Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

KakiBonham

No dobře. Mohlo to být horší! A to říkám především proto, že hned po Válce nevěst jsem si pustila Confessions of a Shopaholic. Ani jeden z těchto filmů na první pohled neslibuje žádnou filmařskou excelenci, ale člověk si časem zvykne, že snímky, které se tváří právě takhle, se do naších srdcí přeci jen umí dostat, a to jako právě ty filmy, na které se rádi (nebo možná spíš rády) podíváme, když je nám smutno, dostali (-ly) jsme košem a tak podobně. V tomto případě se to alespoň TROCHU opravdu (alespoň u mě) podařilo. Nějakou dobu si ten film nepustím, ale až to někdy někdo na dámské jízdě navrhne, bojovat nebudu. ()

pavlussa

Bože...vlastně vůbec nechápu, jak jsem to mohla dokoukat až dokonce, asi jsem ve skrytu duše doufala, že to začne mít nějakou úroveň. ()

Vital

Skutečně děs,herecké výkonny byly fakt dobrý,ale samotný film byl děs a hrůza.Fakt,tak pitomý příběh jsem už dlouho neviděl,těm ženským šlo jen o to se vdát,a však celý film byly jejich partneři na druhé vlně a jim šlo jen o to,aby to té druhé nevyšlo,a to jen proto,že měli obě jen jeden termín svatby v jeden den,a nemohli se zaboha rozhodnout,domluvit která ho bude mít v ten den. ()

Jizi

Ani vtipné, ani roztomilé a už vůbec ne svatební - možná tak v neděli v televizi, když se vám fakt nechce dělat vůbec, ale vůbec nic jiného... Plus tedy svobodné dámy, svobodní pánové: až vás vaše drahá polovička překvapí žádostí o ruku, prosím, pokuste se, aby tohle nebyl první film, na který si vzpomenete, protože ne, takhle předsvatební přípravy (byť ve velkém stylu) fakt nevypadají, nebojte... ()

Phoeniyx

No popravdě netušil jsem do čeho jdu a myslel jsem že by to mohla bejt prima komedie a nakonec? ! Podprůměrné béčko které sem tam má několik dobrých scén jinak jsem se celou dobu nudil a pozoroval holčičí tlachání a připadal jsem si chvílemi jako bych koukal na dvě ukecané slepice! ()

Max40

Co dodat: komedií jako je tahle se na nás valí plným proudem a diváci jako jsem já už jsou tímhle žánrem přehlceni.Samozřejmě jsou tu i nějaka pozitiva:Kate a Anne.Myslím si,že v obou dámách je větší potenciál než hrát v..... Mimochodem Anne už to párkrát potvrdila. ()

Pastelka..

Musím říct, že jsem od tohoto filmu čekala více, přestože miluji Anne Hathaway a na začátku sjem ji moc fandila, aby ji to dobře dopadla, tak to přeháněla, ale je pravda, že tohle bylo až moc. Dvě skvělé kamarádky se snem o svatbě a pak se málem sežrali a zničili si svatbu. Tu nenávist a zlobu bych trochu omezila. ()

little_kitty

Klasická svadobná komédia. Kto nemá rád tento druh filmov je zbytočné si myslieť, že zrovna tento film by ho prekvapil. Ale ak tento žáner patrí k "niečomu pozerateľnému" vo vašom rebríčku pridajte si tento film do zbierky. Tváre hercov sú príjemné, scénky celkom vtipné, ako sa dej vyvinie síce viete ale detaily vás môžu prekvapiť. Hodina a pol počas ktorej sa priemerne náročný divák nenudí. Mimochodom... prečo tento druh filmov hodnotia ľudia, ktorí vôbec nemajú vzťah k tomuto žánru? Keď viete, že vás to nebude baviť, načo to pozeráte? ()

XTrader

Zase jako přes kopírák :). Dělaj si naschvály, na svatbě zjistí že ho nechce, smíří se na ní s kamarádkou... Že jednou nevymyslí taky něco novýho. ()

petra8619

Skvělý film z prostředí přípravy na svatbu. Film, který bude bavit i muže. Stejně jako dámy snily o svatbě v hotelu Plaza, já snila, že se jednou budu vdávat a při ranních přípravách si ho pustím. Po 5ti letech se mi to splnilo. :-) Skvěle zahrané, holkám jsem vše věřila. Ano i takové někdy my ženy jsme. ()

kritička

Ale tak tohle je super příběh o tom, čeho jsou schopny dvě nejlepší kámošky. Doporučila bych hlavně ženichům, aby se podívaly na to, jak to vypadá, když se ženské naštvou! ()

BT4U

Z celého filmu mě zaujala jen dokonalá Kate Hudson, kterou si vzal do péče asi celý tým vizážistů a udělal z ní úplně někoho jiného a věta, kterou poznamenal jeden z neviditelných manželů (v celém filmu byli jen jaksi do počtu, což je škoda) a to sice, že když žena s druhou nemluví pět dnů, je to jako by muži spolu nemluvili několik let, to je krutá pravda, když se podívám na manželčin telefonní účet s kamarádkami :o)) Jinak mě film ani nepobavil, ani neurazil, kdyby někdo obsadil místo Anne Hathaway Jennifer Lopez, byl by to kompletní svatební brak a klišé se vším všudy. ()

yennefery

Klasická americká romanťárna. Ale chtěla jsem si odpočnout, vypnout a nad ničím nepřemýšlet a to tenhle film splnil. ()

Rapollo

Nebyl by to špatný film, kdyby... Kdyby scénář nebyl tak šedivý a dialogy neuvěřitelně nevtipné. Kdyby do rolí mužských postav obsadili herce a ne modely na trojbřitý holicí strojek. Kdyby režisér zrychlil tempo a neukájel se v nekonečném rozpatlávání jednoho gagu (Blue hair! I have blue hair!), který by i mohl být vtipný, kdyby se tak dlouho nerozpitvával a děj se nastříhal skokově, aby se využil náznak a ne primitivní polopatické vyšťavení. Kdyby, kdyby... Kate Hudson je vcelku nadaná herečka. Jako herecké dítě (dcera Goldie Hawn) má sebejistý šarm a naprosto přirozené chování, a to nejen před filmovou kamerou. A já se ptám, kam to sakra v tomhle filmu zmizelo?! I Anne Hathaway je vcelku nadaná herečka. I ona má šarm. A rovněž tato dáma hrála tak, jako by před natáčení všechen svůj talent vyblila do hajzlu. Celou dobu jsem si říkal, jaká by to byla legrace, kdyby se takového nápadu zmocnili producenti Přátel a celý nevěstí souboj vystřihly J. Aniston a C. Cox. Ano, to by byla opravdu komedie. To bychom se my, lidové vrstvy, vskutku nasmály. Jenomže se nesmějem. Není totiž čemu. ()

cachanell

Řekla bych, že v poslední době nějak dochází romantickým komediím inspirace a když už je něco romantické tak se to točí kolem svatby a velké lásky nelásky. Nevím, nejsem scénárista, ale chtělo by to konečně nějaký nápad. Tenhle by šel, ale je tu až moc zase bílého a jemného. Prvně jsem dala jen jednu hvězdičku, nedávno jsem film viděla znovu, opravuji dávám dvě hvězdičky, přeci jen občas moc bílého a velmi velmi odpočinkového člověk potřebuje. Jen tak se podívat, nic si z filmu nevzít, a zapomenout, že jsem se dívala. ()