V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Cundroklepac odpad!

nejvíc mám rád ty díly s cigánama, protože co je hezčího víc než než tupej pobírač sociálních dávek kterej řve že mu nikdo neumí udělat guláš ! ()

silak_xup

Jak nechceš nikdy v životě dopadnout? Koukni na výměnu manželek a máš odpověď! Viděl jsem pár dílů, některé jsou relativně v pohodě, u některých jsem jen čuměl s otevřenou držkou, jak jsou někteří lidé schopní žít!!! Třeba příběh zakomplexovaný matky s dvěma rozmazlenejma parchantama a manželem ne podpantoflákem, ale něčim, co je ještě pod tou pantoflí... děti kterejm je třeba 4... 5 let a pořád spěj s rodičema v posteli? Protože maminka to tak chce, jelikož prostě vždycky byla tak trošku ubohá, nic neuměla, nic jí nešlo, tak si najde otroka, se kterym se párkrát vyspí, pak si udělaj dvě děti, který s nima budou spát v posteli ještě až jim bude 30? Ty vole, někdy fakt síla, je mi těch lidí na jednu stranu strašně líto, jak dokážou žít jakoby v nějakym ,,vězení´´, nic nedělat, nikam se nepodívat, nic v tom životě nezažít... něco je tu k pláči, něco k smíchu a při sledování většiny z mnou shédnutých dílů jsem si uvědomil, že si ty vole fakt nemám na co stěžovat a i když skončim někdy třeba na ulici s krabičákem tak se budu mít líp, než spoustu lidí co je tížej hypotéky a spousta píčovin :) Koncept toho pořadu je rozhodně za 5 hvězdiček. ()

ESNYR

Nedokážu si představit že bych so něčeho podobného účastnil. Nejpodivněji na mně potom působí "návrat" zpět ke své rodině kdy se objímají a brečí jak kdyby se neviděly 2 roky a ne jen pár dní. Pro moji osobu nepochopitelný pořad. Je mi jasné že tak 80% pořadu se musí tlačit na pilu aby divák mohl kroutit hlavou nad tím, jakej je manžek debil a jak z ničím nepomáhá. Zajímalo by mně jaká je cena ( tedy kolik peněz ) za to že ze sebe někdo udělá takovou zavržení hodnou figurku. ()

nattyxh

Zásadně se koukám pouze na ty manžele :D kde je manželka ožralá, manžel kouří, druhá manželka je zfetovaná a druhej manžel je úplnej debil. :D No vlastně takhle vypadá skoro každej díl no.. ()

tonton78 odpad!

půl hodiny tu plodím koment a pak se ani neuloží???tak to se jděte vysrat.hlavně že se načte miliarda reklam...sráčové ()

lucccaso odpad!

Reality vysílání nikdy neexistovalo a nikdy existovat nebude!!! Všichni jedou podle předem napsaného scénáře, hlavně ať tam všichni brečí-kecají hned,jak se jim po všech stýská, hystericky řvou a hlavně předvést nějakou psycho-scénu či hádku, vše za účelem větší sledovanosti-jak prosté. ()

ZHODNOTITEL

SPODINA LIDÍ, KTERÉ SE ROZHODLI, ŽE JE MŮŽEME POZOROVAT JAKO MYŠI V AKVÁRIU Některé díly jsem viděl a bylo mi trapně. Možná na to můžeme nahlížet jako na sociologické experimenty těchto jedinců, nicméně je to stále show, která má za úkol lidi bavit a šokovat. TŘEBA TO PRO TY VYSPĚLEJŠÍ JE ALESPOŇ DOSTATEČNÝ ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD ()

jungewolf odpad!

Odporné, hnusné, jako většina reality-show = ODPAD ..... . Co bude příště : RS z pitevny? , RS z homosex. bordelu v sev.Africe/Pákistánu/Thajska ? .... . ()

LooserEVZ

Jo-je hrozný dát týhle močce 4 hvězdy,ALE.... Já to mám rád :D Mám radši slovenskou než českou...Víc chlastu a míň zubů :D Ale jsou díly,který...... který daj každýmu průměrnýmu čecháčkovi pocit,že si žije jako pán :D ()

shinbone

co se týče exotů, výměna manželek vybírá jen kousky nejvyšší kvality, takže je čemu se smát, a to mi stačí.:D ()

ElisD

Jako expperiment dobré, viděla jsem snad všechny díly a bavilo mne to. Opět pohled do českých domácností, tentokrát do jejich zvyků a rozdílů. ()

StrixCZ odpad!

Těžko říct, co je smutnější - jestli fakt, že se v dnešním světě někdo (zde asi především pan "kadeřavé ochlupení") může živit natáčením něčeho podobného, nebo to, že se najdou jedinci zdegenerovaní natolik, že se na to dobrovolně dívají... =P ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů