Uvaříme, uvidíme…

Still Waiting...

Komedie

USA, 2009, 88 min

Tak nedá se říct, že by to byla špatná komedie, ale nějaký luxus také ne. Na odreágování a na úplné vypnutí mozku ano.Příjemně jsem se pobavil a myslím si, že to splnilo svůj účel. Řekl bych, že je to průměrná možná lehce nadprůměrná komedie. Tato komedie je lepší než komedie Hele kámo kdo tů vaří asi jen o trochu, ale je. Prostě jsem se pobavil o něco více.(21.11.2009)

• teutates

Still Waiting... čakal som, no nedočkal som sa. Zopár žhavých slovných hračiek, taktiež "mačiek"..., ale to je asi tak všetko. O čom to vlastne bolo? fuck 4/10(1.3.2009)

• smolicek04

Čo to je? Veď to nemá žiadnu logiku ani dej.(4.7.2009)

• ..Lucas..

Tak jsme si s mámou jednou pustili film a čekali jsme dobrou komedii a dostali jsme jeden z nejtrapnějších filmů, co jsme viděli.(26.3.2013)

• Marty89

No na to, jak se mi líbil Waiting..., tohle byla teda pořádná slabota. Na to, že to tady má jenom o pár procent míň, to u mě propadlo na celé čáře. Hlavně mi chyběly postavy z jedničky a ani ta úchylná hra už tu nebyla. Jedna hvězdička je tak maximum, co to ode mě dostane.(20.7.2009)