Uvaříme, uvidíme…

Still Waiting...

Komedie

USA, 2009, 88 min

Tak nedá se říct, že by to byla špatná komedie, ale nějaký luxus také ne. Na odreágování a na úplné vypnutí mozku ano.Příjemně jsem se pobavil a myslím si, že to splnilo svůj účel. Řekl bych, že je to průměrná možná lehce nadprůměrná komedie. Tato komedie je lepší než komedie Hele kámo kdo tů vaří asi jen o trochu, ale je. Prostě jsem se pobavil o něco více.(21.11.2009)

• Sociopath

Zlý vtip? Bohužiaľ nie... Pokračovanie mojej obľúbenej komédie Waiting... si s originálom nemôže ani len merať sily. Ježišikriste, je to nudné, trápne, nezaujímavé a sprosté! Stále málo? Uťahuje si zo slepcov, sexizmus naťahuje na tú najneznesitelnejšie hranice... Mám chuť plakať. Dokonca ešte aj Naomi (nasraná servírka z "jednotky") už nie je vtipná, len zúfalo trápna. Keby na konci neukázala fakt pekné kozy, tak by bola úplne zbytočná. Podobné je to asi so všetkými starými postavami, výnimkou sú len Radimus (Guzmán) a môj obľúbenec T-Dog (Kasch). A to teda, že chvalabohu! Inak - nepozerajte to. Vyhnite sa tomu oblúkom. Je to zlo. Je to humus. Je to zbytočné pokračovanie. Kurva, je to horšie ako mix aidsu a eboly! Vážne!(22.12.2010)

• eraserhead666

Ech, u jedničky (Hele, kámo, kdo tu vaří) jsem se hodně nasmál a pobavil, u tohohle se mi hlavně z mnohých postav a celkového vyznění filmu převážně zvedal kufr. Pár fórků dobrých, ale obecně nepovedená snaha navázat na zábavnou jedničku. Jediným pozitivem tak zůstává stále ultimátní řeznice Alanna Ubach, ta je stále stejně boží.(23.3.2015)

• zdepapepa

Důstojné pokračování, které se snaží trochu jít ve šlépějích původního dílu, ale spíš pořád klopýtá a padá na zem. Funkční mi přišly pouze excesy staronových postav, z nichž vyčnívá především pološílená Alanna Ubach a Luis Guzmán. Diskuse o stylu chování u popelnic potěší každého existencionalistu, Křidélka (nebo spíš Prsíčka? ( . Y . ) potěší chlapy, Justin Long potěší fanoušky Justina Longa a široké spektrum mužů potěší dámy. Ideální oddychový film, rozumné rozhodnutí od distributorů ani to nehnat do kin.(13.4.2010)

Až na Ryana Reynoldse a Annu Faris se vrátili skoro všichni z jedničky, i když někteří jen do menších rolí, jako třeba Justin Long (nechápu proč není uveden v titulcích!) nebo Luis Guzmán. Film se snaží hodně kopírovat první waiting... což je trošku na škodu, ale je zde i pár dobrých vtípků a Naomi opět exceluje svým vůlgárním projevem. Celkově vzato slušné pokračování, ale doufám že víc jich už nebude! Jak se říká z vody toho moc neuvaříš...(29.7.2009)