Studentka Sarah se stane svědkem vraždy své spolubydlící, po níž následují další děsivé události. Sarah se začne bát nadpřirozené bytosti, která podle ní za vším stojí. Své spolužáky však o existenci tajemného Boogeymana přesvědčuje marně... Za svou nedůvěru zaplatí mnozí cenu nejvyšší a jedině Sarah může rozpoutanou hrůzu zastavit! (oficiální text distributora)

Rodriguez

"Proč vytváříme legendy? Protože, když o ní mluvíme přežívá a žije si vlastním životem. A legenda se stává skutečností a navždy se zvětšní." ()

Tereza666

A je tu třetí díl. Podle mého zcela zbytečný. Docela dobré prostředí, ale ty hrozné efekty. Strašný, zbytečný. A všechno to na mě působilo děsně lacině. ()

Danny F.

Hranice mezi béčkovitostí je cítit. Tak jako předchozí díl není ničím zvláště zajimavý. Vyjímkou je atmosféra, při které mi běhal mráz po zádech, známá z japonských hororů. 40% ()

vyfuk

Krámy na zdi a negr Lukáš je něco na co jsem i za tři roky vůbec nezapomněl. Tahle píčovina nás svojí absurdností a demencí jednou i přežije. Hey Lucas, my nigga! ()

iXtr3m3

Toto bol buď veľmi veľmi chabý film a v podstate už tretia variácia inšpirovaná takým menším hitom z roku 2002 - They, alebo to možno klasifikovať ako celkom zdarilú prezentáciu jedného nemenovaného vysokoškolského internátu, ale horor to určite nie je, bohužiaľ ani s privretím všetkých mojich aj priateľkiných očí... :-) ()

Holina

Podobně pitomé jako dvojka. Tvůrci ukazují svůj smysl pro humor zejména ve chvíli, kdy se na scéně objevuje samotný Boogeyman. Pro jeho ztvárnění zřejmě najali Ozzy Osbournea. ()

MareT.

Dvojku jsem sice nevidel a na jednicku si uz ani nepamatuju, ale tento dil u me vyhral prostredim, kde se odehrava a hlavni hrdinka nebyla tak vygumovana, ze na konci se rozhodla spravne, jak zachranit celou kolej vysokoskolaku. Ale jinak to byla seda nuda, kde sem tam nekdo vybafnul ze skrine...tot vse, damy a panove. ()

colapso

Doporučuji koukat o půlnoci,sám doma a na domácím kině,udělal jsem to samé a proto hodnotím takto. Při koukání za bílého dne si odečtěte * ()

Paldiny

Dcéra správcu, ktorý to vyfasoval naposledy si vezme Boogeymana na školský internát a nočné mory môžu pokračovať. Od gore sa až na jeden prípad upustilo, zato krvou stekajúcou zo stien či ventilátorov sa nešetrí i pár študentíkov padne za obeť. Bubák totiž opäť zavelil do neživej podoby a strašenie si užíva. Tretí diel si inak ide takou strednou cestou a je priemerný od prvého do posledného písmena. Je tu hmatateľná atmosféra, pár pokusov o ľakačku aj snaha vysvetliť čo chlapíkovi v kapucni počas záťahov pomáha. V kútiku som ale dúfal, že dôjde na vízie hlavnej predstaviteľky a záver dupne na plyn v nespútaný masaker, no ten sa nedostavil. Našťastie aspoň čo to vynahradila obeta na akú pristúpila hrdinka príbehu. Tiež má film malé plus za oku príťažlivý kasting v spodnom prádle a niekedy aj kasting bez neho. ()

Jayem

Ten bezdomovec čo tam behal v roztrhanom kabate mal byť akože Boogeyman? Zas na druhu stranu čo možeme čakať od video filmu. Dopadlo to rovnako ako Pulse 3. ()

Flopik

Jeden z mála filmov na ktoré som proste nevydržal pozerať.Teda respektívne pozeral som ho ale polovicu času som bol na Fb.Boogymean vyzeral dobre a lakačky by sa ja celkovo dali robiť , bohužiaľ nič také nebolo.Teda pokusy áno ale to je všetko.Uprimne skoro som zaspal a ten scenár to bola proste hrôza.Doporučujem vyhnuť sa. ()

Mallyyy odpad!

To už snad není možné.... Pochopím, že v 1 je skoro pořád sám. Pochopím i 2, kde jsou zmatený dětičky. Ale, že ve 3 díle, kde jsou ,,chytří'' teenageří, kteří chodí do svého pokoje sami. I když vědí, že po nich něco jde. TO je opravdu hodně stupidní... JEDNOZNAČNÝ ODPAD!!! PS: je opravdu obdivuhodné, kde všude můžou být komory... ()

Matli

Po pár hodinách už ani nevím co tam bylo a o co šlo. Jen si vybavuju pár trapných lekaček a nějaké ty kozičky, ale taky žádnej šlágr. 28% ()

Kolssteyn odpad!

Špatní a nesympatičtí herci, ubohé triky, zářivě červená krev, primitivní horrorová koncepce jako příklad toho, jak se to nemá dělat. Erin Cahill by se se svými schopnostmi spíše uplatnila v natáčení porna. Režisér Gary jones dodnes nenatočil nic dobrého... A to jsem si původně myslel, že bych tři hvězdičky ustál i u horšího filmu. F***ck! ()

Rathalos

Trojku by som zrovnal asi tak s jedntkou,opat sa tu objavuje prízrak s menom Boogeyman,napinave,mierne krvave s niekolkymi slusnymi lakackami,v celku dobry horor...:-) ()

helraiser

Tak tohle byla dost velká nuda. Sice se objeví nějaké to gore, ale atmosféra je naprosto nulová a o příšerném digitálním bubákoj se rači nebudu ani zmiňovat, no prostě katastrofa. Hodně podprůměrná duchařina která díru do světa určitě neudělá, ale viděl jsem už i horší takže hodnotím jak hodnotím i když by v úvahu připadalo i jednohvězdičkové hodnocení. Vůbec bych se nedivil kdybychom se třeba příští rok dočkali dalšího pokračování. ()