Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Dankaaa

Tento namet asi tvorcov filmov neprestane nikdy bavit a zacina to byt riadne klise.Dokonca aj postavy v tychto filmoch zacinaju byt tuctove. Taktiez neocenujem audiovizualnu stranku, neoslovila ma ani hudba ani "farby". Asi je to tym, ako o tom filme vsetci basnia a preto som cakala viac. Podtrhnuto secteno - 3* za priemerny film...nemozem dat viac filmu, na ktorom boli najvtipnejsie zaverecne titulky :) ()

veverysiak

Zopár vydarených scén ešte nerobí skvelú komédiu, toto je kúsok, ktorý ňou nie je, ale nie je to ani prepadák, taký obyčajný priemer, a to vo všetkých smeroch, od námetu, cez spracovanie, po herecké výkony, takže 55%. ()

MartCT

Místy vtipné, ale bohužel až moc přehnané, jak už to u podobných amerických komedií bývá zvykem, ale tady to na mě moc nefungovalo. ()

Spevo

Klasika, štyria chlapi sa idú do Vegas lúčiť so slobodou, párty jak mraky a na druhý deň nevedia kde boli, čo robili atď., atď. a navyše sa stratil jeden z nich - práve ten, čo sa má ženiť, takže ho musia nájsť do termínu svadby a popri tom sa vynárajú všelijaké skutočnosti.. Námet teda neoriginálny, ale dobre spracovaný, a konečne som sa na tejto komédii aj zasmial, po dlhej dobre. Takže príjemné prekvapenie. Určite pomôže vlastná skúsenosť s opicami, pre pochopenie a lepší komediálny zážitok :) 75% ()

Dexter666

V žiadnom prípade NIE nejaká nezabudnuteľná komédia, na ktorej sa divák drží za brucho celý čas. Pobavila ma akurát tak "iko-iko" narážka na jeden veľmi známy film (ktorý nebudem menovať). Inak u mňa šedý priemer. Také vysoké hodnotenie, ako to tu má by som tomu dal iba vtedy, keby som to na vlastnú kožu zažil. Sotva za 3* ()

freEDelL

Co koukám na americké komedie, je to plus minus to stejné. Ten samý humor atd atd. Ale v Hangoveru je humor velice originální. Tento film mi je velice blízký, snad možná kvůli tomu, že se tohle opravdu může stát (snad na tygra a Tysona). Prostě velmi se mi líbilo to jejich "okno" po neskutečné pařbě. Opravdu velmi kvalitní komedie a je dobře, že jsem se k ní konečně dokopal :-) ()

Johnysman

Tak tigr na záchodě musí asi být trochu něpříjemná záležitost stejně jako prázdná paměť. Parádní komedie a na road movie úplná bomba. Bavil jsem se...co bavil...prskal smíchy. ()

Infalín

Chtěl jsem dát odpad, ale ke konci jsem se párkrát zasmál. Ale to utrpení, než se ten konec dostavil. Měl je ten nahej Asiat zabít a bylo by to kratší:-) Kdyby tento buranský film natočili Češi, určitě je v černých číslech. ()

pierre9

Námet sa mi veľmi páčil, taktiež herci neboli zlí, no niečo tomu skrátka chýbalo... Možno pri tých všetkých na prvý pohľad absolútne nepochopiteľných výsledkoch šialenej noci som čakal možno o čosi prekvapujúcejšie rozuzlenie toho, čo sa stalo. To je ale môj problém. Čo však už nie je iba môj problém je fakt, že na komédiu (a pri všetkej úcte v tomto prípade ide o komédiu typu, kde je priestor dokonca na výbuchy smiechu v kine) som sa bavil príliš málo. Takže za 3*. ()

Obenny

Komedie která svým napětím, které Vás provází po celou dobu filmu, dokáže udělat i z takového klasického scénáře perfektní záležitost, u které se nejednou zasmějete. Už od začátku se těšíte na závěrečné vysvětlení všech událostí osudného večera a to nejlepší přijde na konec. ()

Ellush

Jednoznačně se jedná o to lepší, na co se v žánru komedie lze podívat, ovšem pro mě to rozhodně nebyla žádná špičková práce. Možná, respektive, práce byla odvedena poměrně dobře, snad jen ten druh humoru, kterým film disponuje, nebyl mým šálkem kávy. Údajná vtipnost této komedie obsahuje totiž komerčně masově přijímané a oslavované vtípky, kde vrcholem zábavy je kocovina, malé dítě a nějaké to cameo. Nevím, ale chaotických komedií už bylo natočeno poměrně dost, ne? ()

laurence

Takovýto kousíček nad propastí strašné blbosti, ale stále vysoko nad ní. Strašná hovadina, které neuvěříte ani dobrý den, ale která pobaví na hodně dlouho. Už jenom proto, že to sami zažíváme poměrně často... ()

Xpat

Toto je asi nejzářivější komedie roku 2009, která mě svým dějem a zápletkami nejednou rozesmála. Musím říct, že všechny čtyři role hlavních hrdinů se mi líbili a nic bych jim ani nevytkl. Nemám žádný důvod dávat o hvězdičku méně. ()

halberdier

Už dlouho jsem se u komedie tak nepobavil. Asi každý chlap někde ve skrytu duše touží, aby jeho loučení se svobodou vypadalo právě jako v tomto filmu. Pro mě osobně konedie roku! ()

superzurda

Někdo se pokusil natočit další Hele vole kde mám káru, ale nějak se to nepovedlo. Málo vtipů a touha za každou cenu bejt hustej tomu dala pořádně na frak. Jediné, co je na filmu zábavné jsou závěrečné titulky a to myslím doopravdy. ()

Marty_cihi

Naprostá oddychovka pro příjemně strávený večer. Klasický road trip, na který tentokrát necestují náctiletý, ale muži starší a pokoušejí se udělat nejlepší rozlučku se svobodou v Las Vegas. U filmu sem se nenudil a rychle utekl, ale určitě zajímavá komedie. Příjemným zpestřením byl i boxer Mike Tyson. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)