Marybeth se jako jediné podařilo uniknout ze spárů ducha Victora Crowleyho. Ve chvíli, kdy se Marybeth dozvídá úplnou pravdu o jeho prokletí, je pevně rozhodnuta vrátit se zpět do močálu v New Orleans a pomstít smrt svých přátel. (PetriK12)

Rodriguez

Druhý díl nám volně navazuje a s ním i bohužel ty komediální kraviny. Vše co sem chtěl říct jsem vypsal u jedničky. Jen doplním, že sice utrhávání hlav či končetin s hektolitry krve mě nevadí, spíš naopak, ale ten slabý příběh už hodně pokulhává! 50% ()

dubinak odpad!

Tak tohle je přesná ukázka hnusu fialovýho. Jednička se ještě dala unést, ne snadno, ale dala. Toto už je jen stále se opakující břečka, která vede odnikud nikam, je naprosto stejného rázu jako předchozí díl a nenabízí absolutně nic. Ani hlavní hrdinka s jedním nepohyblivým obočím není s to udělat jakýkoliv opěrný bod a mně nezbývá nic jiného, než tohle poslat s láskou do komunálu. O Crowleym a případném humoru už tu ani nemluvím. Fuj fuj. Na trojku už se vážně neodvažuju podívat. ()

Nivenx

Oproti prvnímu dílu docela mírný pád dolů, ale i když z jakého úhlu pohledu. První díl byl extrémně krvavý s debilním mutantem a s naprosto debilním chování postav. Tyto prvky jsou ve druhém dílu zachovány, ale chybí tu taková zběsilost a hlavně napětí prvního dílu. Hodně slabé. 35% ()

Khumbac

Hlavni hrdinka Marybeth je ve dvojce sympaticka asi jako samotný Victor. Oproti prvnímu dílu velké zklamání...Dávám jednu hvězdíčku za šukajícího bezhlavého rytíře. ()

ecceHOMMO

Bohužiaľ narozdiel od jednotky, ktorá mala zjavnú ľahkosť a uvolnenosť sa dvojka správa ako keby vážne. Čo je dosť paradoxné pretože ani samotné krviprelievanie už neni také surové, akcia postráda živočíšnosť a celé to vyznieva ako nepodaraný pokus o pokračovanie hororovej zábavy ktorá v jednotke fungovala, ale tu nefunguje. ()

Beky

Recyklace prvního dílu!! A přesně o stupeň horší!! Snaha vyždímat ještě doláče, a troufnu si i napsat, že druhý díl je natočen za zbytek peněz, je evidentní!! První polovina filmu je neuvěřitelně nudná a druhá vás nebaví o moc více, protože nápady došly už v prvním díle. Ano, hektolitry krve, vnitřnosti, utrhané čelisti atd., to pořád zůstává, jenže to nestačí, když si uvědomíme, že první díl také nebyl žádný zázrak!! ()

drake31

Na Hatchet 2 so, sa dlho tešil a som viac menej spokojný. Nie je to ale absolútna spokojnosť a nie je to ani sklamanie, také niečo medzi tím. Čo k tomu viedlo ? Asi najväčším dôvodom je hlavná hrdinka teda jej predstaviteľka - Danielle Harris - mám ju rád ale tu mi prišla neskutočne otravná a prehrávala o dušu, chýbal mi u nej taký trošku prirodzenejší prejav. Ďalšiu chybu by som videl v dosť veľkých priepasťach medzi gore scénami, ktoré boli mimochodom vynikajúce, v jednotke ich vypĺňal vtip tu naopak nuda. Moje pocity stále ostávajú dosť neutrálne ale kvôli skvelým gore scénam dám tie 4* i keď nie som o nich na 100% presvedčený ... ()

zolo23

Druhú časť som si pozrel hneď po prvej (veď ako inak) a potešilo ma, že Adam Green pokračuje hneď tam kde skončila prvá časť. Čiže žiadne úvodné kecy, ide sa rovno na vec. Vraždy sú oveľa prepracovanejšie, Victor Crowley si okrem sekery kúpil i predĺženú motorovú pílu na mieru, takže namiesto jedného týpka môže zmasakrovať hneď naraz dvoch. Mrzí ma len fakt, že sa maskéri veľmi neposnažili a Victor Crowley vyzerá ako by si na hlavu natiahol gumenú pančuchu prejdenú pokazenou kosačkou :( Takto Vám neostáva nič iné len sa nad úbohým Victorkom pousmiať a zaželať mu veľa úspechov pri ďaľších masakroch. On určite ožije:) ()

Šakalík

Tak už jednička byla jen pro zapřisáhlé hororové fanoušky a dvojka je totéž v rudě červeném. Postavy jsou ještě o něco hloupější (hned po vstupu do bažin se vychovaně rozdělí do dvojic, aby to měl Viktor při jejich mordování o něco jednodušší). O příběhu, který je z kategorie těch opravdu velmi hloupých, se nemá cenu ani bavit. Zatímco jednička alespoň srčela humorem, tady se kromě pár trapných gegů jenom ječí. Ty mordy jsou sice nápadité, přesto jsme už všechno někde viděli. Takže v podstatě to jen velmi levná oddechovka, která si stejně jako jednička své fanoušky určitě zase najde. Ale já to teda nebudu. Edit: Po zhlédnutí všech dílů Pátku třináctého přidávám ještě jednu hvězdu, pač tohle se musí chápat jako pocta slasherovému žánru. ()

Firebug

Jedničku jsem sice neviděl, ale asi to v brzké době napravím. Blbí herci + stupidní dialogy + vynalézavá brutalita = strašná sranda. Zvláštní, že filmům s nálepkou grindhouse to všichni bez řečí žerou a tenhle skvost má pouhých 53%. ()

Spike23 odpad!

Super, je tu nový Victor Crowley a určitě to bude aspoň tak dobré, jako předchozí díl, jelikož mě nenapadá nic, co by mohlo zkazit tento záměrně dementní a nehorázně vtipný slasher. Tak takové byly moje první myšlenky. Ač je to k nevíře, bohužel musím oznámit, že se to zkazit opravdu dá, a to o hodně. Jednička měla výhodu sympatických herců pro komedii jako stvořených, takže hned co jsem zahlédl, že Mary-Beth hraje úplně jiná herečka, která mi už od pohledu nebyla sympatická tak moc, že by se mi hnusila i v komparzu, začínal jsem si uvědomovat, že tu bude něco špatně. Víceméně první polovina ''filmu'' byla klasicky protáhlá a šla ve stopách předchůdce, dokud se tu nezačaly objevovat další postavy. Oproti jedničce to bohužel byli samí rádoby vtipní vidláci a z celého srdce jsem si přál, aby chcípli už rovnou a nemusel bych se na ně dál koukat. Bohužel to se nestalo a následuijících 40 minut jsem jen znechuceně poslouchal jejich debilní kecy a sledoval u toho nudné popravy předělaného a narozdíl od jedničky nepovedeného Crowleyho v doprovodu se stále opakujícími se záběry na hysterické ksichty vypatlaných ''herců''. Nejde mi ani trochu do hlavy, jak tohle mohl točit ten stejný člověk, který měl na starost první díl a co pod názvem dělají ty 4 žánry, když tahle hovadina nespadá ani do jednoho. ()

Eraserhead

Před pár lety mě první Hatchet poměrně dost nadchnul a už tenkrát jsem se těšil na další setkání s Victorem Crowleym. O to větší zklamání, když je po nějakých čtyřech letech čekání výsledkem toto. Hatchet 2 mě zklamal ve všem, co se mi na prvním díle líbilo. Po technické stránce to působí dost odbytě (a lacině), gore efekty taky nic moc. Kvalitní hororová hudba z jedničky se proměnila v převážně nezajímavé disharmonické hučení a vlastně i celková atmosféra stála za prd. Z prvního dílu bylo cítit fanouškovské nadšení, dvojka působí jako cosi na zakázku, do které se nikomu moc nechtělo. ()

Corpsegrinder

Pro filmy tohohle typu mám slabost, protože člověk může prostě vypnout. První Hatchet se snažil o oživení a poctu starých slasherů a musim říct, že se mu to určitě povedlo, Druhý díl začíná tam kde první skončil a kromě jiného obsazení hlavní role se nic nezměnilo. Viky Cabadaj to tam hromadně vraždí těmi nejoriginálnějšími a nejefektivnějšími způsoby jaké kdy žánr zažil. Danielle Harris v hlavní roli je parádní a jak se postupem času ukazuje, tak si pomalu ale jistě buduje místo hodně vysoko v okruhu lidí od hororů a už teď bych jí zařadil vedle legendy Jamie Lee Curtis. Už díky ní bylo ve filmu na co koukat, a kdo tvrdí že ne tak je pravděpodobně teplej. Doufám, že se třetí díl opravdu natočí a věřím, že nezklame. ()

Paldiny

Úvod s črievkom ma chvíľu nechal na pochybách či sa neodkloníme iba k jednému žánru, lenže ďalší priebeh moje pochyby dostatočne rýchlo vyvrátil a finiš ma rozsekal úplne, že tam musím šľahnúť aj piatu hviezdu. Toto bol skrátka ešte väčší masaker než minule. Lenže to nie je iba o ňom, ono aj príprava a výsadok novej expedície ma bavili. K videniu tu bolo množstvo rôznych motivácii, prečo sa do bažín nová skupinka a stará známa vydávajú, narátal som dohromady päť dôvodov. Navyše nám pán Washington prezradí o Viktorovej minulosti dosť na to, aby som pochopil prečo "sloní muž" vyzerá ako vyzerá. Ba čo viac, pri scénke s plešatou pani Crowleyovou som vyslal do pozoru všetky chlpy na tele. A čo ten finiš? To bola kapitola sama o sebe, napínavá, brutálna s jedným originálnym mordom za druhým. Zvlášť oceňujem vyrovnaný pästný duel s motorkárom, ktorý síce vopred poznal víťaza no priniesol do čvachtavých jatiek trochu iného korenia. Jednoducho pecka aká ma ku koncu nechala bez dychu. ()

mosnak odpad!

Pátek třináctého, Pach krve nebo třeba Halloween jsou stejné vyvražďovací sračky jako je tohle. Problém je v tom,že celá trilogie může bavit maximálně puberťáky a pak lidi,kteří rádí vzpomínají na 90 léta,kdy tyhe filmy frčely! - 0% (stejná úroveň jako třetí pokračování)! ()

wampire23

Asi som úchyl, keď som si pozrel tento film práve na Vianoce. Ale bol to pre mňa príjemný vianočný darček. Jednotka sa mi veľmi páčila a dvojka zas o toľko nezaostáva. Je tu menej humoru ako v jednotke, príbeh kostrbatý ako u každého hororu a herci hrajú ako komparzisti, ale to všetko som dokázal prehltnúť. V rámci fun-exploitation subžánru je to jeden z najlepších kúskov. Niektoré scény boli síce aj na mňa dosť pritiahnuté za vlasy, väčšina však bola maximálne zábavná (maximotorovka, petang hlavou, a mnoho ďalších). Samozrejme vo filme uvidíme nejaké tie kozičky, ,,bezhlavé" šukanie, krv, krv a ešte raz krv. Ďalšieho dielu sa už (zrejme) nedočkáme a to ma veľmi mrzí, keďže som veľkým fanúšikom tohto subžánru. Dúfam, že Adam Green príde s nejakým podobným nápadom a pokúsi sa laťku posunúť ešte vyššie. Takto sú to s prižmúrením jedného oka 4*. P.S. Tie videjká na začiatku, ktoré bežia v kamere, mi veľmi pripomínali Rychleprachy:D. ()

molcan2

Kľudne môžete otvoriť knihu a hrať s kamarátmi hru kto zaklepe bačkorami najbližšie. Je tu jedno veľkolepé zabitie, ktoré som nečakal ale je poctou inej hororovej sérii. Užil som si to a teším sa na 3 diel. ()

Aurus

Hatchet 2 je ještě lepší než jednička, proč je lepší než jednička? 1. Vraždy sou brutálnější 2. Hraje zde od druhého dílu až po čtvrtý Danielle Harris 3. Příběh je lepší 4. Pořád se zde něco děje a za 5. Nečekaný zvrat ke konci filmu. Celkově je tento díl lepší a zábavnější. Nic tam nedokážu vitknout, Hatchet 2 má 55% nezaslouženě, zaslouží si 75%. Filmu dávám 10/10. ()