Naprosto průměrný pořad, který má mapovat poslední týden na politické scéně. Sice skutečně nevím, kdo má ještě dnes zájem o nějakou "rekapitulaci naší politiky", ale 168 hodin není rozhodně něco zásadního. V hlavní roli se v pořadu objevuje navíc naprosto nudná, trapná a hlavně neuvěřitelně namyšlená Nora Fridrichová, kterou v TV někdo neustále nepochopitelně prosazuje.(23.7.2012)

Opravdu brilantní publicistický pořad, který se snaží pomocí ironie a nadsázky shrnout nejen hlavní události daného týdne. Dále se snaží o politickou satiru a vše s ní spojené, některá politická videa, která byla v pořadu 168 hodin publikovaná se stala okamžitě hitem na různých sociálních sítích apod. Když se k tomu přidá lehce ironická a krásná Nora Fridrichová, tak z toho vznikl výborný televizní pořad, který v českých luzích a hájích nemá obdoby.(17.11.2011)

• The Graduate

Propagandistická a manipulativní slátanina soudružky Fridrichové. Je naprosto nehorázné, že si tato "novinářka" týden co týden za peníze nás všech prezentuje soukromé názory své a svých spolupracovníků a ještě má tu drzost tuhle svou "one woman show" vydávat za službu veřejnosti. Nejafektovanější a nejzaujatější redaktorka současné ČT.(19.4.2020)

No.. Něco mi na tomto pořadu nesedí. Asi je to moderátorka Fridrichová. Nelíbí se mi, jak se táže na otázky, jak ze sebe dělá něco víc a jakým tónem mluví s lidmi. Možná by to bez ní zase nebylo ono a jaký odpor mám k této ženě, tak se mi tento pořad líbí. Samotné reportáže jsou trefné a dostačující za ten minulý týden. Lepší 3 hvězdičky :-)(8.3.2011)

• Fretakata

Propaganda už kole oči. Už dávno. Ale včera mi už vyyrazili dych tuposťou. Voľne "vláda neochránila seniory v domovech pred koronavirem" ! Ktorá vláda ochránila?? Pán z domova sa nakazil v nemocnici. Nuž, pri úrovni ochrany zdravotníkov je otázkou času, kedy oni ochorejú a stanú sa zdrojom pre pacientov.(8.9.2019)

• - Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)