• Una111

Nezdobím hvězdičkami, protože se na tento pořad dívám jen velmi sporadicky. Dnes jsem shodou okolností shlédla díl z 29. 11. 2015. Jsem doslova zhnusená, a to přesto, že o ČT nemám už dávno dobré mínění. Tenhle díl je ovšem neskutečným příkladem neserióznosti, sprostoty, zaprodanosti a populismu! ČT se chová jako pouliční, bezectná děvka! Hnus!(13.8.2016)

Tohle je přesně to, co tahle země a politika potřebuje. Pořádnou sodu. Tým pořadu 168 hodin se s ničím moc nepáře, ale ani mi nepřipadá, že by s lidmi jakkoli manipuloval, na všechno má důkazy, argumenty a názory odborníků a ještě to umí okořenit tou správnou dávkou nadhledu. Malostranské korekce patří k mému nedělnímu večeru, jako houska k snídani. Díky díky díky, že tu jste. A dobrou noc.(20.9.2011)

• Stumbleine

Další z řady tendenčních, liberálně-levičáckých publicistických škvárů (se vzornou uvědomělou eurosoudružkou Fridrichovou v čele) určených pro voliče pětiprocentních stran havloidního eurodementobloku, pro voliče sluníčkových havlo-libtardů Drahoše a Šláfenberga, a v podstatě pro celou liberálně-levičáckou kavárenskou komunitu z ČSFD😏✊(2.11.2019)

Výborný pořad, který částečně glosuje současné dění a částečně investiguje různé politické kauzy. Ukázkovej příklad proč platíme koncesionářské poplatky. Veřejnoprávní média mají přesně tento význam. Oni jsou tu od toho aby hledali ty špinavosti bez ohledu na současnou politickou garnituru. A je logické, že ti co jsou zrovna u moci jsou nejvíce pod dohledem.(25.6.2019)

• Peddro

ČT a paní Fridrichová neuznávají výsledky demokratických voleb, tudíž od okamžiku, kdy se stal Miloš Zeman prezidentem a objevilo se hnutí ANO, tak se s pořadu stala žumpa postavená na ideologii ,,Antibabiš" a ,,Antizeman". Také nesmíme zapomínat, že paní Fridrichová podporuje přijímání muslimských migrantů a odpornou fanatickou zrůdu Grétu, toto dítě zkažené vlastními rodiči...(11.9.2019)

• - Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)