Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

BenNat

Vedla jsem dlouhou diskuzi sama se sebou ohledně hodnocení, nakonec jsem však nepodlehla zdejšímu všeobecnému pohoršování a hodnotila za sebe, i když to bylo vážně náročné. Ano, přiznávám, film je jednoduchý. Ano, také je dost předvídatelný. Na druhou stranu mi ale přišel celkem zábavný (pasáž, kdy si obě nevěsty navzájem kazily svatbu, měla něco do sebe), také konečně nešlo o nějakou tragikomickou romanci, ale o obyčejné lidské přátelství, které se pěstuje stejně jako jiné vztahy, jen na něj občas zapomínáme. Asi taky nejsem myslí žena, protože mi šílení okolo svatby vůbec nic neříká - a místo něj si spořím spíš na auto, jsem holt praktický typ, ale takových po vdavkách toužících slečnách je celá řada, takže se to zas až tak moc nevymykalo reálu. A přiznejme si, že na Anne i Kate je jednoduše hezký pohled, který mi neomrzel ani po shlédnutí filmu. ()

Pierre95

Povedená komedie. Perfektní Anne Hathaway, Kate Hudson a Kristen Johnston (která byla stejně nejlepší) ;) I když takové svatební šílenství snad ani neexistuje. ()

oliamiri

No tak celkem to byla krávovina. Anne Hathaway mi nevadí, takže ta ušla, naproti tomu mi Kate Hudson velmi vadí a byla tu špatná jako v kterém koliv jiném filmu. Rozhodně se nejedná o "romantickou" komedii, neboť romantickýho na tom není vůbec nic a všechny chlapi tam mají ůplně minimální prostor něco předvést a jsou tu jenom za takový blbce který do ničeho nemluví a jen se vezou ve vleku těch dvou slepic. No a vtipu a legrace sem si taky moc neužil , vlastně sem se jenom jednou pousmál. Slabota. ()

Wolta

Koukala jsem na to vlastně jenom kvůli Anne Hathaway, a ta byla skvělá, i když vypadala jako pomeranč. Proti průměrným romantickým komediím vůbec nic nemám a občas se na ně taky ráda podívám, ale tohle šlo totálně mimo mě. Svatba je to nejdůležitější, nejkrásnější a nejdokonalejší věc, co se ti může v životě přihodit, tak že stojí za to i obětovat přátelství se svojí nejlepší kamarádkou? Asi jo. Hlavně, že si ten jeden den v Plaza užiju! Jednou to bylo docela i fajn, ale víckrát se na to nejspíš už nepodívám. ()

zimi

Film pro ženy, nás chlapy to moc bavit nebude, ale jednou jsem to unes a i jsem to vydržel do konce, ale vše průhledné,od půlky do konce. Dívkám se to líbit, ale bude, tak to je vše. ()

frannyberry

Anne Hathaway už dokázala, že umí hrát, a to i hezké a milé dívky jako Ella Enchanted, nicméně zde je velmi slabý příběh. Nechápu, co Američané mají s těmi grandiózními filmovými svatbami, kdy za ni utratí skoro tolik, co za malý byt, jen aby tam mohl být altánek, jezírko, superhotel atd. Dejme tomu, že to patří k jejich tradici, stejně jako povinné tleskání úplně cizích lidí, když konečně hrdina dostihne svou milou. Takže tu bohužel dvě hlavní hvězdy nemají o co opřít svoje postavy - jsou nemastné neslané a podle situace se buď kouzelně smějí, nebo se štěkají a dělají si naschvály na úrovni Sám doma (modré vlasy mě pobavily, asi je to nejsilnější vzpomínka na film). Navíc, pokud je nejvýraznějším povahovým rysem hrdinek jejich rozdílnost, pak mám dojem, že by ta slabší ve vztahu prostě ustoupila, a nezačala jednat stejně dominantně. Konec pak svým twistem do toho nezapadá. Máme se všichni rádi, a basta. A ještě, sice chápu, že film sleduje vztah Anne a Kate, ale přece jen, je o svatbě(!), a ti mužští protagonisté by neměli být jen do počtu. ()

Exever

Je to hodne slaba komedia, prakticky som sa zasmial asi len 2x. Nuda, chyba tomu iskra. 2 hviezdy su az az. Svadobno pozitivne zeny si mozu pridat 1 hviezdu navyse :) ()

GeorginaAnne

Pro mne zábavná a oddechová komedie, kde se kvůli svatbě z nejlepších přítelkyň stanou nepřítelkyně, ale vše samozřejmě končí happy endem, kde dlouholeté přátelství nakonec vezme za své a tak je to správné. Ani nevím kolikrát jsem film viděla a už vůbec nepočítám kolikrát jsem zatoužila po těch božských svatebních šatech od Very Wang, ale Kate Hudson v nich byla dokonalá nevěsta. Sama jsem se původně chtěla podívat jen kvůli Anne Hathaway ale mile mne film překvapil, takže se stává mým oblíbeným. ()

james47

Od tohoto filmu jsem čekal zběsilou jízdu, ale nakonec to bylo až moc. V druhé polovině filmu už naschvály, které si prováděly dvě budoucí nevěsty byly už trochu nudné a usmíření nevěst podle mně bylo až neskutečně náhlé a křečovité. 30% ()

lucika999

Anne Hathaway opäť nesklamala. Ďalší skvelý film, v ktorom hrá. Komédia o dvoch nevestách sa vydarila, každá druhá scéna vtipná... Zábavné, zaujímavé, pútavé, neobyčajné... Jednoducho také, ako má vyzerať skvelý film! ()

Nellaron

Film, v ktorom chlapské osadenstvo hrá druhé husle, ocenia najmä ženy. Názov filmu presne vystihuje jeho podstatu. Dve najlepšie kamarátky od detstva jemne posadnuté vydávaním sa, majú v rovnaký deň svadbu. A odvtedy sa ich nerozlučné kamarátstvo zmení na bojové pole. Ako chlapovi sa mi film ťažko hodnotí. Vtipné momenty tam sú, celkom som sa zabavil, ale inak ide skôr o jednohubku bez extra hĺbky. Ženy vo filme možno nájdu viac. ()