Shenaniganz je restaurace, v níž potkáte známé tváře a vnadné servírky. Když si ale jeden z bývalých zaměstnanců otevře hned vedle vlastní podnik, přetáhne ty nejhezčí dívky a brzy i velkou část zákazníků. Pokud chce Shenaniganz porazit konkurenci a ukázat, kdo je tou nejlepší restaurací ve městě, bude muset veškerý personál řádně zabojovat! Povoleny jsou všechny zbraně – včetně těch nejsvůdnějších… (oficiální text distributora)

zipacna

Podle mě mnohem lepší než původní Waiting... I když jsem čekal u sequelu mnohem více nechutností s jídlem než v jedničce, tak jsem se u filmu moc ušklíbat nemusel (až na scénu na začátku, když si čistí zuby a zároveň močí do umyvadla). ()

BaronX

Tohle je zbytečnost, která se asi nemusela vůbec točit. Trochu jsem nepochopil, hlavně závěr je teda faaakt divnej. ()

DjMetal

Prvu cast som nevidel,cize neviem o co tam islo. Pri pozerani druhej som sa bavil. Celkovo haluzne to je. Myslim ze sa zasmeje kazdy nad tym. ()

KdG

První díl ještě celkem ušel, ale tohle je fakt podprůměr. Málo vtipné, ještě víc ukecané, případné vtipy otřepané a nefungují. I ty ukázkové prsa Naomi byla jen okatá bodydouble. ()

Lukaso1

Uvaříme uvidíme a vznikne nám z toho takový průměrně dobrý oběd který splní funkci nasycení, ale kulinářský zážitek tu rozhodně nehledejte :-). Jediné výraznější okořenění co je v pokrmu cítit je tu v podání pohledných stroze oblečených slečen servírek. ()

L3G1ON4R

Rozporuplná tragédie s nic neříkajícím obsazením dokáže pěkně unudit k smrti. Dějově strohá spoušť trapných chvilek s ohraným tempem. Původně jsem čekal nějakou bláznivou komedii, takže čekometr klesl někam k bodu mrazu, néli ještě níže... ()

Marcus.das

Jednicka byla proste dokonala -byla by to dobra lecba pro lidi s chronickym smutkem-clovek se smeje od prvni vety do posledniho zaberu. Ale v tomhle byl k smichu tak leda totalne zprzneny a ubohy dubing!! Dej o nicem, herci trapnejsi nez sanky v lete...kdyby se tam neobjevilo tolik slicnych slecen, hodnotil bych odpadem!! ()

DonBraso

Dvojka vyváří jedničku ve všem,jenom přihodí druhej trapnej bar s prsama zahalenýma až do trouby a to je vlastně ta novinka,pár nových hub,ale dešť žádný,bránice v netruálním stavu.Kozel taky nebyl,na smetanino člověk z vysoka kašle,takže semtam se člověk rozkouká a je brzo konec. ()

kishi_SO odpad!

tazko uverit, ze po straaaaasne nudnej jednotke, to ide este viac unudit. Tento film neposkytuje absolutne ziadny vtip, pointu alebo akykolvek naznak zmyslu. Riadne zostrihat, nechat iba sceny z TaTa a moze to byt solidne intro porna. ()

KeRhEN

No, musím říct, že jednička je rozhodně o 100% lepší (už jen kvůli Ryanovi Reynoldsovi), ale tohle taky stálo za to. Vydařené vtípky se tu taky samozřejmě najdou, film je naprosto bez příběhu, což není u takovýchto komedií vůbec na škodu. Proto hodnotím takhle vysoko. Suchaři jedou! ()

badett

S prvním dílem se to nedá srovnat. Zbytečně přehnaná komedia, až moc sexistycká. (což mi ani tak moc nevadilo, ale určitě nepotěsí dámské diváky. Děj neděj. Proto 30% ()