V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

prasecak_cz odpad!

Bože můj, co všechno lidi podstoupí... Soubor masochistickejch psychopatů, kteří běhají po celou hodinu před obrazovkami... ()

Martin29 odpad!

Dříve mě to přišlo v pohodě s odstupem času hodnotím odpadem. Jde tu krásně vidět jak je to hrané někdy se tam uměle vyvolávají konflikty například ženská má problémy s jedním děckem hodíme ji do rodiny s 5 co se může asi stát ženská si potrpí na čistotu šup s ní do cikánské rodiny apod. P.s. pobavil mě jeden díl ve kterém cikán vyčítal jedné ženské, že nic nedělá a sám byl na dávkách to nemělo chybu ()

Krastom odpad!

Nevím, jestli je správné schválně vybírat neslučitelné lidi za účelem sledovanosti. Mě se to nelíbí. ()

Pelidor odpad!

Odporná lůza demonstruje za pár kaček svou debilitu celému národu. Nebo aspoň té části , co je ochotna se na to dívat. ()

xymikon odpad!

Vykonstruovaná pitomost. To se nedá brát ani vážně! Nemá cenu ani psát, protože už bylo vše psané. Prostě blbost, jenž může bavit těm, jenž nemají vkus. ()

honza.kuzel

Experiment, který se týká n-tic rodin, které z nějakého důvodu vyčnívají z potencionálního normálu (málo dětí x moc dětí, málo peněz x moc peněz, nevěřící x věřící, menšiny x většiny, homo x hetero, krize x pohoda, pracanti x lenoši x fitness x obézní x sportovci, atd) a jejich vzájemného míchání v rámci n-tic pod příslibem finanční odměny. Někdy asi i vyhraje rozum a rozvaha a účinkující si v klidu odkroutí svých pár dní výměny, aby dostali zaplaceno (tj. dosáhli cíle, toho proč to dělají), většinou ale zapomenou a dojde k více či méně závažným psychologickým problémům. Za ** jako psychologický experiment, možná za * jinak. Pozn.: viděno méně než deset epizod. ()

huspenina33 odpad!

Nedívám se na to, jen občas když se přepíná TV, chvilku zahlédnu. Myslí, že to není reálné, ale vše je nahrané. Kdybych do tohoto pořad šel já, tak bych byl v klidu a nějakou "novou" partnerkou přečkal 10 dní, či kolik to trvá, a měl bych peníze. Proč bych měl někoho předělával, řešil s ním jeho hodnoty a postoje v tak krátké době. ()

eRGeBe odpad!

Ztráta času. Občas jsem na to koukal s manželkou (ta se u toho akorát rozčiluje). Sám bych si to nepustil. Tento pořad je dobrý tak na vyplnění času mezi reklamními bloky. Nijak se nevymyká standardu TV NOVA. ()

Cuffini odpad!

No jo, další top pořad, kdy většina Čechů, kteří nemají jiné povinnosti než koukat na takové chujoviny, mají opět příležitost sledovat, soudit a moralizovat životy druhých (protože oni jsou úúplně jiní), kteří šli s kůží na trh, protože jsou buď totálně dementní, nebo totálně zoufalí. A nevím, co je horší. U znělky pořadu okamžitě přepínám, neboť v tu chvíli mám náskok na paniku. Každý ať se stará sám o sebe a nechá žít druhé po svém, jak uznají sami za vhodné. Bez hanění a pomluv. Jdu zvracet. ()

vince_c odpad!

Nejperverznější pořad v historii ČR aneb za peníze všechno. Opravdu nelze udělat sociologické okénko do obyčejné české rodiny jinak? Otřesné. Hromada pozitivních komentářů jenom ukazuje, že TV Nova už dneska může pustit do éteru cokoliv a diváci zobají na povel. ()

PMU

Tahle rádoby reality show je přehlídka debilů a sociálů, kteří dostanou pár peněz za to, že se odkopou před národem v televizi.. kristova hodino.. ()

Josef.Svejk odpad!

Televizní show o tom, jak má který manžel vytrénovanou manželku, aby uklízela, vařila, žehlila a jinak otročila, zatímco manžel čumí na TV. Tohle je opravdu objektivní obrázek českého národa??? Já se těším na díl, kdy manželka přijde do nového bytu, manžel řekne "vítej, děti bude hlídat babysitter a my jedeme na týden do Provence :)" ()

pantokrator odpad!

Nebyla by Nova tolik hlubokou žumpou, nebýt zástupů dobrých duší milujících rochnění v cizích hovnech. Ovšem dokud bude sledovanost, dotud se bude točit. Skvěle odvedené řemeslo! Stejně jako u porna pro koprofily. Věřím, že členové štábu večer ulehají s pocitem dobře vykonané práce. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů