Děti kukuřice (TV film)

Kukuričné deti

Horor

USA, 2009, 85 min

• Rratinadress

Měla jsem neodbytnou touhu dát filmu odpad!. Nakonec jsem se ale rozhodla udělit jednu hvězdičku - díky poměrně sympatickému hlavnímu hrdinovi. To je ale asi tak jediná pozitivní věc, zbytek je plejádou ultimátně debilních postav, z nichž většinu začnete nenávidět v okamžiku, kdy se objeví na obrazovce. Ale vážně, komu ta uječená afektovaná fuchtle nepila krev, toho zvu na pivo. Závěrem se musím ve jménu toho, co se fláká v kukuřici, sama sebe ptát - proč se trýzním sledováním takovejch hovadin?(20.11.2014)

• tron

Je to o čosi bližšie poviedke (áno, hádate dobre, konečne "správny" koniec), poteší rasovo zmiešaný pár (nie, že by na tom nejako extra záležalo, ale predsa len to príbehu dodáva vcelku zaujímavý imidž) a atmosféra kvázi vyľudneného poľnohospodárskeho mestečka uprostred letnej sezóny. Inak ale nejde o žiadny zázrak a akonáhle sa prestane hrať na atmosféru a zaútočia deti, začne to ísť s úrovňou celej snímky dole vodou.(26.1.2017)

• yeniczek

:D Možná to bylo tím šílenym dabingem, ale rozjímání a hádky o Vietnamu byly absolutní scénáristická špička! Připočtěte dokonalou honičku kukuřičným polem, kde Vám po půl dni nahánění rozčísne ksicht kukuřičný květ (listem by to asi fakt herce bolelo, já vím) a výborně hrajícího desetiletého hlavního überfakana, kterého, kdo ví proč, všichni poslouchají a který absolutně stylově metá nožem. Rozdíl od produkce Asylum je pouze ten, že se zde masivně nepoužívají CGI efekty.(29.2.2016)

• sidzej

Keby som pred 3 dnami nevidel original mozno by som 1* udelil ale takto ani nahodou. Priserny remake s odstrasujucim obsadenim (zlata Linda Hamilton), mizernou atmosferou, amaterskou kamerou a reziou. Nehovoriac o uplne prerobenom wtf konci ktory tento televizny nepodarok posiela do samotneho odpadoveho dna. 15%(13.11.2009)

• johnymdoe

Film kde si člověk prvních 45 minut přeje aby ta uřvaná hlavní hrdinka konečně umřela a film který by byl celkem zajímavou vyvražďovačkou nebýt "oživlé" kukuřice,která možná byla před 30ti lety v originále strašidelná, ale teď mi připadla jen nemožné trapná a k smíchu.Původní film/y si už prakticky nepamatuju..knižní předlohu jsem nečetl,ale tohle mě fakt zabilo.Doporučuji jen masochistům a to jen prvních 10 minut..pak vypnout a nikdy již nezapínat.(13.11.2010)