Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

MadChick

Příjemná komedie ve které najdete několik slabších, ale také silnějších momentů. Rozhodně se však nejedná o film u kterého by se člověk smál od začátku do konce, každopádně párkrát se zcela jistě docela vydatně zasmějete. Ideální film na víkendové odpoledne...60% ()

CjKukis

Povedlo se! "stifler" prostě ví jak člověka pobavit. Neuvěřitelný haranti, takový mít doma bych se asi zbláznil. Takovej hlášek co ve filmu padlo sem dlouho nezažil a zajímalo by mě jak by dopadlo malej černoch v pubertě. ()

ThomasCrown

V celku príjemná komédia o dvoch tridsiatnikoch, ktorí zisťujú čo je to zodpovednosť. S. W. Scott hrá tradične rolu Stifflera a Paul Rudd ho dopĺňa lepšie ako by som čakal. Mladí herci boli vybraní takisto dobre a ten, kto nemal rád LARP, teraz mu príde plne na chuť. Film sa tesne načahuje za štvrtou hviezdičkou. ()

xmatysekx

Jako dobrej nesmysl. Proč není na plakátu i to malý afrodítě? Je to rasistický. Dal jsem čtyři hvězdičky jenom proto, že jsem viděl dvoje kozy. ()

Jeržik

Když sleduji film, začínám s hodnocením od nuly a kladná procenta si prostě musí tvůrci zasloužit. Jenže tady byl můj filmový barometr po pěti minutách dobrých 40% v mínusu. A jen velmi pomalu, i když s přibývající stopáží čím dál rychleji, se moje hodnocení zvyšovalo. A asi si domyslíte, co muselo následovat v závěrečné části, když se skóre nakonec ustálilo na 75 velmi(velmi) spokojených a vysmátých procentech. Komedie Jara! ()

ElizabethB

Bez akychkolvek ocakavani, citani predoslych reviews a po zhliadnuti tejto komedie musim povedat, ze sklamana rozhodne nie som…Little black “evil” nemal chybu a pobavil, McLovin ma akosi nezaujal az do momentu, kym z jeho ust nevyklzla hlaska “whispering eye” ;o), Mr. Stifler konecne dospel a sladky Paul Rudd? Pohodovy, ako aj samotny film. ()

sona123

Slušná komedie, chvílemi lehce trapná, zejména vedoucí Wings je teda hodně ujetá, ale je tu i pár slušných hlášek a happy end jak má být (tj. hodně přeslazený) . Neurazí, pobaví. ()

Zombi

Nic objevného, ale díky dobrému obsazení, slušným dialogům a oživení v podobě LARPu, který ke konci přinese i slušnou sekanici, jsem se celou dobu dobře bavil. Slabší 4 hvězdy. PS. Bacha na šeptající ucho. ()

Yardie

Lepších 60%. Musím říct, že jsem se bavil. A samotného mě to překvapilo. Čekal jsem, že z toho bude nějaký nevtipný nesmysl, popř. nesmysl s řadou infantilních "vtípků". Ale opak byl pravdou bych řekl. Film je založený na slovních komentářích, rozhovorech, glosách a nadávkách malého sprosťáka. A vše se povedlo. Hlášky jsou super, situace taky a celkově to má takovou odlehčenou a pohodovou atmosféru. Co na tom, že je jasné od začátku do konce, jako to bude probíhat a jak to dopadne. Všechny postavy do sebe krásně zapadly a každá postava něco nabídla a pobavila. Spokojenost, já se zasmál! Howgh! ()

Ollie235

Seann William Scott a jeho další role slabšího odvaru Stifflera v komedii, která ničím nepřekvapí. Pár povedených momentů bohužel celkový podprůměrný dojem příliš nezvedá, Paul Rudd je výjimečně herecky spíše otravný. ()

rcorp

Geniální. Tahle dobrá komedie už tady nebyla hodně dlouho. Perfektně napsané a zahrané postavy, a to všechny. Děti, které nejsou dementní ani přechytračelé a dospělí, kteří se k dětem chovají jako k parťákům potěšili samozřejmě nejvíce. A i když mají svoje chyby, tak jsou neuvěřitelně sympatičtí (Danny se vyhoupl mezi moje nejoblíbenější postavy vůbec) a k tomu opravdu uvěřitelní, žádné dialogy a situace vycucané z prstu...Superbad se může jít opětovně stydět do kouta, tohle je ta ultimátní Rková komedie, kde Rkový materiál není jenom laciným lákadlem, ale opravdu do filmu přirozeně zapadá. Fuck, yeah. :) 9/10 ()

nonick1

Ukazuje se, že ani čtyři scénáristé nestačí na zvládnutí tak složitého problému, jakým je zábavná filmová komedie s erkovým ratingem MA15+. ()

Jaroslaf

Průměrná komedie, kde nechybí množství klišé atd. Semtam příjemná politická nekorektnost, černoušek byl zábavný. Na film jsem se díval hlavně kvůli Paulovi Ruddovi, kterého můžu, a stifler (i když je v každém filmu Stifler) mi nevadí. Mimochodem Elizabeth Banks a Rachel Mcadams snad musí být příbuzné nebo něco, ta podoba mě v každém filmu zaráží. Btw, hejtři larpu by se na film vůbec dívat neměli, je tu blbečků v kostýmech s umělými meči až přespříliš. ()