Shenaniganz je restaurace, v níž potkáte známé tváře a vnadné servírky. Když si ale jeden z bývalých zaměstnanců otevře hned vedle vlastní podnik, přetáhne ty nejhezčí dívky a brzy i velkou část zákazníků. Pokud chce Shenaniganz porazit konkurenci a ukázat, kdo je tou nejlepší restaurací ve městě, bude muset veškerý personál řádně zabojovat! Povoleny jsou všechny zbraně – včetně těch nejsvůdnějších… (oficiální text distributora)

Wade

Kdepak tohle se nepovedlo Uvaříme, uvidíme.... nesahá jedničce ani po kotníky, protože zatímco jednička byla vtipná tak dvojka vůbec není a spíše nudí a to po celých 90min. Ta jedna hvězda je přece jen spíš za pěkný holky a možná za jeden nebo dva úsměvy při sledování.  17% ()

Marty89

No na to, jak se mi líbil Waiting..., tohle byla teda pořádná slabota. Na to, že to tady má jenom o pár procent míň, to u mě propadlo na celé čáře. Hlavně mi chyběly postavy z jedničky a ani ta úchylná hra už tu nebyla. Jedna hvězdička je tak maximum, co to ode mě dostane. ()

casioa....

Na začiatok dobré úvodné titulky, sťaby časť menu oboch súperiacích reštaurácií. "Hello, Naomi. Hello, fuckboy" :) Naomi stále váli, ako v prvej časti..no ale aj tak - už to veru nie je ono :( Boha, žeby paródia na dobrý Waiting...z dvetisícpiateho? Ano, niečo ako pohľad po....X-rokoch. Kopec flashbackov do minulosti....snaha o správu vo fľaši, ktorá však na rozdiel od jednotky, nedorazí. Čo sa týka soundtracku, tak za zmienku stojí akurát tak song doprevádzajúci finálne titulky: Still Waiting [Rap] - Nick & T-Dog (tí dvaja vyhúlení umývači nádob :) Z ohľadom na prvý diel, ktorý ma dostal, udeľujem slabé 3*. Ale GOD NO ! ani za boha, nemyslite na trojku, hádam to...tvorcovia, nechcete dojebať! Už aj táto dvojka bola zbytočná. Waiting...by bol ostal legendov bez kokotín. Teraz bude iba legendou, zatiaľ s iba jednou kokotinou. Dúfam, že to tak aj ostane... ()

BlackTom

Zlý vtip? Bohužiaľ nie... Pokračovanie mojej obľúbenej komédie Waiting... si s originálom nemôže ani len merať sily. Ježišikriste, je to nudné, trápne, nezaujímavé a sprosté! Stále málo? Uťahuje si zo slepcov, sexizmus naťahuje na tú najneznesitelnejšie hranice... Mám chuť plakať. Dokonca ešte aj Naomi (nasraná servírka z "jednotky") už nie je vtipná, len zúfalo trápna. Keby na konci neukázala fakt pekné kozy, tak by bola úplne zbytočná. Podobné je to asi so všetkými starými postavami, výnimkou sú len Radimus (Guzmán) a môj obľúbenec T-Dog (Kasch). A to teda, že chvalabohu! Inak - nepozerajte to. Vyhnite sa tomu oblúkom. Je to zlo. Je to humus. Je to zbytočné pokračovanie. Kurva, je to horšie ako mix aidsu a eboly! Vážne! ()

Hanys_

Je to spíš tak na 2,5 hvězdy - ale za ty některé camea herců z jedničky musím zaokrouhlit směrem nahoru. Bylo to prostě fain...jako potkat po dlouhé době staré známé :) 50% P.S. - nechápu, jak jsem si nemohl nikdy nevšimnout, v jakou krásku vyrostla Tania Raymonde (Alex z Lost) ()

Ondrus odpad!

nuda,nuda,nuda. Pořád se tam plká o ničem a není to vůbec vtipné, úplně bez děje. Musel jsem to po 20ti minutách vypnout protože už se to nedalo. ()

Stanley619

Tohle snad ani nemuselo být. Takový klasický příklad zbytečného pokračování, u kterého se možná párkrát zasmějete, ale to je všechno. Navíc mi je John Michael Higgins dost nesympatický a to, co předvedl nepovažuji za herectví. 48% ()

boyd.

Až na Ryana Reynoldse a Annu Faris se vrátili skoro všichni z jedničky, i když někteří jen do menších rolí, jako třeba Justin Long (nechápu proč není uveden v titulcích!) nebo Luis Guzmán. Film se snaží hodně kopírovat první waiting... což je trošku na škodu, ale je zde i pár dobrých vtípků a Naomi opět exceluje svým vůlgárním projevem. Celkově vzato slušné pokračování, ale doufám že víc jich už nebude! Jak se říká z vody toho moc neuvaříš... ()

Dandyy

Originální vtipy, nápadité, plné holek... divím se že to má tak nízké hodnocení, ale co s Váma ČSFD kuřbuřti :D ()

Olík

Shinanigans strikes back!!!!!!!! Návrat známých postaviček, návrat známého humoru. Ještě, že nějakou chytrou hlavičku napadlo otevřít konkurenční Ta-Ta´s – neboť nebýt jejich sličných servírek oděných z šatníku chytré horákyně (tj. oblečená – neoblečená), nebylo by se opravdu na co dívat. ()

merigieren

já vím je to divný, skupinka hodně zvláštních postaviček si ze sebe pořád dělá vtípky a přitom se mají svým způsobem rádi :-) občas sou ty průpovídky hodně vtipný... ()