V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

4848 odpad!

Je neskutečné kam až tv nova ve své ubohosti zajde .Stydím se za to že jsem tuto sračkoidní televizi dřív sledoval .Už nikdy více. ()

Ondr4H odpad!

Jo když 17 letý naprcaný prvok s manželem typu plešatý strejda pedofil dostane hlavní čas v TV, tak bych řekl že něco není v pořádku .Ale za 50. tisíc klidně prodat rodinu v zájmů koláču sledovanosti, už jsme ten kapitalismus pochopili ... ()

Ajfist odpad!

Zoufalá realityshow,na kterou se se zaujetím můžou dívat snad jen retardovaní jedinci a také sonda do společnosti co jsou schopní lidi udělat pro peníze i si klidně před kamerou udělat ostudu. ()

Honza__St. odpad!

Kdekdo říká, že ty reality show jsou ve skutečnosti nahraný a že lidi v nich účinkující jsou placení za to, aby se chovali takhle šíleně (nebo aspoň šíleněji, než normálně). Tak tady opravdu doufám, že je to pravda. Protože jestli ne, tak je to se stavem naší společnosti po roce 2000 přímo příšerný. ()

Geronimo7 odpad!

Jedna z největších trapností našeho národa, máme navíc, ale zbytečně ztrácíme čas natáčením ptákovin jako je tato. ()

FuLister odpad!

"Mačkáš mi hada, debile." To je asi jediná věc (rozumějme legendární hláška), kterou tenhle bizár světu dal. Jinak je to fakt sračka. ()

Georginek

Jestli tihle aktéři mají volební právo, jakože mají, pak to u nás vypadá, jak to vypadá. Naprostej odpad společnosti a zbytečný lidi. Ale to je samo 80% světové populace. ()

soukyd33

Chcete-li výplach mozku, tohle je právě pro Vás! 😀 Super situace, super místa, super hlášky. Pro dámičky je to ideální. Uvěří všemu. 😂 Poznámka: Chcete se rychle zasmát, tak stačí jedna epizoda, a je to. 🤔 Poznámka: Propůjčit malé dítě k vlastní věci je hustý. Jak na to asi bude reagovat, až bude dospělé. 🤔 Hvězdiček 2 ()

nudlis odpad!

Nebudu hodnotit ten pořad ani produkci ani účinkující. Ti, kteří se přihlásí s vidinou snadno vydělaných peněz, zřejmě mají svoje důvody a dopad účinkování v pořadu třeba na jejich děti jim stejně nedochází. Místo "vydělávání" peněz v ubohé pseudo-reality "šou", které rychle utratí, by měli navštívit nějakou neziskovku (kterou si platí ze svých daní) a požádat o pomoc tam, v klidu a bez dohledu veřejnosti. ()

Nick321 odpad!

Ujeté, nevkusné, neustále opakující se bez inovace. Princip je stále stejný- vezměte normální rodinu a rodinu bezzubých asociálních mentálů a budete je 10 dní pozorovat jak laboratorní krysy pod mikroskopem, v tomto případě pod kamerami. Typický český divák od každé epizody očekává hádky, ukazování totální špíny, zanedbávání dětí, aby si nad tím mohl pomasturbovat a poplácat se po ramenou protože někdo žije ještě hůř než divák. Humus. ()

NikiVai

Koukám snad už od prvního dílu. Vidět co vše jsou rodiny kvůli penězům ochotné podstoupit je fakt zážitek. Až na pár výjimek mi po každém dílu dojde jak prima život mám, protože povětšinou co rodina tak minimálně jeden z dospělých fakt výkvět společnosti. A když vidím ty děti, které si nemohly zvolit, zda v této reality show chtějí vystupovat, a hlavně to, v čem kolikrát žijí, je mi smutno. A co se dospěláků týče, holt každý strůjcem svého štěstí, pokud se rozhodnou exhibovat před celým národem, tak proč se na jejich účet "nepobavit". ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů