V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Allegro.g. odpad!

Někomu asi dělá dobře vidět, že je někdo ještě větší debil, no mně nikterak. Megažumpa která má dát žumpě zdání, že je ještě relativně na výši. A tou žumpou myslím diváctvo novy. ()

Franche odpad!

pokud to není hrané a nejede to na steroidech, tak se nestačím divit, co u nás v zemi žije za individua ... s dětma ... ()

IvonaK

Někdy když se vymění dva čistotné, přátelské a přizpůsobivé páry je to nudné a o ničem. Ale když se naopak vymění dva páry s odlišnou povahou a jiným životním stylem, tak je to zajímavé a velká legrace. Takže pro mě jeden z lepších pořadů. ()

G04T

Člověk s více než 40 IQ nemůže do tohoto "pořadu" seriózně vstoupit. On už i námět je celkem přitržený za vlasy a samozřejmě to nerežíruje nikdo jiný než král českého "pořad-odpad" Jiří Mádle. Jednu hvězdu za ty individua co tam chodí, protože někdy je to fakt vtipné :D. ()

PhoenixSwan odpad!

Víte co je na Výměně manželek nejsmutnější? Že jsme prostě národ tupců a ještě dáváme na obdiv v pořadech jako je tenhle. Nebudu špekulírovat nad tím, jak moc je to nahrané, ale jedno vím jistě, lidi za peníze udělají cokoliv. Klidně ze sebe udělají dementy před půlkou tupýho národa, co sedí s pívem u televize po guláši se šesti. ()

milwaukee odpad!

Jak už jsem někde řekl, tenhle typ pořadu je show dementů pro dementy. Méně inteligentní jedinci ze sebe dělají kretény a evidentně si to užívají. Někteří možná neužívají, ale když za to budou prachy, tak sakra, já do toho jdu. Jenom abych nemusel/a moc makat. A televize jim v tom vydatně pomáhá. Vymaštění účinkující, sjetej televizní štáb a pochopitelně i vydlabaná divácká obec. Takže vlastně všechno jak má být. Se divím, a vlastně ani nedivím, že tahle sračka má 33%. Pokleslá kultura je přece dnešní trend. Tak jen houšť a větší kapky, ať už jsme na dně té televizní žumpy. Ale docela pochybuji, že tahle žumpa nějaké dno vůbec má. ()

Daginka odpad!

Klíč bych hledala především ve Voy(eur)áckejch short descriptions jednotlivejch dílů. Zejména pak v -hojně- (nad)užívaném adjektivu pro vykreslení povahy jednotlivejch účastníků, a to slovem, cituji, "temperamentní" (obšírnější překlad = fúrie/primitivní protivnej vožrala k nesnesení, že budeš rád, že ti nesfoukne barák jak vlk prvnímu a druhýmu prasátku, pokud k tobě dorazí s kufrem/budeš s tím blbem, Novou a děckama za pr*elí trávit 10 dní v náhradní "domácnosti"). Chcete-li tedy vidět nějakej zaručenej recept jak si namíchat instantní depku, volte tedy především díly s, ehm... "temperamentními." (...!) Máňami/Pepany. K zeblití, nesčetněkrát. Na osobní black list si přidávám především Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, která to nechává dál běžet a je ji šumafuck, kolik nevinných dětí bude třeba půlku ZŠ/střední šikanovaných za svoje (často) politováníhodný rodiče a nevytřenou podlahu v obýváku. -15%. ()

hackstolle odpad!

Nejstupidnější pořad, co znám. Ještě po boku "Pošty pro tebe". Kdyby existovalo 300x horší hodnocení, než-li je odpad, tak by to bylo asi ještě 200x málo. Člověk už na tom musí být asi velmi zle, když natočí takovouhle (slabým slovem) BLBOST. Těžko soudit, co ho k tomu vede. A že to pak ještě vysílá televize. No comment. ()

Mr.nachos

Jestli to, co tam vybírají, je vzorek českého národa a způsob jeho života, vedení domácnosti a výše intelektu, tak potěš prdel. ()

walkingdead odpad!

Fakt, že jsem viděl 3 díly, ze mě snad úchyla nedělá. Nechápu ale jednu věc - opravdu jsme národ exotů, kde nikdo není schopen strávit pár dnů v jiné celkem normální rodině bez hysterických scén, malicherných konfliktů apod.? Zkrátka jen uměle (štábem) vyvolané zápletky, které nechají za 50 klacků sehrát amatérské herce. Vlastně něco jako Ordinace... ()

kubilov

Vysoce konfliktní pořad, který přeci neprovádí nic špatného, jen prostě prohodí manželky (popřípadě teplý manžele). Jako docela mě baví sledovat výbuchy vzteku, perverzní návyky nebo neskutečnej bordel a pravěk prohozenej s uhlazenou postmodernou, ale jinak je to děsivej shit. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů