Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

kingik

Zatím nehodnotím. Neviděl jsem to totiž celé, ale proč pořád Seagal nosí dlouhé pláště to nevím. Například v životě jsem ho neviděl chodit jen tak v tričku..... ()

sochoking odpad!

Víťazstvo hlúposti. Dalšia neskutočná Seagalova pičovina. Top C- éčkových filmov. Vrelo doporučujem... Môj dialog obmedzený na samé vulgarizmi ( inak to ani nešlo) , bol lepší, ako ten, ktorý predviedli títo neherci! ()

Smok

Hovadina ako porno v rádiu. To mám za to, že nedám na hodnotenia a potrebujem sa o všetkom presvedčiť na vlastné bulvy. Smutné je, že v tomto paškvile zobral rolu aj Steven Seagal... ()

Campbell

Strašná konina který je jen o krapet lepší než horory typu Twilight, i když není zrovna spravedlivé to srovnávat musím do toho shitu píchnout. Poslední noc se snaží být cool vybíjená ale bohužel selhává na všem možném, ať už jsou upíří masky které vypadaly fakt divně. Až po strašlivou hudbu až po herce. Ne že bych čekal že Seagal bude hrát nějak dobře ale chtěl jsem ho vidět v hororu ale moc to zrovna nevyšlo. Navíc nehraje hlavní roli takže spíše film prodává svým jménem protože pochybuju že by jinak něco vydělal. Navíc Bennettová je tak neskutečně otravná herečka že každá její scéna mě ubíjela. Ale i přes ty negativa který jsem tu napsal musím dát aspoň 2*, přeci jen viděl jsem horší upířiny. ()

klerik

Asi každý zaznamenal, že Van Damme sa vracia. Popri tom som dúfal, že aj SS sa dokáže udržať aspoň na úrovni ŽOLDNIEROV SPRAVODLIVOSTI či BEŠTIE. Normálne som veril, že to dokáže... A zrazu prišla Posledná noc... A všetci vieme, že nebude posledná... Je to des. Zombie sú opäť v kurze, ale toto bol dosť trápny pokus. Strihač musel skolabovať, režiséra to zjavne nemalo a scenárista napchal Stevenovi do huby také hovadiny, že až strach. Na čo boli Seagalovi za chrbtom tí manekýni v kožákoch neviem - vystačil by si sám... To, že mŕtvoly, ktoré sú práve konzumované nežmurkajú zase viem naisto... "Čo vlastne robíte?" "Lovím." Steven, to si nemohol myslieť vážne. Však šlo o home video tvojho kamaráta a ti si sa v tej garáži, kde to točil, len tak náhodou zjavil a on ťa ukecal, že sem sa postav... Ale jeden účel tento film splnil - kedže išlo o dopredu priznaný horor so Seagalom :-) - rozhodne pritiahol pozornosť...Z ľútosti jedna... ()

SeBig

Budete se divit, ale já se na to hrozně těšil. Strašně me zajímalo jak bude vypadat horor se Seagalem. Výsledek? Film se odehrává v jedný budově, Seagal mlatí upíry katanou stylem jak kdyby měl v ruce klacek, postavy nelogickým chováním smrděli víc než ty odflaknutý upíři a o poslední list ve scénáři si někdo utřel prdel. Chválím ale tu začáteční scénu, která vypadala fakt dobře. ()

Crocuta

Tak si to shrňme: dvě skupiny lidí se courají jakousi budovou, občas se potkají, pak se zas bůhvíproč někteří jejich členové odtrhnou, aby se vzápětí sešli s někým jiným a tak pořád dokola. Mezitím všichni čelí útokům krvelačných "infikovaných" monster, takzvaní "Lovci" vedení velitelem s "duchovním" jménem Tao upíry cíleně vyhledávají, neboť, jak stále zdůrazňují, je musejí vyhubit, ale nějak se jim to stále nedaří a závěru snímku se dožije jen málokdo z těch, kteří do něj na začátku vstoupili. Tolik "děj", který je tak jednoduchý, že se snad obešel bez scénáře, stačilo jen opsat nějakou tu scénu a patetický závěr z jiných filmů podobného ražení. Kupodivu jsem se ale při sledování "Poslední noci" přes její očividnou stupiditu docela bavil - krev a vnitřnosti tu stříkají na všechny strany, monstra jsou sice k smíchu, ale zábavu nezkazí a hlavně - Muž s cejchou smrti se svojí šavličkou ohání celkem zdatně. Jako oddychovka před spaním, když mozek už pomalu nevnímá, to docela ujde :-). ()

honajz odpad!

Kdyby v tomhle filmu vážně hrál Steve Seagal, možná by šlo o zajímavý akční horor. Ale když se tu objeví všehovšudy na deset minut? BACHA, MOŽNÉ SPOILERY!!! "Pane Seagal, že budete tak hodný a projdete se nám tady tou tmavou chodbou? Můžete u toho švihat samurajským mečem? Výborně! Můžete říct i pár slov? Třeba: Neboj se. Najdeme cestu.? Děkujeme. Další." Asi takhle nějak si představuji natáčení tohoto rádoby akčního hororu. Celé je to totiž o tom, jak nějací lidé v noci procházejí nějakou nemocnicí, protože východ je kdovíproč někde na druhé straně, a ne tam, kudy dovnitř vlezli. Cestou sem tam potkají normální lidi, sem tam nakažené lidi. Ti se chovají stejně jako v 28 dnů poté. A teď pozor! Tahle skupinka nemá zbraně a NENÍ v ní Steven Seagal! Přesto má tahle skupinka hlavní slovo v celém filmu, okupuje 90 % celkového času. V tom zbytku budovou kdovíproč prochází skupinka vycvičených zabijáků nakažených lidí. Tu vede Steven, ale v akci ho uvidíme asi dvakrát, když máchne tím samurajským mečem. Jinak se mydlej hlavně jeho kolegové. Na konci se tyhle dvě skupinky sejdou, pár z nich samozřejmě cestou odpadne, ale nakonec cestu k východu najdou. Aby to snad bylo napínavější, má být město vybombardováno za ranního úsvitu... Ne, příběh to nemá. Seagal tu podle mého názoru nehraje. Jako film je to nudná kravina. Celá recenze ()

eraserhead666

Mám rád Seagala, mám rád horory. Sice jsem od tohohle spojení nic moc extra nečekal, ale zklamanej rozhodně taky nejsem. Příběh samotný nic moc, naprostá klasika současných do akčna házených zombie hororů. Je to akční, lítá tu spousta moderních zombíků (moderních ve smyslu že jsou rychlí, přemýšlí, mluví a když do něj střelíte, tak hned chcípne - jak já bych si přál návrat starých dobrých zombíků, který jsou děsiví ve své flegmatičnosti, pomalé chůzi a tím, že když mu useknete ruku, jde po vás dál i ta ruka), do kterých je sekáno a stříleno, občas tu někoho sežerou a to je tak všechno. Celý se to odehrává v jedné jediné budově, scénář je docela hodně děravý (hlavně mě bavilo to, jak se do té nemocnice postupně dostali všichni, ale ven se jaksi dostat nemohli). Ale, hraje tu Seagal he, he (i když zdaleka ne hlavní roli, což je možná taky dobře), má to docela rychlej spád, nic se moc neřeší, někteří zombíci jsou dobří, masky občas povedený a některý scény jsou dobrý. V rámci současného zombie balastu tohle ještě nedopadlo nějak moc špatně a jako oddechový béčko na hranici céčka to je i koukatelný. Kdybych si měl vybrat, jestli si pustím tohle nebo kterýkoliv díl Underworldu, tak tohle dostane jasně přednost! 2,5* ()

SOLOM.

Cokoliv se poslední dobou natočí v Rumunsku, tak za moc nestojí. Nevím jestli je to tím, že si tohle prostředí vybírají jen amatérští režiséři bez špetky představivosti a kreativity, nebo je tahle země prostě doopravdy zakletá. Přitom místní prostředí nabízí tolik možností jak uspokojit i náročného diváka, ale většinou se dočkáme jen dalšího zklamání. Až na několik světlejších okamžiků se po celou dobu budeme docela nudit. Je to hlavně zapříčiněno i tím, že akční scény jsou udělány zřejmě pro diváky mladších patnácti let, kteří ještě věří na superhrdiny. Ti odrostlejší už mají podobných vrtochů dost. V akčním hororu má být k vidění pořádná akce, atmosféra musí jiskřit a krev stříkat na všechny strany a ne se dívat na nevydařenou parodii na zombii filmy s tlupou superrychlých a velice inteligentních stvůr, jejich make up za moc nestojí a stupidní chování všech postav. Pro mne osobně je tenhle film dost velkým zklamáním. Je to jen obyčejné podprůměrné béčko, které stačí vidět jen jednou. Slabé 2* ()

Karamanlis

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou... 150 kilogramový akčný sumec Steven Seagal si to namieril do hororových vôd. Po dvadsiatych rokoch jednostranného sústavného otĺkania teroristov, gangstrov, priekupníkov so zbraňami či skorumpovaných agentov tentokrát "mrštnosť" niekdajšej akčnej hviezdy na vlastnej koži pocítili zombíci (teda infikovaní upíro-mutanti), vo filme doslova prešpikovanom nelogickosťmi. ()

Bauer odpad!

Resident Evil se setkává s Bladem! Příšerná vykrádačka těchto dvou filmů. Hraje si to na něco co není. Rádoby akční film, který je tak nudný, že člověka donutí zývat a několikrát jsem se přistihl, jak radši koukám do zdi, než na tenhle sajrajt! Steven Seagal v akčním hororu? To je nářez!!! Jsem zvědavý, kdy ho uvidím v romantické komedie na způsob Lásky přes internet. Už by to měl vážně zabalit. Nezhubnul, spíš na váze přibývá, alespoň, že to stále umí s mečem a občas předvede nějaký ten kop. Jenže nemůžu si pomoc, kdykoliv, kdy se objevil na obrazovce, tak se mi chtělo hrozně smát. Jde o ten jeho tlustý obličej, který má na čele nespočet vrásek a do toho ten vážný výraz. To je prostě k popukání! Na to, že jde o horor, tak jsem se tedy vážně nebál. Pohled na střeva, zakrvacené zuby a nebo pohled na huby z níž se valí krev, to mně teda vážně nevyděsí. Největším problémem je, jak to působí nechutně levně. Jakoby to režisér (můžu ho vůbec tak nazvat?) Richard Crudo natačel v garáži své babičky, která udělala hodně špaget s ketchupem a tak dostal nápad, že natočí film o Zombie, aby babičce udělal radost, že se všechny špagety spotřebovali na dobrou věc! A ty debilní dialogy!!! To jsem jen koukal s pusou dokořán. To jsou snad lepší dialogy v Esmeraldě. Prostě hrůza!!!! ()

MáŠa

He, zajímavé po čase vidět zase Stevena. Všichni povídají, že je to velká koule, co hraje v samých sračkách, tak sem si ten film schválně i dokoukal, i když od začátku bylo jasný, že by se dal čas strávit rozumněji. Hned první překvapení: Vono to bude něco alá zoombie filmy. Ty už v poslední době moc nemusim, protože je to furt jedno a to samí. Jenomže tohle není typický zoombie film, tady ti protivníci jsou i krapet rozumní, a hlavně to nejsou nemrtví, takže plus. Další zjištění: Steven ve filmu ani zdaleka nehraje hlavní roli. Jen je to ten drsoň, co vždycky párkrát všihne mečem a všichni jsou na půlku. Ani nějaká snaha o dynamiku bojových scén tu moc nebyla. Prostě jen vidíte, jak někdo něčím švihne, a je to. "Úžasná" choreografie ;-) ()

Lacike odpad!

Tak sa nam Seagalosaurus Rex rozhodol, ze si natoci svojho vlastneho Bladea a mne sa chce z toho blejt. Najväcsim podfuckom je, ze tu Seagal hra tak maximalne 30 minut. Väcsinu casu sledujeme bandu kokotov, ktory sa poflakuju po opustenej nemocnici a spravaju sa ako kokoti. Seagal sa raz za cas objavi, parkrat svihne mecom v spomalenom zabere, ktory je napriek tomu uplne neprehladne zostrihany a na zemi ostane lezat par bezdomovcov nalicenych ako zombie alebo upiri? Proste maju penu u huby a chcu vsetkych zozrat vratane Seagala. Cele to nedava ziadny zmysel. Akcia je neprehladna. Akurat tam je kopa krvi a sem tam nejaka ta nechutnost. Vysledkom je odpad, ktory sa bez pretacania neda dopozerat. Jediny, kto si zasluzi obdiv je Jiri Stepnicka. Kvalitny a renomovany herec a napriek tomu ma stale guraz na to, aby nadaboval taketo megasracky s vaznym tonom v hlase. 0/10. ()

Terva odpad!

Upíři nebo zombie, Seagal a mačeta, Crudo a noc. Dalo by se říci, že Richard Crudo natočil perfektní postkatastrofické sci-fi a Steven Seagal si konečně zahrál v životní roli...ano dalo, jenže to má háček, film se jmenuje Poslední noc a bohužel se opravdu celý odehrává v noci. Výkony všech herců a celého štábu jsou uchvacující, škoda že to nevidíte. ()