V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Phoeniyx odpad!

Kam až jsou lidé schopni zajít? A co mají scénáristé v hlavě? Nepochopím je to otřesné nevkusné a myslím že pro ty děti kterých se to dotýká i dost nevhodné! Pokud mají manželé problémy tak mají jít do poradny a ne si měnit ženy! ()

Linsang odpad!

Nechápu, co lidi na této reality show pořád ještě mají, že se televizi nadále vyplatí nás zásobovat novými a novými díly. Nebudu si tady hrát na nějakého intelektuála, co se z principu na podobné pořady nedívá, ano, pár počátečních dílů jsem ze zvědavosti zhlédla, a tak můžu i hodnotit. Co všechno lidi neudělají pro peníze (a snad i nějakou tu slávu...) je vážně zarážející. Naprosto se zříci soukromí nejen svého, ale i celé své rodiny, nechat své děti s cizí ženskou a pak se nebát vyjít mezi lidi, po tom co se tak "proslavím", ne to mi vážně hlava nebere... ()

zurivymlok odpad!

Už při sledování ukázek má člověk pocit, že snad za zhroucení se, za slzy a za dělání scén jsou příplatky. Nevím, kde tyto hysterické osoby berou. Ale to je fuk. Viděl jsem pár dílů, či jejich kousků, a všechny měli něco společné: každá ženská do toho šla s tím, že ona to má doma zařízené správně a že jedině takto to musí všude chodit; problémy nastávaly především tehdy, kdy začala ženská (často nad rámec požadavků scénáře) vozit se po své sokyni a měnit rodinu, ve které byla dle obrazu svého, čemuž se logicky rodina brání. Kdyby ke mě přišla cizí ženská a začala všechno reorganizovat a vykládat, jak všechno děláme špatně, tak bych jí poslal do pr..le taky. ()

AltairAhad

Jen tak na začátek jestli si myslíte, že česká výměna je hardcore, tak jste asi nikdo neviděl americkou verzi, která je (pokud to jde) ve většině případů o 100% ostřejší. Proč 3*? Ne, sama vím, že je to kýč a kravina jako prase, ale sledovat tupost lidí v Česku mne nepřestane udivovat. Co dokáže pár (na pohled) normální rodin udělat se svým životem před kamerami za pár šupů... smekám před debilitou některých dospělých, kteří se do toho hlásí. ()

Kinderr

Jde o show a pokud lidi baví se dívat na to jak má kdo doma bordel a na hádky, tak ok. Co jiného by taky Nova mohla mít za pořad....Hlavně nechápu kdo se do takovéto soutěže může přihlásit, určitě za to nedostanou takovou částku, která by stála za ztrapnění před polovinou národa (polovinou, protože pochybuju, že na to kouká dost lidí). ()

Snakefinger odpad!

Tohle je prostě ztělesněná zoufalost a nechápu čím tento pořad lidem co se v něm účastní poslouží. V čem slouží divákům je mi jasné. Aby si tak maximálně ťukali na čelo nad tou hloupostí. ()

Mark1983

Tak tahle reality-tv mi po pravdě řečeno opravdu nic moc neříká,a navíc mi to přijde jako škoda filmového materiálu. Já sám bych do něčeho takového ani nevstoupil,jelikož ty prachy by mi nestály za to,abych se ztrapňoval před celým národem.Jednu hvězdičku dávám,že jsem se chvíli na to vydržel dívat,ale do konce jsem to nevydržel. ()

OrcaCallo odpad!

Odpad! Odpad! Odpad! Nechápu lidi, které se baví dívat na takovou sračku!!! V životě jsem neviděla trapnější pořad! ()

chytri

O bože. Parta (většinou velmi přiblblých) lidí se natřásá před kamerou za pár kaček. Mámy nechají svoje někdy i batolata cizím ženským. Prostě ubohost. Ze zvědavosti jsem kouknul a víc už nepotřebuji ()

Bodega_Bay

Celorepubliková white trash přehlídka je slabým odvarem svojí US verze. Formát je původně založený na výměně extrémně odlišných lidí žijících extrémně odlišné životy. Střet těchto extrémů má zajistit zábavu, dobře. Zatímco v USA je takových pošuků dostatek, což má za následek minimálně zajímavé zjištění, jak žijí fanatičtí křesťané, punkeři, jogíni, lidi nosící jen barevné šály, lidé nosící jen to, co si vyrobí z lýka nebo co najdou v popelnici....u nás se dočkáte jenom nudy. Ani si nemůžete libovat nad tím, jak jsou ti v televizi pitomí, protože se prostě dočkáte jen dalšího upatlaného vyměněného manželství, kde ani po 45 minutách nemáte šanci poznat, která manželka je která a pány rozeznáváte jen podle velikosti břicha, případně intenzity křiku, když nedostanou večeři. Na závěr na sebe všichni ječí, protože ti naproti nežijí stejně jako oni (největší omyl ever). Zábava spočívá leda tak v počítání párů botasek, melírů, pánských tílek a psychedelických potisků upnutých triček. ()

Litty

Česká verzia je nie veľmi prekvapivo natočená oveľa lepšie, ako slovenská. Asi to bude tým, že Češi tam nemajú negramotného kokota, komentujúceho primitívnymi rečami počas celých 60 minút. A tak sa musím nerád priznať, že som si pár častí pozrel a nie je to až také strašné. 35% ()

Peddro odpad!

Jaký je smysl tohoto přízemního pořadu? Opět netuším co je na tom zábavného, neumím si představit jak vypadá člověk, který toto sleduje a na jaké intelektové výši je, ale myslím, že nic moc.....Odhaduji, že se jedná o stejnou skupinu diváků, kteří sledují Vyvolení, Farmář hledá ženu a podobné reality show. Je až odporné, jak umělé to je, když při setkání hystericky brečí, jako by se neviděli půl roku. Neznám nikoho, kdo by byl takto emocionálně nevyrovnaný. Nebo snad nikdo z účastníků nebyl nikdy na služební cestě nebo konferenci? Ale je fakt, že lidé, kteří tam vystupují asi na konference nejezdí. Pochopil bych, že to sleduje psychiatr, psycholog nebo sociolog, ale co lidé mimo tyto obory? Co je na tom zajímavého? Asi nejsem dost chytrý na to, abych to pochopil... ()

AdaProfa

Hloupá reality show založená na stejně stupidním americkém pořadu, která má za cíl jediné: Ženská, která se do soutěže dobrovolně přihlásila (samozřejmě pro peníze, jak jinak), je hned po prvním dni absolutně na prášky z nové, úplně odlišné domácnosti, ve které má strávit 10 dní. Samozřejmě si nesmí ani trochu sednout s novým manželem. No to je možná slabé slovo. Spíše se nemohou ani trochu vystát. Tak to prostě musí být. Následují tedy denní hádky a poté v závěru schůzka všech čtyř účastníků a to jen proto, aby si tam mohli před kamerami rozbít hubu. Ano, kdyby to neobsahovalo to, co jsem tu vypsal, mohli by pořad rovnou zrušit. O ničem jiném to totiž není. Myslím však, že především ženské to baví a rády sledují, jak to vypadá v jiných domácnostech. Je to však už dost trapné. Jedna a ta sama písnička pořád dokola. No alespoň musím přiznat, že některé ty hádky a spory byly prdel (i když asi jak pro koho). ()

Larikazka odpad!

Deset důvodů, proč se přihlásit do Výměny manželek: 1) Po deseti dnech pobytu u cizích lidí inkasujete 100 000,-Kč a konečně můžete dětem koupit boty a kružítko. Finanční odměna je většinou jediný důvod, proč se do Výměny někdo hlásí. Je ale potřeba vymyslet důvod náhradní, takže pár, který má dohromady pět zubů a dvoje tepláky stojící před svou rozpadlou chatrčí obklopen smečkou deseti dětí z dvaceti předchozích vztahů, tvrdí do kamery, že důvodem, proč se přihlásili, je uhasínající vášeň a touha poznat něco jiného. Dalším uváděným důvodem bývá snaha matky, která většinu času tráví hraním her na mobilu, kouřením a pitím kávy, aby si jí konečně začali vážit a uvědomili si, co všechno pro ně dělá. 2) Konečně se jednou objevíte na druhé straně televizní obrazovky a stáváte se tím pádem celebritou jako je Martin Zounar nebo Pavel Trávníček. 3) Setkáte se s novými trendy v oblasti kosmetiky nebo dentální hygieny a do vaší domácnosti proniknou vymoženosti jako hřeben nebo kartáček na zuby. 4) Zjistíte, jak jste pro celou rodinu důležitá a nepostradatelná - děti a manžel se obvykle přimknou k vyměněné manželce, která se dělá hezkou, neřve, k obědu vaří normální jídlo a ne segedín z konzervy, občas vyluxuje a čte pohádky před spaním. Manžel, který díky nově nastolené domácí pohodě ihned přestává chodit do hospody a házet celou výplatu do automatů, a z hulváta mění se v bodrého dobráka se šroubovákem, se před kamerou kasá, jak nastolí nový řád a Vás vykopne, jestli se to tady do týdne nezmění. 5) Naučíte se spoustu nových společenských her - všechny manželky po příchodu do svého nového působiště začnou hned ode dveří s odhalováním všech nepravostí. Jedním z nich je (kromě nehygienického prostředí, ve kterém ty děti proboha nemůžou žít) absence společného trávení volného času, především prostřednictvím hraní společenských her a výletů. Zatímco doma nemají manželky ani pexeso z tácků od piva, v nové rodině hrají od rána do večera skrabble a monopoly. 6) Zjistíte, jak jsou odolné Vaše malé děti - ve Výměně se často vyskytují osmiměsíční mimina, která zrovna procházejí obdobím zvýšené fixace na matku a je tudíž vhodné je - v rámci otužování a přípravy na krutý a nemilosrdný život - zanechat po dobu deseti dní v přítomnosti cizí a neznámé osoby, o níž bezpečně víte jenom to, že zřejmě urgentně potřebuje peníze na novou střechu. 7) Zjistíte, jak odolné jsou vaše starší děti - ty jsou většinou svědkem toho, jak o Vás nová matka nelichotivě hovoří, před všemi diváky, z nichž většina jsou spolužáci ze třídy, a navíc se na světlo boží vytahuje veškerá rodinná špína od použité vložky za postelí po milostný život rodičů. 8)Podíváte se na místa, o jejichž existenci jste dosud neměly ani tušení. Většinou jde o místa jako Odřepsy u Opolan nebo Karviná - Doly. 9) Přesvědčíte se na vlastní kůži, že při odjezdu na deset dní, během kterých neuvidíte své bližní, je skutečně nutné se usedavě rozplakat bezprostředně po usednutí do auta. 10) Od svého manžela dostanete každopádně pugét a zřejmě budete i požádána o ruku, přestože jste již dvacet let vdaná a z toho devatenáct uvažujete oba o rozvodu. Manžel si totiž již uvědomil, že se nechal zákeřnou náhradní manželkou vlákat do pasti a všechny ty pomluvy, se kterýma bezvýhradně souhlasil, dříve nebo později uvidíte, což by se Vám nemuselo líbit. 11) Stanete se protagonistkou pořadu, u něhož ženy s lahví ferneta vyžehlí dlouho odkládanou hromadu prádla, spravedlivě se pohoršujíce nad tím, co se děje u Vás doma, aby se následně cítily jako dobré hospodyňky, matky a manželky. Ještě bych dodala, že podle mě nejčastějším požadavkem televize Nova je aby účastníci měli... Na místo zdravého chrupu jen opálené Františky () (méně) (více)

zlishaack

Ježiškote, tady je ale nablinkáno. "Kdo to může považovat za sociologickou sondu do života?!" Říkejme tomu jak chceme i bez odborných termitů, za mě to prostě a jednoduše ukazuje tupost některých jedinců a naopak dává naději na to, že svět není zatracen. Protože se najdou rodiny, kde to nefunguje a naopak vysoce funkční rodiny, kde je klid a pohoda. Za mě je to zajímavý pořad, který se líbí hlavně nám, kteří rádi sledujeme, jak ostatní trpí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů