Ceauceska - neschopen sebereflexe, až po krk ponořen v béčkovém marastu pro vyžilé akční hvězdy dávné minulosti. Každý ovšem strůjcem svého štěstí a já už ani nemám sílu, abych kritizoval Nicolasovu marnou snahu o herectví, potažmo účes, protože ty vlasy už stejně nejsou jeho.. Epos o hořící kostřičce tak definitivně sklouzl do nechtěné komediální roviny, ostatně není se co divit, když C.Lambert byl na natáčení jen dva dny a pak odešel i se scénářem napsaným na tváři a pokud by snad tento tým napadlo natočit další pokračování, nechť vše jednou provždy ukončí doktor Venkman s práškovým minimaxem..(28.3.2012)

 • Ruut
  odpad!

  V jednu chvíli (když blbnul s klukem na motorce) mi Cage připomínal Bolka Polívku - u Polívky je předdůchodcovská šaškování v pořádku, u jedné z nejvíc bad-ass komiksových postav zas tak moc ne. Ghost Rider 2 má i oproti jedničce hodně seškrtaný rozpočet, víceméně působí stejně jako nejnovější, na Ukrajině natáčený Univerzální voják. Po řemeslné stránce je ucházející, ale zoufale nudný. A kdykoliv, když Cage zkouší hrát (nemá místo xichtu ohořelou lebku), je k smíchu, ale k tomu škodolibému a zlému. Doufám, že timto se uzavírá kariera mistrů Neveldina s Taylorem. Bohužel nemůžu doufat, že se uzavřela kariera Christophera Lamberta - když mu stačí i role soupeře poskoka poskoka, přežije vše. Mimochodem scénář psal Goyer, jo ten Goyer, co pohřbil už i Bladea a další slušné projekty.------ Jo a abych i trošku pochválil: hočící lebka je podstatně promakanější než v jedničce, "ohnivák" má dokonce konečně i začouzenou bundu. Tohle se aspoň konečně napravilo.(28.2.2012)

 • Beckett51
  *****

  Samozřejmě to hodnocení nemyslím objektivně vážně, ale toto je přesně ten typ filmu, který se objeví tak jednou za cca 20 let a na kterém je všechno špatně (kromě Idrise Elby, kterej hláškuje jako o život). Tudíž je zde absolutní hodnocení povinností, neboť se jedná a nejlepší guilty pleasure (spolu s Drive Angry) od roku 2000.(20.2.2013)

 • Cervenak
  ***

  Trochu vínka (nemusí byť práve to drahé dvetisícročné z tureckej jaskynnej svätyne) a dá sa to, dokonca je to celkom zábava. Iste, strašná (ale strašná!) báchorka, ale Cage má len asi dva úlety, inak je v pohode a dokonca z neho cítiť istý nadhľad, Idris Elba fajn, takisto záporáci (tatko Ciarán si to totálne užíva). K tomu solídne natočené akčné scény (hlavne plamenné rýpadlo a finále na diaľnici), sem-tam hláška a... Christopher Lambert!!! :) Len škoda, že je to taký lacný, rumunský, akoby direct-to-bluray shit a že v tom tak zriedka poznať rukopis tvorcov geniálnych Crankov. Keby to bolo nafakované R-ko ako Drive Angry, máme tu jasný nábeh na GP roka. 5/10(24.3.2012)

 • - Natáčení probíhalo také v Rumunsku, konkrétně na Drákulově hradě v Sighişoaře. (darek kartac)

 • - Problikávající obraz ďábla je ve skutečnosti Jerry Springer. (akisha)

 • - Christopher Lambert (Methodius) nosil make-up pokrývající celou hlavu tetováním. Příprava trvala tak dlouho, že se rozhodl si make-up nechat dokud nebylo natáčení jeho scén kompletní, i když se každý večer namaskovaný vracel do hotelu. (Maulincio)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace