Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Castle se vydává do Evropy, aby zachránil svou unesenou dceru. Známý mu doporučí odborníka na únosy, ale ten situaci ještě více zkomplikuje... (TV Prima)

Recenze (4)

B.Wilde 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Občas si člověk při sledování řekne, jak je možné, že se jim neustále něco děje, to už ani není reálný... ale to je mi fuk, přesně proto miluju fikci. Tady se dá sypat z rukávu jedna zápletka za druhou a je to úplně v pohodě. Tohle byl parádní dvoudíl našlapaný akcí i emocemi. Nathan Fillion tady herecky předvedl zase o kus lepší výkon než v kterékoliv z předchozích epizod a strach o dceru jsem mu žrala celou dobu. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A máme tu pokračování předchozího dílu tentokrát ve velkém stylu. Přibyde akce, Castle se vydává do Paříže ve stylu 96 hodin (jen s tím rozdílem, že on není Liam Neeson a tak si na špinavou práci a záchranu dcery najme vyškoleného specialistu zabijáka). Bude se střílet, vybuchovat a na scéně se zjeví i Castlův fotřík, kterého nikdy neviděl. Ach ta rodinná idylka na konci určitě ledaskoho „dojme“. Alespoň to ale mělo náboj, i když to celé bylo dost přitažené za vlasy (hlavně to vypořádání s hlavním padouchem a následný úprk…). ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama