Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

demovka

Důvod, proč mě láká se nato dívat znovu a znovu jsou příběhy. I když, někteří lidé neumí vyprávět, některým to i trochu nevěřím, většina příběhů mě fascinuje: Pán, kterého si v dřívějších dobách zvali neplodné bohaté páry, aby přinesl do rodiny dítě. Dohromady jich dnes má asi sedm. Nebo 13 dětí, někteří z nějakého neznámého důvodu vyrůstali v děcáku a někteří žili s rodiči. V životě by mě nenapadlo před shlédnutím, kolik dětí je adoptovaných. ()

Dobstaf10

Také jste stále v očekávání, kdy na vás zazvoní poštěvák Ondřej a sdělí vám, že máte černého bráchu z tátovy dávné návštěvy Alžirska? ()

Kubiko

Chtěl jsem dát odpad. Ale vzpomněl jsem si na svou paní učitelku, která byla do pořadu pozvána. To, že si na ni dotyčný pamatoval a že se s ní chtěl setkat, ji moc potěšilo. Pořad je někdy až bolavě sentimentální, ale má svou hodnotu. Dokážu si představit, že některým lidem bez nadsázky změní život. A taky je to se zdravou dávkou škodolibosti ohromná bžunda. ()

Euros

30 let se pokoušela moje "teta" najít mou mámu, která byla v dětství dána k adopci. Psala na všechny úřady, získala kontakt z dětského domova, ale nikdo jí nemohl pomoci. Dokonce jí hrozila žaloba, protože se pokoušela najít data, ke kterým prostě nelze dát přístup. Až díky tomuto pořadu a dnešnímu natáčení, se našli a mohli se setkat...byl jsem tam a můžu říct, že jsem ČT vděčný. Ester je úžasná profesionálka a i po natáčení za náma přišla, jak se máme a jestli je vše v pořádku. Koukám, že tady má pořad celkem 18%...Ale za to, co lidem umožňuje, si zaslouží daleko více ()

lukyna

Náhodou! Někdy na to kuknu a pokud má člověk nadhled, můžete se i bavit. Furt lepší, než Modré z neba , kde moderátor klade otázky jako " řeknete, jaké je, přijít o vlastní dítě?". ()

Peddro odpad!

Trapné a nedůstojné citové vydírání jednodušších diváků. Ester se mi vyloženě hnusí, její soustrastný, utrápený pohled je trapné divadlo. Nějak tak si představuji mučení. Nevydržím ani 30 vteřin.. Skvěle by se na moderování hodila uplakaná paní senátorka Mirka Němcová :-D Na ní nemá ani citově nevyrovnaná paní Ester :-D ()

morasten

Myšlenka tohoto pořadu je krásná ale má opravdu trapné zpracování. Za prvé úlisná Ester, která se prostě musí za každou cenu usmívat a za druhé nevim kdo tam pouští tu příšernou syntetickou rádoby romantickou muziku ve chvíli, kdy dojde na dojemné setkání a příslušné citové projevy. Osobně se mi líbí nápad, najít někomu nějakou dávnou spřízněnou osobu, ale režie to dovedla do hnusného kýče, ze kterého je mi na blití a prostě to nemůžu sledovat, ikdyž bych třeba chtěla, protože prostě setkání s dávnými ztracenými osobami mě zajímá, myslím že já sama bych neměla prostředky najít někoho a ten pořad se hodí, ale celé to provedení je velký trapas. Takže aspoň ta dobrotivá myšlenka využitá ve prospěch sledovanosti si zaslouží jednu * ()

Scott4

Jednu hvězdu za nápad...jinak děs a bída. Ester je neskutečně chápavá až za hranice lidského chápání...dolování emocí není moje krevní skupina. ()

Tirroz odpad!

Dokonalé pro ženy všeho věku, které si chtějí poplakat u dojemných příběhů. Mnohdy však tento pořad balancuje na hranici kýče, mnohdy ji daleko přeskočí. Pro mě tento pořad nemá žádný smysl. ()

Astu. odpad!

Chtěl bych, aby mi Ester Janečková splnila pár sexuálních přání a snů..přijde pro mě pošťák Ondra? ()

jakub.kuba odpad!

Nikdy jsem nepochopil koho zajímá jak se kdo bude tvářit až uvidí svojí lásku z minulosti. Pořad naprosto o ničem. ()

Bila_pani

Šílenost. Jenom čumím, jaké splašky se můžou lidem někdy vylévat z úst. Jednou za čas, když se na to z recese podívám, se mi podaří chytnout díl, ve kterém ubohé naivní dítě z dvaceti sourozenců hledá svoji matku, kterou nikdy nepoznalo; a když ji tam uvidí sedět za stěnou, jak marně loví v paměti, jestli tohle dítě porodila v roce 1992 nebo 1994, modlí se, aby se radši stala chyba v Matrixu a ta stěna zůstala neodkrytá... Nejlepší díly: Silvestrovský speciál s P. Liškou a Srstkou a taky bábou alias "Jirko, podej mi nitrák!" Doporučuji vyhledat na Youtube;)) ()

JARDAHONDA

Pošta pro tebe : Pořad, který má najít někoho, kdo nám v životě moc ublížil, nebo jsme ho ztratili atd.. Někdy zábavné, dojemné, ale někdy trapné... Lidé se prostřednictvím pořadu chtějí zviditelnit a to je dosti průhledné.. Některé příběhy totiž nejsou vůbec emotivní, ale naopak chladné, jako led.. Celkově mi to vše přijde vlezlé a nesoudné.. ()