Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

SOLOM.

Rád jsem tento pořad o hrách sledoval. Sám jsem si v té době (okolo roku 1998-1999) mohl doma zahrát leda tak prd, páč nám fotřík nechtěl koupit počítač. Přijde mi trochu uhozené, když někdo hodnotí tento pořad po tolika letech, kdy měl premiéru a píše – že v dnešní době už by pro něj nebylo místo – máte pravdu, ale uvědomte si, že doba se od „první klapky“ hodně změnila. V té době neměl internet doma skoro nikdo… ()

duklak2

Hry jsem začal hrát již od dětství. Začlo to Prehistoricem a skončil jsem střílečkou Kreed od ruských vývojářů. Velmi podobná hře Doom 3. PC hry mě přestaly bavit na jaře roku 2008 v mých 23 letech. Bohužel je to tak. Odradila mě také vysoká hardwarová náročnost nově vznikajících her. Po objevení kolosu jménem CSFD jsem přešel na sledování filmů. No to pro začátek a teď trochu k pořadu. Rozhodně je to zajímavý projekt, ale svoje nejlepší léta má už dávno za sebou. Díval jsem se na to kolem roku 2000, kdy pořad uváděla Šárka Ullrychová a bavila mě svými zábavnými vstupy. Dnes Šárku můžete vídat každý všední den v seriálu ULICE na TV NOVA. Po změně na postu moderátorky mě pořad přestal bavit a celková jeho úroveň velmi klesla. Hlavním záporem byla velmi krátká délka. Recenze nebyly špatné, hlavně ty od Jindry Rohlíka, ale připadalo mi, že hrám trochu nadržují a bojí se dát hodnocení pod 60%. Nevím z jakých důvodů brali do pořadu jisté české "celebrity", aby si hrály ve studiu hry. To byl podle mě velký krok vedle. Zklamalo mě, když se Game Page rozdělil na díly konzolové a o PC hrách. To jsem nepochopil dodneška a tím u mě ztratili tvůrci veškerou další důvěru a já si už žádný díl nepustím. Z nostalgie dávám 3 hvězdy. ()

adamo_znk

Matador a legenda mezi herními magazíny. Minoritní pořad na veřejnoprávní televizi, přežívající všechny režimy ovládající ČT stejně jako Marek a jeho pravidelná sezení Na Plovárně. Pořad stále tak nemoderní a zastydlej, že ho prostě musíte milovat ... hlavně hrané scénky vkládané mezi recenze a reportáže, postrádající jakýkoliv vtip a pokaždé vyvolávající potřebu *FACEPALMU* ! ()

Ajinka126

Průkopník na českých televizích musel odejít takhl nedůstojně.. to čétéčku fanoušci, tedy ani já, odpustit jen tak neumí. Game page je kapitola sama pro sebe. Byla jednoduše první a na tu se nezapomíná, i když měla tolik much a bugů, se kterými jsem jako divák nesouhlasila.. A velké míus pro mě bylo hodnocení her, což je zásadní :). ()

Kryton

Pokud nechytnu konzolový díl tak rozhodně za těch pár minut podchytím nějakou tu novinku ohledně her. Celkově , ale ten humor je někdy no .... osmibitový! ()

Paxxx.cz

Trhlý pořad o pc hrách, který sleduji prakticky pravidelně. Někdy hodně dlouho kroutím nad humorem recenzentů až si místy říkám, jestli jsem normální, že se na game page vůbec dívám :D... ()

ivishka

Skvělý pořad o počítačových hrách.. Je to zvláštní ale i když ty hry nehraju tak mě to nějákým způsobem upoutá a zajímá mě to. Mnohem lepší byl starý Game Page ale ten nový také není špatný. ()

Vyrida

Před dávnými roky to býval jedinečný pořad o hrách, na který jsem se opravdu co měsíc moc těšil. Bohužel z dnešního pohledu, kdy k televizi jako tehdy jedinému masově rozšířenému médiu, přibyl i internet už ztrácí kouzlo s takřka nulovou informační hodnotou. Dnes si můžete na internetu vyhledat nejen informace dřív, ale najít i fůru dalších mu podobných pořadů, které jsou v některých případech i lepší. Alespoň z nostalgie za tři průměrné hvězdy a sám jsem zvědav, jak dlouho ještě tento pořad na obrazovkách vydrží. ()

gogos

Game Page je pořad s výborným nápadem, avšak naprosto tragickým zpracováním. Šárka Ulrichová je sice překrásná, ale tím to asi tak hasne. Jedinou solidní úroveň měl pořad ve svém zhruba půlročním období, kdy jej vedli Tukan s Alim. Jinak se jedná o sračku, která nemůže správného pařana vůbec zaujmout... ()

IllIlIlIIl

Sice je pěkné, že vznikl alespoň nějaký pořad o PC hrách, ale na druhou stranu měl velké nedostatky v podobě nekvalitních recenzích na hry. Celkové nové pojetí pořadu by bylo pro diváka přínosnějším a atraktivnějším. ()

cariada

Tohle je celkem dobrý pořad o hrách. Sice bych uvítal větší ucelení. A le i tak se docela rád podívám jaký hry jsou k mání. Ale kde jsou časy Atari 800 XE to byly hry. ()

Langy10

Mám moc rád tenhle seriál je fakt moc dobře provedený a od nej si vybírám hry, co hraju na kompu, fakt super! :)) ()

Nach

Jeden z nejlepších pořadů o počítačových hrách, který kdy byl u nás vůbec odvysílán. A za to mu vzdávám dík a čtyři hvězdy. 75% ()

Džef!

Občas zbytečně dlouhé a hloupé scénky moderátorů, které mě osobně vůbec nezajímají, chci slyšet recenze hry a né koukat na scénku v supermarketu, která navazuje na hru SIMS. Nevím jakou to má souvislost, asi že v SIMS chodíš často nakupovat. ()

C0r0ner

Ano, kvalita pořadu je nevalná, ale co jsem jako herní závislák mohl dělat jiného, než na to koukat, když kurva nebyl vůbec internet? V Game Page jsem mimochodem "objevil" všechny své nejoblíbenější hry, takže díky za inspiraci, která mě provází celý život. 90% ()