V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

vesper001 odpad!

Stokrát vyzkoušený recept na blivajz, po kterém se mohou utlouct ti, co lační a žízní po čumendě do cizích životů a čechrání vlastního ega ujištěním, že jejich existence je mnohem kvalitnější než přežívání těch exotů, co za pár litrů propůjčí rodinu a prodají soukromí. Model zůstává stejný, hraje se na léty osvědčenou klauniádu. Ženuška chce, aby si ten její uvědomil, co v ní má. Jeho blahorodí je buď chlívák, macho nebo fňukající bábovka. Ona buď obsedantní uklízečka, zanedbaná troska nebo fňukající buchta. Jednou happyend, podruhé badend, jednou restart a přesluníčkováno, podruhé rozvod a hromy blesky, a nejčastěji návrat do starých rezavých kolejí. Křik, pláč, konflikty, objímání, odmítání, pomlouvání a další divácky vděčné zápletky. Celkový dojem asi stejný, jako když si sednete na mez a hodinu budete zblízka zírat na kupu hnoje. Ale co člověk, to jiný nos. :) Co mi ale opravdu vadí, je angažmá dětí – čím jsou menší, tím víc se mi to hnusí. ()

otík odpad!

Tohle ďáblovo dílo nemělo vůbec přijít na svět. O morálce pořadu mi nestojí za to se vyjadřovat, ale i kvalita je hrozná. Bohužel ještě častěji jsou horší účastníci. Viděl jsem jen občas sem tam nějakou minutu a to mi stačí na věky věků. Největší hrůza a katastrofa, zlaté tragické filmy Stevena Seagala:-). ()

Khumbac odpad!

Tento pořad nechápu. Nechápu o čem to vlastně je, a jaký je cíl. Jaká je motivace lidí jdoucích do tohoto stupidního pořadu. Samozřejmě že tento komentář píši, ne proto, že bych se na ten pořad někdy díval, ale že jsem ho slyšel v pozadí jak sem seděl kousek od televize. Lidé poslední dobou zřejmě uchvacuje, sledovat hádky a nervy druhých....jako by toho v běžném životě nebylo dost... ()

st.verka

Nechápu ty ženské - nejdřív se do výměny přihlásí a potom tam brečí. To jsou opravdu tak hloupé, že si to nedokáží spočítat? Samozřejmě že je vždycky strčí tam, aby se měl národ čím bavit. Pokud na to duševně nemají, tak ať sedí doma. ()

A.L.E.S.

Jakkoliv to může být sebevětší ptákovina a patos, ale po těch pár dílech si vždycky uvědomím, jakého partnera mám doma a jsem za něj moc rád :-). Ono nejde ani tak o ten formát pořadu, ale spíš o to, co v něm je. Odlišní lidé řeší prakticky stejné problémy jako ostatní a třeba to někoho i vyhecuje k tomu, aby se choval slušněji a příjemněji. Protože dva jsou lepší než jeden. ()

skrblik007 odpad!

Ale jo, občas je dobré se na to podívat. Jednak se člověk královsky pobaví a jednak potěší, že řada lidí je v mnohem, mnohem větší řiti než vy :-) ()

Mrkvič

Pořad jako bohužel velká část populace. Tupá stvoření řvou, že je někdo vylízanej. Pro spoustu ovcí příjemné zjištění, že někdo jiný má taky svoje chvilky. Někdy se tam možná i objeví normální člověk, ale takový moc netáhne v upoutávkách. Bohužel jsem párkrát viděl při obědě v reastauraci. ()

Ryuuhei

A já mám tenhle pořad docela rád. Někdy jsou díly docela nudné a poklidné, jindy je to docela maso. V každém případě se člověk dozví, jak žijí někteří ostatní a jak může být rád za to, co má (nebo spíš nemá). A jasně, s kamerou za zadkem se lidi většinou chovají jinak, ale tohle jinak natočit nelze. Nemám problém si udělat něco dobrého k jídlu, zasednout a prostě se jen bavit. Podúroveň jsou leda tak zbytečně kritické pindy zdejších hodnotitelů. 60% ()

Lachtaan

Jedna z nejnesmrtelnějších tragédií na naší půdě, která se vysílá stále dokola a stačí mi každý týden jen ukázky na další díl a už se mi chce zvracet. Když jsem byl dítě, koncept se mi docela líbil. To se ale v té době hlavně do pořadu ještě hlásili normální rodiny a ne ty nejhrozivější odpady naší společnosti. ()

T-pack

Hloupý nápad na show. Ještě hloupější, kdo se do ní přihlásí. Ale bylo pár zajímavých dílů, které křičely zoufalstvím a zoufalostí. Když se famílie nepohodnou, nebo jsou příliš rozdílné, dá se na to koukat. ()

uiu

Nikdy jsem nepochopila smysl této reality show, kdy si dvě ženy vymění domácnosti, starají se o cizí děti, vyvařují cizímu manželovi a uklízí cizí byt, (v některých případech i vykonávají práci té druhé - když třeba maká v hospodě). Na druhou stranu chápu, že je to dobrá zkušenost pro páry, které mají vztah na spadnutí a tímto si uvědomí, jak je jim lépe s partnerem, než s někým jiným. Ovšem pořad nám ukazuje, že role ženy v manželství je jen neustálý kolotoč v péči o domácnost, vaření, praní, žehlení, vysávání... Pak také máme možnost nahlédnout do domácností lidí, kteří by se měli stydět, že k sobě vůbec kameru pozvou do rozpadajících se domů a do bytů, kde je bordel jak v tanku. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů