Tělo jako důkaz

• USA Body of Evidence (více)

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

SOLOM.

Je pravda, že na tomto filmu byly nejlepší asi kozy Madonny, protože co se týkalo děje, tak ten už tak úchvatný a hlavně originální nebyl. Je jasné, že se tvůrci inspirovali Základním instinktem, o tom se hádat nebudu, ale prostě na to neměli. Tu a tam se jim sice podařilo navodit jakžtakž zajímavou atmosféru, ale to bylo hlavně díky situacím, ve kterých si Willem Dafoe dost nevybíravým a hlavně nedobrovolným způsobem bral, to co si jeho mužský chtíč hodlal dopřát… ()

Necrotongue odpad!

Na film se mi podruhé dívat nechtělo, už tehdy, když jsem ho viděl poprvé, ve mně zanechal dojem, který jsem si zapamatoval. Nebyl to dobrý dojem. No, ale když chci napsat komentář/ recenzi, musím holt něco obětovat. Například dobrý vkus. A když už jsem u toho, Madonna mi vždycky přišla nevkusná, kdybych navíc napsal, že je špatná herečka, ještě bych jí lichotil, protože podle mě se pro ni označení herečka vůbec nehodí. Snímek drhnul ve všech ohledech, mizerným scénářem počínaje a Madonnou konče, a i když se dvojice Dafoe/ Mantegna celkem snažila, tady vlastně nebylo mnoho co hrát. Příšerný paskvil a snaha svézt se na vlně úspěchu někoho mnohem schopnějšího. Naštvalo mě to ještě víc než poprvé a já své původní mírné hodnocení degraduji o dva stupně. ()

GodComplex

Prekvapive dobry a zbytecne zatracovany film. 90's atmosfera, skvela hudba (ten saxik proste zabere vzdycky) a samozrejme velke mnozstvi autenticky nahe a soulozici Madonny. Je to lepsi nez Basic Instinct a neni to kopie, v dobe vydani uz byl tenhle film natoceny. Vtipna zajimavost je, ze jeste pred natacenim si Madonna s Willemem Dafoem 14 dni nacvicovali sex sceny. 6/10 ()

Alementina

horsi verze Zakladniho instinktu. Vzdy je mi lito W.Dafoe, proc se az prilis casto zahazuje v prumernejch az spatnejch filmech a prestoze Madonnu miluju, tak musim rict, ze herecka to neni. ()

Derek

uli edel nieje paul verhoeven a madonna ma co robit aby sa priblizila k hereckym kvalitam sharon stone (i ked nie je taka hanbliva a neboji sa ukazat co najviac). chudy pribuzny zakladneho instinktu ktory ma daleko od napatia a erotickeho dusna... ()

dyfur

Dosť zaznávaný film,či kvôli predpojatosti k Madonne ako herečke ...ťažko povedať,ale podľa mňa celkom slušný thriller - primer ,ale dá sa pozrieť i opakovane. ()

Martin741 odpad!

"Film je katastrofalny, ja som vsak v nom bola skvela" - slova Queen of Pop Madonny. Po uspechu brilantneho Zakladniho Instinktu so Sharon Kamen si ista americka spevacka /Madonna/ zrejme v pohodli svojho gauca povedala, ze ked to slo Sharon Kamen, tak preco jej nie? A tak angazovala par nesympatickych a neschopnych kreatur, aby jej s filmom pomohli. Individuum, co sedelo na reziserskej stolicke, drzalo kameru asi prvykrat v zivote, lebo taky amaterizmus sa len tak lahko nevidi. Madonnine pokusy vo filme su permanentna katastrofa, jej to ale nevyhovori nik, ona je priehladna osoba a hrat nevie /v zivote nevedela, o vysinach takej Glorie Swanson moze len snivat, rovnako ako aj o jej talente/. Joe Mantegna mi nehovori absolutne vobec nic, ako vlastne cele herecke osadenstvo /az na tu spominanu Madonnu/. 0 % ()

gabin(a)

Místy jsem se fakt smála. Asi jako když malý bráška dělá karate pohyby po velkým bráchovi (Základní instinkt). Ovšem bez té roztomilosti. Je to jeden z těch mnoha filmů, na které se začnete dívat, pak jste naštvaní a vztekle se dodíváte, jelikož chcete vědět, jak to dopadlo. A když se to dozvíte, už se na to v životě nepodíváte. Je fakt, že ale někdy seberu odvahu, řeknu si, že se mám natolik ráda, abych šla raději spát a vypnu. Na to je TV dobrá, v kině to nejde:-) ()

Motinski

Madonna nie je dobrá herečka. Možno jej krivdím ale fakt ma zatiaľ v žiadnom filme nepresvedčila o opaku. Telo ako dôkaz je len ďalšie vykrádanie Základného inštinktu a vlastne všetkých podobne ladených filmov. Suverénne najhoršia rola v kariére Willema Dafoeho a čo sa týka atmosféry tak úplný odpad. Jeden z tých filmov ktoré podľa mňa vznikli úplne zbytočne. Pri scénach čo mali byť napínavé som sa smial a pri niektorých záberoch som myslel že sledujem (čo sa týka naťahovaného strihu) telenovelu. ()

bubun odpad!

Za Madonnu mi bylo trapně. Věděla jsem, že neumí hrát, ale to, co předvedla předčilo moje očekávání trapnosti a neschopnosti. Chudák Dafoe, muselo pro něj bejt těžký udržet si nějakou hereckou kvalitu, když 90% času měl vedle sebe osobu bez špetky talentu. I ta Glenn Close, která se do role femme fatale podle mě vůbec nehodí, byla mnohem uvěřitelnější v Osudový přitažlivosti, a rozhodně bych do tý postele radši skočila s ní, než s Madonnou, i když pro mě atraktivní není ani jedna. Takže to přisuzuju talentu a charismatu, Madonně se nedostává ani jednoho, a nejsem heterosexuální chlap, ani homosexuální žena, abych tady jako někteří uživatelé mohla  a chtěla přihazovat hvězdičky za Madonniny odhalené bobule. Díky, nepotřebuju, nechci. ()

Pavlínka9

Erotický film. Jinak se to nazvat nedá :) Snímek, který má za hlavního tahouna ženu, která nemá vůbec žádný problém ukazovat své tělo. Jakkoliv, v jakékoliv poloze, s kýmkoliv. Madonna s nahotou a svou sexualitou rozhodně problém nemá, ale tak to ví o ní snad každý :) Aspoň má co ukazovat :) Kdyby ne, tak je to horší. Jinak je to klasická průměrná detektivka, která celou dobu čeká na rozzuzlení případu, který se stále hýbe na pomezí - zabila ho / nezabila ho :) ()

cubiculla

Tož, šikovná hérečka ta Madonna, co... sem tam nějakej vosk či akce na kapotě auta, jó, to jsou momenty z mládí na který se nezapomíná ;-) ()

VanTom

Slušně žhavé milostné erotické scény obklopuje předlouhé, neuměle vyhrocené soudní přelíčení, jež však z napínavého thrilleru sklouzává spíše do frašky (nejen kvůli afektovaně přísné soudkyni). Nicméně pro (odhalenou) Madonnu mám celkem slabost a ani si nemyslím, že by zahrála nějak tragicky. ()

cab

Neco na zpusob Zakladniho instinktu. Obzalovana kraska (Madonna) v rukou schopneho pravnika (Willem Dafoe), ktery ji podlehne a vyresi pripad v jeji prospech. 50% ()

Prochy38

Tak nevím. Mně to zase jako takový propadák nepřišlo... Ale ty maliny asi mluví o svém... Madonna mě potěšila. Ukázala všechny svoje přednosti. Ale že by herecky nějak extra strádala mi nepřišlo... W. Dafoe je ve všech svých rolích 100%. Zápletka nebyla moc originální, ale propletené to bylo dobře. Postelové scény taky nebyly zlé. Příjemné vidět i J. Moore, sic v menší roli. ()

gumolit

Veľmi zlá vykrádačka Zakladného inštinktu a madonna síce kozy a zadok má skvelý ale ako herečka je otrasná!Pár bodov za Dafoa a Juliannu Moore ale inak strašná nuda..vlastne ten príbeh je predvidateľný neskutočne. ()