Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

mira007

Nemůžu tomu upřít originální námět, ikdyž provedení je ve stylu tuctových teenagerských komedií. Atraktivita prostředí modelek Playboye je autory zadupána do země tím, že mají problém i s minimální nahotou. To se může stát jen v Americe, že točí o miss březen a nesvlíknou ji. A zlatá tečka černoch bez péra ... Dvě slabé hvězdy, že jsem se i jednou zasmál a že je to takové barevné. ()

Domec odpad!

Jednim slovem hrůůza. Kdo nemusite, tak se tomuhle filmu vyhnete nebo by se tak mohlo sta, ze ho nepreckate ve zdravi. ()

Bezda202

Průměrná komedie s pár dobrými vtipy, nebýt těch fekálních vtipů, dal bych 3*, ale takhle je to jen za 2*...!!:) ()

Rehooo

No, co dodat. Průměrná komedie s průměrnými scénkami. Občas se najde nějaká lepší a občas zase horší. ()

Matli

Nemůžu si pomoct, ale bavilo mě to, ikdyž je to ptákovina. A na to, že si to kluci režírovali sami je to hodně slušná práce. Ruský lesbičky samozřejmě nemaj chybu, to si nemůžu odpustit :-D 68% ()

mala_kea

Na to, že si pánové Creger a Moore dělali sami režii, tak přidávám hvězdu navíc, ale jinak to vážení stojí za starou bačkoru ()

merigieren

Takhle odfláknutý český znění sem ještě neslyšel :-) Na začátku je jeden hodně povedenej vtip s přednáškou o čekání. Pak už to jde svižným tempem ke šťastnému konci. Je tam hodně vtipů, které nevadí, spíš ukazují bohatou fantazii autorů. Třeba odemikání jazykem. ()

Olík

Co dělat, když po čtyřech letech strávených v komatu zjistíte, že fotky Vaší životní lásky zdobí stránky jednoho veleznámého časopisu pro pány. Nezbývá, než se vypravit na šílenou cestu, jejíž cílem je Meka všech mužů - samo posvátné sídlo Playboye. Miss Březen je pubertální, je bláznivá, je primitivní, je prvoplánová, ale také je (a to je nejdůležitější) celkem v pohodě :) ()

BARWA odpad!

Člověk si zvykne, že většina amerických komedií je úplně přiblblá, ale tohle je naprostý extrém... Trapné, nechutné, spíš k pláči než k smíchu - a když už smích, tak hodně zoufalý... Auuuuuu! ()

candy_daze odpad!

Nejnižší, nejtrapnější hromada sr*ček, kterou jsem za poslední dobu viděla. Vážně málokterý film mě dokázal takhle znechutit. Když to vezmu kolem a kolem bez mých citových výlevů, je to podprůměrný film a špatná komedie, která je navíc dementně zahraná. Tomu, kdo napsal scénář mám sto chutí udělat strašlivý, ale opravdu strašlivý věci. Ještě horší možná kamarádovi, kterýžmi tohle vrcholné dílo americké kinematografie podstrčil. ()

Torgal

Prcičkovská variácia, no na rozdiel od tejto vyvanulej série sa tu našlo zopár solídnejších pasáží a dokonca ani herci neboli úplné polená. Originality to moc nepobralo, stále sa tu variuje rovnaký štýl humoru teenagerských komédii, ale aspoň (väčšinou) nie je trápny a človek pri sledovaní môže celkom fajn vypnúť. Ako jediná zapamätania hodná vec mi ale utkvel iba Craig Robinson aka Horsedick. 5-/10 ()