168 hodin (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2005, 26 min

• carl.oesch

Jistě, na Soukupovy opusy to nemá. Tohle je poněkud jiný level žumpy. Ale o to víc je to horší, že stále ještě spousta lidí očekává, že ČT bude nestranná a objektivní. Místo toho je tendenční, propagandistická a co mně nikdo nevyvrátí - pracuje na zakázku. Je sice smutné, když si z kritiky ČT dělá "téma" obskurní figurka Soukup na své Zeman TV, ale problém je, když právě odkaz na tuto skutečnost vede řadu lisí k v zásadě stejně primitivnímu závěru jako ony "zemanovce" a "soukupáře", že tady se jim servíruje "pravda". A Fridrichová? I když je rodinkaření v ČT kapitolsma o sobě, Fridrichová je v tomto směru skutečně snad nejobskurnější. Začínala na Nově, nicméně potom se přesunula do ČT, kde si čistě náhodou vzala Fridricha a v rámci tohoto svazku "urychlila" svoji karieru skutečně raketovým způsobem. Co dodat. Zemanovci a "kavárníci" jsou dvě strany téže mince. Stejně jako jejich nenávistná, hloupá a hlavně vylhaná propaganda.....té většině normálních lidí by se asi dost ulevilo, kdyby tahle mince spadla do bahna kanálu, kam patří a kde by ji nikdo nehledal.(28.5.2018)

• Antiquus

Vlajková loď multikulti euroliberálně angažované propagandy ČT jak se zdá podle procent má úspěch. Na to měli přijít komunisti, kdyby dali do zemědělskýho magazínu hezkou zrzku, lepší hudbu, profesionální grafiku, trochu vtipu, ironie a pár záběrů zesměšněných politiků, tak by jim diváci ty imperialisty za západu a dokonalost KSČ a KSSS sežrali. Někde jsem tu četl, že je to objektivní. No, tak toho člověka, co to napsal, bych fakt chtěl vidět, abych se mu vysmál.(6.3.2016)

Opravdu brilantní publicistický pořad, který se snaží pomocí ironie a nadsázky shrnout nejen hlavní události daného týdne. Dále se snaží o politickou satiru a vše s ní spojené, některá politická videa, která byla v pořadu 168 hodin publikovaná se stala okamžitě hitem na různých sociálních sítích apod. Když se k tomu přidá lehce ironická a krásná Nora Fridrichová, tak z toho vznikl výborný televizní pořad, který v českých luzích a hájích nemá obdoby.(17.11.2011)

Oproti Střepinám na Nově je 168 hodin velmi slušný publicistický pořad, která má přesně to, co konkureční televize postrádá - inteligentní a objektivně brané reportáže s TROCHOU (ano, to je to slovo, které Nova nezná) humoru a špetkou ironie. Největší peckou jsou silvestrovské speciály s všemožnými politickými přešlapy a přeřeky; u těchto dílů jsem se bavil nejvíce. (A tenhle politický přešlap je opravdu s velkým P: Pavel Kováčik - předesda posl. klubu KSČM - jde v posl. sněmovně k pultíku, opře se a začne svůj projev slovy "Vážení soudruzi...")(15.11.2009)

TYPICKY ČESKÝ POŘAD S ČESKÝM POHLEDEM A HUMOREM NA VĚC Jsem rád, že alespoň jeden takový pořad u nás existuje a snad i vzhledem k jeho dlouhé historii neskončí. ZAJÍMAVÉ POTOM TAKÉ JE SLEDOVAT JEDNOTLIVÉ POLITIKY, KTERÝM SE NELÍBÍ, ŽE SE JIM NĚKDO SMĚJE 168 hodin je takovým funkčním bičem na neposlušné kluky a holky. Škoda, že to nesleduje asi tolik lidí, kolik by mělo.(28.12.2017)