Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

v.pohode

Nejvíc je tam ten ohon Okamura. To jsou hlášky co z něj padaj ;-) "To vy jste ty podvodníci ze 168 hodin? Škoda že to není jen komedie. Bohužel tohle žijeme... ()

FakyCB odpad!

Jednostranně orientovaný pořad, který brání ODS, TOP 09 a STAN proti zlému Babišovi a zlému Zemanovi. ()

stanslon odpad!

To že jako naposledy přidá Nora Ženy z lesa, kde ukazuje podvodné praktiky manželů soukromníků, nezastře že její pořad je veskrze propagandou. Ukazuje to i fakt, že u všech podobných pořadů ČT není na stránkách povolena diskuze. Kdysi tam bývala zdrcující kritika a to naši veřejnoprávní přestalo bavit. ()

str0001 odpad!

Jak již bylo napsáno. Chválím deset let staré recenze z doby, kdy tvůrci pořadu snad usilovali o přispění k lepší politice. Chápu, že jistá míra korupce je nevyhnutelná, to se bohužel ale vůbec nedá připodobnit k dnešní podobě tohoto pořadu. Zde jsou reportáže točeny na zakázku toho, kdo si dobře zaplatil a jakákoliv seriózní žurnalistika je již jen pouhou vzpomínkou. Nelze se ani divit politikům, kteří tento pořad právě nesponzorují, že odmítnou hovořit do mikrofonu. ()

Joel11 odpad!

Propagandistický mainstreamový pořad na téma jak ještě více rozdělit národ. Česká televize zprivatizována (vytunelovaná) vlastními zaměstnanci placená daňovými  poplatníky vytvořila tento televizní produkt na zakázku pražské a brněnské kavárny a nejspíše je hlavní poradce Tomáš Etzler a jemu podobní. Škoda, že se nikdy nedozvíme kolik tento propagandistický názorově jednostranný produkt stojí. ()

community odpad!

to býval kdysi velmi dávno výborný pořad, bylo to padni komu padni, před lety nastoupil dvojí metr a ta zrzavá lud.. ten pořad zcela zničila, ostatně soudím, že poplatky na tento moloch jsou již dávno za hranou ()

DžejPý

Pořad mne docela zajímal, sledoval jsem ho v podstatě pravidelně, hodnotil kladně a nechápal, jak může být označován za manipulativní. Po nedávné reportáži, kde víme, o co šlo, to chápu. Hodnocení kvůli tomu snižuji ze 4* na 2*, se sledováním to určitě v budoucnu nebude tak žhavé, není třeba riskovat pokažený večer. Ale možná občas kouknu... A možná i změním hodnocení. ()