V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

ronyyy

Většina dílů je o ničem, ale najdou se mezi nimi i opravdové skvosty, který jsou tak ujetý, že je to prostě strašná prdel sledovat. ()

bouchy02 odpad!

Jeden z prvních českých příkladů nebezpečného "blití" soukromí na veřejnost. Tím to začíná a fejzbúkem končí... ()

LukasLongr odpad!

TV pořad, v kterém si dvě rodiny vymění manželku na týden. V tomto pořadu jde vidět, co lidé dokážou udělat za pár korun. Zavřou je k cizí rodině, aby se o ně starala, nedej bože aby měli víc dětí. Někdo si odpočine, ale ten druhý bude mít doslova peklo na zemi. Sice jsem pár dílů viděl, ale nijak mě to nezaujalo. ()

me_Christy odpad!

Nevydržela jsem se na to dívat ani pět minut. To jsou ti lidé vážně tak zoufalí, že dobrovolně jdou do takové debilní reality-show (a potom brečí a do kamery si vylévají srdce, jak tam nikdy chodit neměli)??? Je k pláči, co někdy v televizi vysílají za pořady... ()

Michalski

S uživatelem Tosim souhlasím tak napůl. Je fakt že je to ptákovina hrající si na reality-show, ale pravý účel tohoto komediálního pořadu je pokusit se zaujmout diváka a trochu ho pobavit, což z určité části výměna manželek splňuje. ()

JARDAHONDA odpad!

Pár zoufalců toužící po slávě a zviditelnění se..., tak bych v jedné větě definoval celý tento stupidní pořad, který na úkor pár "korun" dělá z dětí "tupých" rodičů cvičené opice a musejí prožívat někdy traumatické zážitky. Plivu na tento fekál! ()

1990Jirik

No ideální program na středeční večer a proč ?  Jelikož půlka pracovního týdne za námi půlka před námi.  Tudíž se dostavuje ta bezvýchodná situace , z prostředku týdne. co mi ale vždycky dokonale zvedne náladu je pohled na někoho kdo si do svého leckdy smutného domova přivede komerční televizi za násobek průměrné mzdy aby je pak do konce týdne probíral internet na téma jak ten otec neustále chlastal a jak matka byla totálně neschopná. Super doufám že bude víc řad! :D ()

JIRKKA odpad!

Dementní pořad o dementech pro dementy. Festival exhibicionismu a trapnosti. Ale v naší zemi, kde je dekadence ůspěšně na postupu, to má zřejmě velkou sledovanost, jinak by to zase nedávali. Mně stačí vidět upoutávku a mám ty samé pocity, jako když mi v lázních jako dítěti, nutili pomazánku z kvasnic. Ze které se mi zvedá žaludek, jen na ní pomyslím. ()

Avrilka2112

Tento pořad je odpad, ale dávám jednu hvězdičku za to, že se během pořadu někdy pobavím. Poslední díl, kdy si rodina normálně nečistila zuby a nemyla se, mě opravdu zarazil. Je vidět, že do tohoto pořadu se hlásí jen lidi, kteří se chtějí zviditelnit a chtějí dostat peníze. Nic jiného. ()

kalan26 odpad!

Národ sobě. Ve vší své zvrácenosti mě to však občas (ze studijních důvodů) baví sledovat. Hodnocení mezi jednou a čtyřmi nic neřeší. Bohužel díly jsou poměrně nevyvážené a ne každý je úpadkově kulervoucí. Takže odpad! ()

+sfinx+ odpad!

Dobré by bylo, kdyby si diváci uvědomili, že výběr účinkujících v takovýchto pořadech není čitě náhodný. Ale to je jen první krok k tomu, jak přinést trochu dramatu před hladové idioty u televizních obrazovek. Pak už to chce jen trochu pomoct vhodným scénářem a drobnou klauzulí o mlčenlivosti. Ale jinak samozřejmě - pro ty jednodušší: Jedná se o vynikající a naprosto realistický pohled do dvou naprosto spontánně jednajících rodin a jejich takřka bezchybnou psychologickou analýzu. ()

kratajirka odpad!

Má to psychologickou výhodu. Ty ženský, které se na to dívají, si pak s klidem v duši řeknou "Jsem ráda za to, jak mám užasnou rodinu." Paradoxem je, že za 50000 by každá druhá ženská zahrála divadýlko o tom, jak má na piču rodinu. Pokud nevíš kdo jsme - jsme Češi. Vítej v Neverlandu ty, kdo přicházíš. ()

VIRuZ odpad!

Nejdřív se mi toto ani nechtělo komentovat, ale MUSÍM, protože chci vzkázat poselství... Pokud se někdo na tento plív kouká a má lepší vzdělání, že může dělat něco lepšího, než je uklízečka na střední škole, tak by si měl přiložit pistoli k hlavě.. Do p*či!.. Tohle snad nemůže sloužit ani jako kulisa do kuchyně... Pokud tedy nevaříte hovna. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů