Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

radek.896 odpad!

První sérii jsem také sledoval, ale nechápu kolik idiotů se může dívat na další, když je to už obehrané... ()

damapo

První řada byla pro lidi nová, tedy i zajímavá, ale ty další už byly nudné. Aktuálně bežící řada 4. to trochu zase zlepšila, ale neustálé se vracení a přidávání nových soutěžící je také už značně otravné. ()

+sfinx+ odpad!

Lepší vypadnou ..a nebudou čekat ani do druhého dílu. Ti ostatní - těm zřejmě stačí cokoli, aby se zabavili. ()

DarthArt

Tak si to přiznejme, přátelé, VyVolené považujeme všichni za úplné dno televizní zábavy, ale všichni jsme se na ně dívali. Koncept zavřít patnáct úplně rozdílných lidí do umělohmotné krabice (neboli Vily - hahaha :) a snímat je 24 hodin denně, jak se tam milujou, nenáviděj, objímaj a řežou, byla tehdy v roce 2005 přece jen věc nevídaná, a tak každého zajímalo "co z toho vyleze". A po pár dnech "šmírování" se aspoň část z nás tak nějak "zkamarádila" s pestrou partou různých figur - s hysterickým, ale charismatickým Vladkem (nezapomenutelná sekvence, kdy v záchvatu zuřivosti mlátil hlavou a vypadal u toho jako Tom Araya z kapely Slayer), krásnou stydlivkou Katkou, chlápkem z lidu Emilem, který bavil pravým cikánským temperamentem, nebo divokou Reginou, která přes svůj striptérský svět vládla inteligencí a manipulátorstvím, kterými ovládala celou partu. A zapomenout bychom neměli ani na sympatickou Terku Pergnerovou, která už v té době měla za sebou ztřešťené eso-období a drogové peklo, a z moderátorské pozice dodávala celému divadlu lidskost a empatii. Další série VyVolených už asi nemá cenu komentovat, protože se v nich sešli většinou různí pornoherci, vyhazovači a zadluženci a adekvátně s výběrem protagonistů se z pořadu stala nehorázná a přisprostlá nuda, nicméně ohodnotit onu památnou první sérii nějakým řízným odpadem by nebylo adekvátní. Už proto, s jakou lehkostí první VyVolení na prach rozbili konkurenci zvanou BigBrother, kde ten papundekl a nuda jasně dominovala už v první sérii (když už pak žádná druhá nikdy nevznikla :). ()

DarkSikorski

První série byla dobrá. Byl to vlastně nový formát pořadu. Druhá série se také ještě více méně držela. A pak už to šlo jen dolů. ()