168 hodin (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2005, 26 min

Sumarizace toho, co nám týden pod patronací hříšných lidí státu českého zase vzal.. Asi se shodneme, že námi zvolenému souboru hlavních protagonistů tohoto pořadu by spíše slušelo 168 hodin nucených prací, řekněme týdně. Bez náhrad, se zavřeným bufetem a s možností slevy na tramvajenku, pokud by v těch sedmi dnech zvládli nějaký přesčas..(14.4.2011)

Výborný, především vyvážený publicistický pořad. S konkurenčními Střepinami na Nově, kde si manželé Brunclíkovi pozměňují reportáže dle své (případně zaměstnavatelovy) aktuální politické orientace a mnohdy jsou jejich reportáže na tak ořesně manipulátorské úrovni, že se divím, že ještě Nova nepřišla o licenci... se nedá "stošedesátosmička" ani v nejmenším srovnat (naštěstí).(26.4.2009)

• +sfinx+

Začínal jako zábavný pořad, shrnující dění uplynulého týdne, končí jako konkurence televizních novin. Zeman, uprchlíci, Rusko, Čína. To vše od feministické vítačky milující utiskovanou romskou menšinu, o které ví více než cikáni samotní (viz křivonoskova talk-show). V příštím díle: negroidní hošík v letáku z Lidlu - už z upoutávky je jasné jaké poselství pro Čechy máme - jste ubozí xenofobní rasističtí primitivové. Člověk má mít alespoň 10 kámošů - buzerantů, na zahradě slimáky, dvě zaměstnání, aby uživil Nořiny milované flákače a transparent "Za Evropu BAREVNĚJŠÍ", i kdybychom ji měli zničit. Zkrátka další pořad 'čt kvality'.(6.1.2017)

Opravdu brilantní publicistický pořad, který se snaží pomocí ironie a nadsázky shrnout nejen hlavní události daného týdne. Dále se snaží o politickou satiru a vše s ní spojené, některá politická videa, která byla v pořadu 168 hodin publikovaná se stala okamžitě hitem na různých sociálních sítích apod. Když se k tomu přidá lehce ironická a krásná Nora Fridrichová, tak z toho vznikl výborný televizní pořad, který v českých luzích a hájích nemá obdoby.(17.11.2011)

• Mallinali

Je smutné, že oproti skvělým Událostem komentářům se v atraktivním nedělním čase na ČT1 objevuje tenhle jednostranný a neprofesionální paskvil. Nora Fridrichová si asi umí u vedení prosadit ten správný pokrokový přístup, takže to může směle hrát jenom na jednu ideologicky prověřenou stranu, vybírat jen ta správná témata a pouze s lidmi, kteří potvrdí jediný správný pokrokový výklad. Ale dívat se na to je pro mě utrpení, nadávám u toho už víc než u Televizních novin a Gambrinusu. Kdyby podobně profesionálně a vyváženě pracovali atomoví vědci, tak jsme už dávno všichni v luftu. PS: Když tohle ČT prezentuje jako vrchol své publicistiky běžnému divákovi, tak si akorát nabíhá na vidle ohledně své tendenčnosti a potřebě politické kontroly. To je bohužel vůči řadě jiných pořadů s vysokou profesionální kvalitou na ČT24 dost nefér.(6.5.2018)