Uvaříme, uvidíme…

Still Waiting...

Komedie

USA, 2009, 88 min

• Bauer

Hodně trapný a ubohý. Na to, že jde o komedii, tak jsem se teda nesmál moc. Já se vlastně nesmál vůbec. Nic, co by stálo za smání a nebo aspoň za lehký úsměv. Docela jsem se těšil na pokračování vydařené komedie Hele kámo, kdo tu vaří?. Protože to bylo vtipné, sice vulgární a nechutné, ale alespoň jsem se smál i nahlas. Nuda narvaná do 85 minut. Po dvaceti minutách jsem si myslel, že to nemá konce. Přemýšlel jsem, že to i vypnu. Příběh je debilní. Herci nuloví a bez Ryana Reynoldse to není ono. K tomuto filmu patří i "kozel" a nebo "mozek". Nedočkal jsem se. Ani se nedivím, že to šlo rovnou na DVD. Já bych to šoupnul na VHS, jelikož ty nikdo už snad (doufám teda) nevede a aspoň by na to nikdo nemusel koukat a ušetřil by čas a mohl by ho trávit nějak lépe!(17.11.2009)

Tak nedá se říct, že by to byla špatná komedie, ale nějaký luxus také ne. Na odreágování a na úplné vypnutí mozku ano.Příjemně jsem se pobavil a myslím si, že to splnilo svůj účel. Řekl bych, že je to průměrná možná lehce nadprůměrná komedie. Tato komedie je lepší než komedie Hele kámo kdo tů vaří asi jen o trochu, ale je. Prostě jsem se pobavil o něco více.(21.11.2009)

• Marcus.das

Jednicka byla proste dokonala -byla by to dobra lecba pro lidi s chronickym smutkem-clovek se smeje od prvni vety do posledniho zaberu. Ale v tomhle byl k smichu tak leda totalne zprzneny a ubohy dubing!! Dej o nicem, herci trapnejsi nez sanky v lete...kdyby se tam neobjevilo tolik slicnych slecen, hodnotil bych odpadem!!(13.4.2010)

• honza7

Doufal jsem ve vtipné pokračování... bohužel jsem se moc nesmál. Hra v kuchyni neexistuje a místo staré dobré skvadry je zde banda trapáků (smetanový sanchez se ani zdaleka nepřibližuje Křídlu netopíra nebo Kozlovi). Hodnotím kladně Naomi která ikdyž není tak šílená, zde je a pak pár fórků u kterých jsem se pousmál. Viděl jsem jednou a už vidět nemusím.(8.1.2012)

• blackrain

Mělo to děj nebo jsem ho minula? Tak to vážně nevím. Myslela jsem si, že půjde o konkurenční boj dvou restaurací a že je ve hře titul okresního manažera. No, to byl patrně úplně jiný film a já sáhla vedle do jiné přihrádky. Když je to komedie, tak proč jsem se k sakru nesmála. Aha. Už vím, já jsem zapomněla vypnout mozek. To bude hlavní příčina problému, takže chyba je u mě a ne u tvůrce tohoto opusu. Konečně se mi rozsvítilo.(8.12.2009)