V novém zpracování filmové klasiky Stephena Kinga z roku 1984 uvidíte Burta a Vicki, kteří společně cestují a neustále se přitom hádají. Během cesty se jim nedopatřením podaří srazit autem malého chlapce. Burt si však všimne, že dítě už mělo předtím podříznuté hrdlo a rychle umírá. S tělem v kufru se dvojice spěšně vydá hledat pomoc do Gatlinu v Nebrasce. Netuší však, že právě v tomhle městě si děti vytvořili zvláštní náboženský kult, nikdo z místních se nedožije více neţ devatenácti let a všichni následují osmiletého proroka Issaca. (oficiální text distributora)

jurasino

Tak tohle je remake jak má být!!! Povedlo se to nad moje očekávání skvěle, dobře vybudovaná atmosféra, nenudilo to. Nemůžu jinak než plný počet. ()

Furmi

Perfektná komédia, tak dobre som sa už dlho neposmial, a to skutočne že ne ... čo sa týka toho že to mal byť horor no comment čistý odpad!, s hororom to nemá nič spoločné ale nebyť epickej scény kde deti chytili Burta 1x v meste ktorá mu pridala tie 3* pretože fakt som sa tak dlho a dobre už neposmial ako práve na nej. 50% ()

Skarface

Bylo to vážně divný ale až tak že se mi to jistým způsobem líbilo tak zatím 4 * ale jak zkouknu starší snímky se stejným názvem tak podle toho přehodnotím ;) ()

johnymdoe

Film kde si člověk prvních 45 minut přeje aby ta uřvaná hlavní hrdinka konečně umřela a film který by byl celkem zajímavou vyvražďovačkou nebýt "oživlé" kukuřice,která možná byla před 30ti lety v originále strašidelná, ale teď mi připadla jen nemožné trapná a k smíchu.Původní film/y si už prakticky nepamatuju..knižní předlohu jsem nečetl,ale tohle mě fakt zabilo.Doporučuji jen masochistům a to jen prvních 10 minut..pak vypnout a nikdy již nezapínat. ()

Matli

Nejhorší to není, zaplaťpánbůh je jo remake jedničky, další pokračování dětí bych už nezvládnul. Ale do průměru to má daleko. Naprosto bez atmosféry (opět) a na kvalitní hudbu jako je v originálu taky můžu zapomenout. Ještě že je to tak krátké, alespoň se tam furt něco děje. 36% ()

mala_kea

Dost svůdný začátek, který se promění ve snůšku stupidních kokotin a frmol dětí, ve kterém sotva poznáte, kdo je kdo. Navíc rozpor mezi hlavními hrdinami, je něco strašného, až se to nedalo poslouchat. Nicméně, ten frajer si zasloužil přežít. ()

Faila

Zpočátku to ještě šlo a mělo to náběh na horší průměr, přece jenom tam bylo trochu neznáma a ta tajuplnost působila chvílemi i ... no, strašidelně vyloženě ne, ale jisté napětí tam bylo. Co se z toho ale tak zhruba od poloviny vyklubalo, to mi moc nejde do hlavy. Chvílemi mírně obstojná hovadina. Nejlepší herecký výkon snad podal představitel Izáka, kterému jest možno některé věci odpustit, vzhledem k jeho malému věku, ale dvěma dospělým představitelům vzhledem k jejich výkonům nešlo nic jiného než smrt vůbec přát. Jediná docela dobrá věc na tomhle filmu byl zvukový doprovod, dětské chóry dodávaly tomuhle filmu aspoň malinký nádech hororovosti - jenže na to, aby se Kukuřičné děti mohly nazývat hororem či aspoň pokusem o horor to opravdu nestačilo. Zkrouhnout to tak na polovinu, vynechat spoustu zbytečného tlachání a mohl z toho být průměrný napínavější film. Bohužel ... ()

Topolos

Parta vraždících batolat + oživlá kukuřice proti veteránovi z Vietnamu. Jak asi mohla takováhle snůška hovadin dopadnout? ()

Rathalos

Remake filmu z roku 1984,v poradi osmy horor serie a je to bieda,slabe,nudne,ukecane,herci o nicom a malo akcie,sklamanie...:-) ()

Kolssteyn

Producent původních Kukuřičných dětí (1984) natočil remake, ke kterému si společně se Stephenem Kingem napsali scénář a konečně tak Children of the Corn dostalo zadostiučinění po šesti předešlých sračkoidních dílech. ()

domirovec

Velmi laciná (ne)hororová záležitost při které jsem se bez přestání furt a jenom smál. Pokud totiž existuje alespoň jeden důvod proč se něčeho jako je tohle bát, tak je to fakt, že hromada šiblých děcek vytvořila vlastní kult, lokalizovaný někde v poli a modlí se ke svým bohům a uctívají svou úrodu. Plus v jejich čele stojí mladý chlapec, který dokáže hodit nůž 15 metrů před sebe a trefit se. Bomba. 1/5 ()

Rratinadress

Měla jsem neodbytnou touhu dát filmu odpad!. Nakonec jsem se ale rozhodla udělit jednu hvězdičku - díky poměrně sympatickému hlavnímu hrdinovi. To je ale asi tak jediná pozitivní věc, zbytek je plejádou ultimátně debilních postav, z nichž většinu začnete nenávidět v okamžiku, kdy se objeví na obrazovce. Ale vážně, komu ta uječená afektovaná fuchtle nepila krev, toho zvu na pivo. Závěrem se musím ve jménu toho, co se fláká v kukuřici, sama sebe ptát - proč se trýzním sledováním takovejch hovadin? ()

HoR

Ten, čo kráča v kukurici buď zablúdil, alebo je to poľnohospodár. To mi našepkal ten, čo kráča v zemiakoch. ()

merlinovic odpad!

Něco jako remake Disciples of the Crow s Kukuřičné děti. První polovina je dějově spíš jako Disciples of the Crow okořeněná o postavy, některé detaily a soundtracky z Kukuřičné děti a druhá polovina je nově vymyšlená.... Oproti originálu je Vicki černoška navíc hysterická a protivná. Naštěstí ji v polovině filmu zabijou. Isaac je zde výrzaně mladší a nepřesvědčivý což působí spíš komicky. Body navíc za výše zmíněné soundtracky, které v zápětí strhávám za westernovou scénu s westernovou muzikou před útokem na Vicki v autě. Dál bych mohl přidat body za vyvraždění poloviny dětí Brutem které hned strhnu za půlhodinovou honičku v kukuřici. Nazývat todle remakem kukuřičných dětí je rouhání a autory nejspíš sežere "ten co chodí mezi řádky". ()

Bezda22

Přesně tyhle filmy mě štvou. On prostě nemůže udělat, to co by každej normální člověk udělal, on prostě musí dělat hrdinu. Demence. ()

Meev

Na rozdíl od nejmenovaných filmů, které jsem kdy viděl a stály za starou bačkoru, tady bylo vidět, že se tvůrci alespoň snažili. To je vidět třeba na hudbě, která v některých momentech opravdu funguje. Atmosféra už je horší a ačkoliv je tu podmanivá hudba, nefunguje to. Příběh je k ničemu. Je to nesmysl. Nesmysl, u kterého se člověk zas tak úplně nenudí, ale jinak jak už jsem říkal... je to v celku blbůstka. Herci- manželé- se snažili, ten "zlý zrzavý kluk" taky, ostatní děti to hráli, jako by šli zrovna okolo (až na nějaké vyjímky, samozřejmě". Je to podprůměr, ale zdaleka né nic tak hrozného. ()