Shenaniganz je restaurace, v níž potkáte známé tváře a vnadné servírky. Když si ale jeden z bývalých zaměstnanců otevře hned vedle vlastní podnik, přetáhne ty nejhezčí dívky a brzy i velkou část zákazníků. Pokud chce Shenaniganz porazit konkurenci a ukázat, kdo je tou nejlepší restaurací ve městě, bude muset veškerý personál řádně zabojovat! Povoleny jsou všechny zbraně – včetně těch nejsvůdnějších… (oficiální text distributora)

Gereth odpad!

And I was still waiting ... for any brighter moment. 88 minut ještě nikdy nebylo tak dlouhých. V mikrovlnce ohřátá šlichta bez jakéhokoliv souvislého děje s nesympatickými herci a dlouhými monology/dialogy bez pointy. Představte si takové ty otvory ve tvaru obdélníčku a trojúhelníčku a pak dítě ve věku jednoho roku, které se těmi otvory vší silou snaží prorvat absolutně nepasující předměty. Takhle křečovitě působila přítomnost drtivé většiny postav včetně těch, které nám měly dokázat, že toto je opravdu pokračování koukatelného prvního dílu. Konkurenční podnik plný kozatých bab už jsem pochopil pouze jako stéblo tonoucího a zoufalé přání, aby na to koukali aspoň ti 16tiletí brainless honiči. V mém osobním žebříčku nejnudnější "komedie", kterou jsem tento rok viděl a vzhledem k tomu, že už je prosinec, nepředpokládám, že by se to mělo změnit. // 5% - Nulu si schovávám pro hodinové video zvracejícího orangutana. ()

blackrain

Mělo to děj nebo jsem ho minula? Tak to vážně nevím. Myslela jsem si, že půjde o konkurenční boj dvou restaurací a že je ve hře titul okresního manažera. No, to byl patrně úplně jiný film a já sáhla vedle do jiné přihrádky. Když je to komedie, tak proč jsem se k sakru nesmála. Aha. Už vím, já jsem zapomněla vypnout mozek. To bude hlavní příčina problému, takže chyba je u mě a ne u tvůrce tohoto opusu. Konečně se mi rozsvítilo. ()

casioa....

Na začiatok dobré úvodné titulky, sťaby časť menu oboch súperiacích reštaurácií. "Hello, Naomi. Hello, fuckboy" :) Naomi stále váli, ako v prvej časti..no ale aj tak - už to veru nie je ono :( Boha, žeby paródia na dobrý Waiting...z dvetisícpiateho? Ano, niečo ako pohľad po....X-rokoch. Kopec flashbackov do minulosti....snaha o správu vo fľaši, ktorá však na rozdiel od jednotky, nedorazí. Čo sa týka soundtracku, tak za zmienku stojí akurát tak song doprevádzajúci finálne titulky: Still Waiting [Rap] - Nick & T-Dog (tí dvaja vyhúlení umývači nádob :) Z ohľadom na prvý diel, ktorý ma dostal, udeľujem slabé 3*. Ale GOD NO ! ani za boha, nemyslite na trojku, hádam to...tvorcovia, nechcete dojebať! Už aj táto dvojka bola zbytočná. Waiting...by bol ostal legendov bez kokotín. Teraz bude iba legendou, zatiaľ s iba jednou kokotinou. Dúfam, že to tak aj ostane... ()

Smok

Nerozumiem. Na jednotke sme sa pred cca dvoma rokmi bavili celá spoločnosť, ktorá film sledovala. Na novouvedenú dvojku sme sa zišli opäť, ale na tvárach sledujúcich ľudí sa zračil len rozpačitý úsmev. Zrejme to nebude tým, že sa nám za dva roky diametrálne zmenil filmový vkus. Tu sa totiž už nebolo na čom zasmiať a dve hviezdy dávam len za sporo odeté slečny z baru Ta-Ta´s, čo je ovšem pre komédiu dosť zlá vizitka. ()

Pilda17

Tak nedá se říct, že by to byla špatná komedie, ale nějaký luxus také ne. Na odreágování a na úplné vypnutí mozku ano.Příjemně jsem se pobavil a myslím si, že to splnilo svůj účel. Řekl bych, že je to průměrná možná lehce nadprůměrná komedie. Tato komedie je lepší než komedie Hele kámo kdo tů vaří asi jen o trochu, ale je. Prostě jsem se pobavil o něco více. ()