Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

Zeebonk

Hulk vs. Wolverine je znatelně lepší. Akce je hodně a je neobvykle brutální. První půlku to do sebe nasraný a nasranější rubou a sekaj, pak ale přijde na scénu nahláškavaný showman v červeném a to začíná ta snad ještě zábavnější část. O useknuté ruce tu není nouze. Je to jistě ten nejlepší animák, kterým nás Hulk poctil. Hulk vs. Thor je hovadina. Je to teda méně zábavné, méně akční a méně cool. Já osobně mám tak trochu averzi vůči celému tomu Thorovu světu, přitepleným maníkem s kladivem začínaje a zeleným smolařem konče. Všechny ty rádoby ušlechtilé žvásty mě hrozně vytáčí a celý tenhle díl mě ničím nezaujal. ()

liquido26

Hodně velká slabota a hlavně nuda. Animace hodně obyčejná, příběhy velice snadno předvídatelné a nezajímavé. Oba dva snímky jsou rozpolcené mezi akčními bitevními scénami a nezáživnými řečmi. No prostě tenhle animák se moc nepovedl. ()

PauloZ

Povedená mela. Dva půlhodinkové příběhy, které trošku rozšiřují pojetí hulka a staví ho na stranu "zla". Část s Wolverinem považuju za lepší, takovou chlapáckou, protože Wolverine je krutopřísný a nechce si nic nechat líbit, stejně jako hromotluk Hulk, který zas jenom bije a bije. Takže jejich střet byl fakt chutný. V části s Thorem mě i za tu půlhodinku trošku vadilo, jak je Hulk strašně nepřemožitelný a přitom je až nezdravě vidět, jak je vypatlaný, ale oukej. Jako celek zábavné, zběsile akční a všechny fans to určitě potěší. Stejně jako mě. Je to takový bonus do světa Marvelovek. V hrané verzi něco podobného asi není možné, takže díky za animované filmy, které si něco podobného můžou dovolit! :). ()

Kryton

Wolverine vs Hulk: akční zábavná jízda, kde Wolverine hlasí ostošest (zdatně mu sekunduje Deadpool) ***** Wolverine vs Thor akční a už né tolik zábavná jízda, ve které se díky veškeré mytologii ztrácíte ** Výsledkem jsou dvě naprosto odlišné poloviny, které jako celek se hodně ruší. Osobně mi vadilo, že Wolverine vs Hulk skončil tak jak skončil. Vykašlat se na Thora a dát dalších xx minut dovršení boje. ()

Alqarin

Krásně animované dílko s našimi oblíbenými komiksáky. Mě osobně víc zaujala druhá část s Thorem, protože ač jsou nesmrtelností hlavních hrdinů poznamenány oba příběhy, ten druhý vykazuje alespoň nějakou známku jejich vývoje a vůbec má celkově zajímavější příběh i kulisy. Fandy komiksů ale určitě potěší oba. ()

mysiak

Hulk vs. Thor: tak Thor má svoj potenciál vždy, ale v animákoch od Marvelu je vždy nejako pozadu a aj dejová linka je vskutku zaujímavá..akciou sa nešetrí...ale proste táto kombinácia nie je pre mňa taká zaujímavá..za 2 Hulk vs. Wolwerine: Wolwerine je borec, narozdiel od Thora..hláškuje, je fajn...a táto kombinácia je omnoho lepšia a priamočiarejšia...a prišiel aj Deadpool čo pridáva dosť na príbehu...vynikajúca druhá časť..jasné za 4 Hulk som nikdy nemal moc rád...ale v kombinácii s Wolwerinom sa mi páči...celkovo za 3 ()

PKD

Vs Thor 80%.Vs Wolverine 10000%!!! A Deadpool je zde ještě lepší,než ve filmech. Alespoň pro mne. No bodejť,když to má na svědomí,génius Christopher Yost, mj. X23. ()

gogos

Hulk vs. je solidní animák. Část s Wolverinem je akčnější a díky syrovým hláškám Logana a taky díky Deadpoolovi vtipnější. Naopak Část s Thorem je epičtější, výpravnější a s lepší hudbou. Trošku mě zamrzela rozlišnost v animaci. Délka je odpovídající. Celkově vzato se jedná o lehce nadprůměrný animák, který ničím nevyniká, ale rozhodně neurazí... Lepší 3* ()

SarumanKo

Dva príjemné krátke príbehy, ktoré chystajú pôdu pre celovečerné filmy. Prvému sa to darí, pretože Wolverina zbožňujem a ten sa venuje práve jemu. Plus mi nedá nespomenúť super hláškujúceho Deadpoola. Druhý príbeh ma už tak nenadchol. Tá kombinácia severských mýtov a marvelovského superhrdinstva ma neberie ani v komixoch, ani v rozprávkach, a filmu Thor sa tiež dosť obávam. Animácia príbehov ale neurazí a celkový dojem je v rámci žánru dobrý. (60%) ()

kaylin

Nevím, proč vlastně na tohle koukám, když jediné superhrdinské animované filmy, které mě doposud zaujaly, jsou ty v Lego provedení. Film je rozdělen na dvě části. První je "Hulk Vs. Thor" a druhá "Hulk Vs. Wolverine". V první jde jen o to, že Loki přivede do Asgardu Hulka, aby dostal za vyučenou. Tedy Loki, aby dostal za vyučenou. V druhém případě, což je rozhodně lepší část, sledujeme Wolverina, jak je vyslán na misi chytit Hulka, ale místo toho se dostává do kontaktu s minulostí. Hezká animace, sem tam celkem krvavé, jinak ale prostě komiksová klasika. ()

movieband

Akce, krev, akce, svaly, drápy, akce, řev a zase akce. Na animák dost dobré, dost drsné, dost krvavé, dost akční a sakra podařené. Wolverina, Hulka a Thora mám rád, ale tady fandovské držení palců převládalo u Wolverina. Vtipné vsuvky v podání Deadpoola byly opravdu podařené a člověka upřímně rozesmály. Jen ta část, kdy Thor dostával na budku mi připadala slabší, než ta s Wolverinem. Každopádně solidní podívaná. ()

..Lucas..

Očekával jsem od tohoto animáku mnohem víc. Není špatný, ale nenašel jsem v něm něco víc, co by mě donutilo dát vyšší hodnocení. Bylo tam pár velmi dobrých okamžiků, i těch nicneříkajících. Jinak Thorova část byla zajímavější, i když bylo fajn vidět Hulka spolu s Wolverinem. ()

Ignus.cz

Dějově málo zajímavé. Po atraktivnějším počatku se z marvelovské animačky stává bezduchá mlatička, která jede podle osnovy: "Znič nebo budeš zničen". Zábavné jedině pro diváky starých 6 let. Hulk vs. Wolverine je ta lepší polovina....kvůli Wolverinovi samozřejmně. ()

Dexter1

Ako celok 3*. Príbeh s Thorom 2* a s Wolverinom za 4*. K Thorovi sa nebudem ani vyjadrovať, jednoducho je to veľmi slabé. Wolverine už je trošku iná káva. Je to krajšie kreslené, nikto tam už nemá hranaté brady. Lieta tu viac krvi i končatín a Deadpool je neskutočný hláškar. Kvôli Deadpoolovi sa opäť utvrdujem, že X-MEN Origin:Wolverine bol slabý, lebo Deadpoolov potenciál ostal viacmenej nevyužitý. ()

jurama525

Povedená animace i dva přiběhy . Jediné co mám tomuto snimku za zlé je krátkosz jedmotlivých přiběhů . Mohlo to být mnohem delší vubec by to neuškodilo . ()

Pirabin

Hulk vs. Wolverine 5/5 Pěkná animace, skvělé postavy, příběh sice nic moc, ovšem zapadá do mytologie, skvělě hláškující Deadpool. Hulk vs. Thor 2/5 Nezajímavé postavy, děj skoro žádný. SPOILER:Zlobr masakruje bohy zmasakruje Thora, ale ten se naštve najde Bannera a nechá Lokyho v říší mrtvých. Akční ano, zábavný nikoliv. Ovšem pěkná animace. ()