Studentka Sarah se stane svědkem vraždy své spolubydlící, po níž následují další děsivé události. Sarah se začne bát nadpřirozené bytosti, která podle ní za vším stojí. Své spolužáky však o existenci tajemného Boogeymana přesvědčuje marně... Za svou nedůvěru zaplatí mnozí cenu nejvyšší a jedině Sarah může rozpoutanou hrůzu zastavit! (oficiální text distributora)

Hellknight12

Rozhodne najslabšia časť. Je to síce pokračovanie druhého filmu ale tu sa proste nepodarilo takmer nič. Celkové hodnotenie za mňa je 20%. Zobraziť menej ()

Pitryx

Tak škoda závěrečného dílu, Se tam gore tu je, ale digital zvítězil. Dějově trochu pomalejší než předchozí film. Podruhé netřeba. ()

tsatsiki

tal bylo to lepší než jednička a horší než dvojka, ale očekávaný efekt se dostavil. Chtěl jsem se bát u dobrého hororu a bál jsem se. Některé herecké výkony byly trošku rozpačité, ale ve výsledku se to dá prominout.50%. ()

Nikolas__

Vlastně jsem nečekal vůbec nic, takže mě to i docela potěšilo, příběhově to má blíže k prvnímu dílu, ale i tak je trojka bezesporu nejslabší. Každopádně Boogeyman je vlastně dost povedená trilogie (na béčkové horory s monstrem) a jsem rád že vznikla. ()

brasek

Prichádza... už v treťom príbehu a žiaľ v najslabšom vydaní. Škoda. Boogeyman bol pojem, mal pred sebou hviezdnu kariéru len si nevybral dobrý scenár a filmárov. ()

Henk

Ke třetímu dílu série Boogeyman jsem přistupoval s velkou nedůvěrou a bohužel mé obavy se naplnily. Ačkoli úvodní scéna ve vaně a posléze v posteli má velký potenciál,nedokázali z něj tvůrci pro diváka vytěžit takřka vůbec nic. A tak je to prakticky celý film. Hvězdička za snahu a druhá za blondýnku na konci. ()

Vital

Ačkoliv se boogeyman vrátil opět jako přízrak,tak scénáš a celý příběh mi až moc připomíná Noční můru v Elm Street,taky potřeboval aby v něho věřili,taky tam byly hektolitry krve..Jestli tohle náhodou netočil nějakej jeho fanda a úplně závěrečnej konec s holkama na koleji byl neskutečně stupidní a okoukanej.Film jako takovej není špatnej,jen dotáhnout děj. ()

JJaannee

Horor alias lekačka, hodně moc krve, jiný díl jsem teda neviděla,ale asi se budu muset kouknout. Jinak je to slátanina všech možných hororů..Některé scény ujdou, jiné jsou přehnaně trapné...většina situací je předvídatelná,ale člověk se stejně lekne, i když to čeká :-) ()

Caesarion odpad!

Takový film bych natočil u sebe v bytě za poloviční rozpočet-hovna, nuda a žádné explicitní násilí. Prostě mrdka. ()

moriseklg

Nechápu, proč vlastně dělají 3 díly, když se to stále opakuje. Vždyť potom už ani není důvod se na to podívat, když víte, čím to začne a skončí. ()

yrik

Jednou jsem se lekl, tak 1 hvězda... Typický, klišovitý, lehce předvídatelný hororek. A ani tam (jako ve správném hororu) nejsou až tak pěkné baby a kozy. ()

vrch07256732

Taká nevýrazná klasika, nejaká tá krvička, nejaká tá lakačka, zvyšok nezaujímavý. V zásade na štýl orientálnych duchárskych vlasatíc, s tým rozdielom že miesto vlasatice tu je bubák typu hodne zanedbaného bezdomovca. A ešte aj ten je digitálny... ale na zahnanie upršaného večera prečo nie... ()