Reklama

Reklama

Vrah ve mně

  • USA The Killer Inside Me (více)
Trailer

Kontroverzní kriminálka Vrah ve mně režiséra Michaela Winterbottoma, natočená na motivy knihy Jima Thompsona z 50. let, vypráví příběh dvojího života šerifova zástupce Lou Forda z malého texaského města. Charismatický, skromný mladík má temnou stránku – nenávist vůči ženám. Tak postupně odhalujeme, že se jedná o nebezpečného psychopatického sériového vraha. Ve filmu černějším než film noir se ukáže, že temné tajemství nemá pouze Lou... Podle režiséra jde o napínavý příběh, jenž vybízí k zamyšlení nad formami lidského násilí. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (197)

verbal 

všechny recenze uživatele

Dám Vám hádanku: Má to název jako porno z nápravného zařízení a táhne se to jako anál s romským spoluvězněm. Co je to? Ano, modří už vědí! Je to těchto sto devět minut čirého utrpení o tom, jak jeden nesympatický úchyl nudně zevluje po městě a sem tam si udělá z nějaké kikiny boxovací pytel. Prý NOIR!? A přitom tam nehraje jediný černoch... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,Vážně mě to mrzí zlato. Vím, že ses bála. Vypadala jsi strašně překvapeně. Miluju Tě“.... Film pro milovníky násilí, J.Alby, 30tých let a zvrhlých charakterů. C.Affleck je zástupce šerifa a vrah. Dělá chyby, ale dokáže po sobě zamést stopy. Další vraždou. Na konci sedí, vysvětluje a směje se. On tyhle hnusáky umí! Krom něj má film výtečnou hudbu a v některých pasážích velmi dobrou atmosféru, ale nadšení z úvodu postupně vyprchalo. Asi proto, že příběh postupně nemá čím překvapit. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět hezkej zadeček J.Alby. 2.) Dlouho jsem neviděl umlátit pěstmi ženskou. 3.) Chci vidět hezkej zadeček K.Hudson. 4.) Jedno umlácení za film mi nestačí. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

larelay 

všechny recenze uživatele

Sceny mlatenia zenskych, hlavne Jessicy mi teda vobec nerobili dobre. Boli zbytocne brutalne a obzvlast u tej Jessicy, kedy som si vravela, ze preboha, uz dost. Inak mi to prislo prilis natahovane a v takmer dvoch hodinach filmu zacne liez na nervy aj Caseyho hlas, ktory za normalnych okolnosti az tak otravny nie je. Sklamanie. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Vrah ve mně sliboval záživnou krimi podívanou v slušivém retro stetsonu. Film dle románu kultovního „brakaře“ Jima Thompsona dává vyniknout především úlisnému zjevu i hlasu Casey Afflecka, který si studii smrtící perverze pod pozlátkem dokonalého klaďase vysloveně vychutnává a táhne celý snímek, který se občas trochu prohýbá pod tíhou uválených erotických scén a žvatlavých dialogů. Výborná hudební dramaturgie, silné herecké obsazení a tabákem načichlý coenovský duch drsné detektivky dostane pořádně zabrat v závěru, v němž Jessica Alba namísto obnažování zkouší hrát a do té doby uměřený Winterbottom sáhne po béčkových ohnivých proprietách. [MFF KV 2010] ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Výkon Casyho Afflecka je asi to jediné, co na tomto filmu opravdu stojí za pozornost. Sadistický, na veřejnosti ve kontrolující magor. Asi měl působit i inteligentně, bohužel kvůli problematickému scénáři tak nepůsobil. Spíš si neustále naprosto zbytečně zadělával na problémy, bez pořádného odkrytí nějaké smysluplné motivace. Hloub než pár centimetrů pod kůži hlavní postavy nám holt nebylo umožněno nahlédnout. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (7)

  • Zlaté maliny 2011: Nejhorší herečka ve vedlejší roli - Jessica Alba. (Pepinec)

Reklama

Reklama