168 hodin (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2005, 26 min

• demovka

Na první pohled se může zdát, že jde o kvalitnější publicistický pořad. Možná v minulosti i byl. Poslední dobou jsem nezaznamenala události, které by nebyly podávaný tendenčně. Objektivní reportáže již nejsou. Většina reportáží je pravicově zaměřená, protikonzertativně a pro uniovsky. V podstatě je to dnes politicky pořad. Reflektuje smýšlení části českých občanů. A co ti ostatní, co vidí svět jinak? Nejsou proto špatní, jen mají jiný názor. Jak můžou na základě výpovědí jen dvou českých žen tvrdit, že Barnevernet je bezchybná instituce? A pod............. 'Výběr kauz je v pořádku.(1.3.2016)

• Antiquus

Vlajková loď multikulti euroliberálně angažované propagandy ČT jak se zdá podle procent má úspěch. Na to měli přijít komunisti, kdyby dali do zemědělskýho magazínu hezkou zrzku, lepší hudbu, profesionální grafiku, trochu vtipu, ironie a pár záběrů zesměšněných politiků, tak by jim diváci ty imperialisty za západu a dokonalost KSČ a KSSS sežrali. Někde jsem tu četl, že je to objektivní. No, tak toho člověka, co to napsal, bych fakt chtěl vidět, abych se mu vysmál.(6.3.2016)

TYPICKY ČESKÝ POŘAD S ČESKÝM POHLEDEM A HUMOREM NA VĚC Jsem rád, že alespoň jeden takový pořad u nás existuje a snad i vzhledem k jeho dlouhé historii neskončí. ZAJÍMAVÉ POTOM TAKÉ JE SLEDOVAT JEDNOTLIVÉ POLITIKY, KTERÝM SE NELÍBÍ, ŽE SE JIM NĚKDO SMĚJE 168 hodin je takovým funkčním bičem na neposlušné kluky a holky. Škoda, že to nesleduje asi tolik lidí, kolik by mělo.(28.12.2017)

• +sfinx+

Začínal jako zábavný pořad, shrnující dění uplynulého týdne, končí jako konkurence televizních novin. Zeman, uprchlíci, Rusko, Čína. To vše od feministické vítačky milující utiskovanou romskou menšinu, o které ví více než cikáni samotní (viz křivonoskova talk-show). V příštím díle: negroidní hošík v letáku z Lidlu - už z upoutávky je jasné jaké poselství pro Čechy máme - jste ubozí xenofobní rasističtí primitivové. Člověk má mít alespoň 10 kámošů - buzerantů, na zahradě slimáky, dvě zaměstnání, aby uživil Nořiny milované flákače a transparent "Za Evropu BAREVNĚJŠÍ", i kdybychom ji měli zničit. Zkrátka další pořad 'čt kvality'.(6.1.2017)

Tohle je přesně to, co tahle země a politika potřebuje. Pořádnou sodu. Tým pořadu 168 hodin se s ničím moc nepáře, ale ani mi nepřipadá, že by s lidmi jakkoli manipuloval, na všechno má důkazy, argumenty a názory odborníků a ještě to umí okořenit tou správnou dávkou nadhledu. Malostranské korekce patří k mému nedělnímu večeru, jako houska k snídani. Díky díky díky, že tu jste. A dobrou noc.(20.9.2011)