Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

VaHo odpad!

Talk-show, jaké není rovno. Místo, kde se střetnou odborníci s naprostými lajky a podivíny. Taková slušná inscenace diskuze po článkem na Novinky.cz. Křik, skákání do řeči, nesmysly, hysterie a uprostřed toho Jílková, která se snaží ten chaos udržet na uzdě. Moc se jí to nedaří. Skvěle by se ten pořad vyjímal na TV Barrandov nebo na TV Pohoda, ale nechápu, jak to tak dlouho dokáže přežívat na ČT. Vlastně chápu, ale je mi z toho smutno... ()

Angelopul odpad!

Nechápu, co takový pořad dělá ve vysílání veřejnoprávní televize. Moderátorka nepokrtyě prosazuje svůj osobní názor, a podle toho nadržuje jednotlivým stranám, nebo absolutně nezvládá moderovat a diskuze je pak často degradována jen na chaotické pokřikování názorů. Výběr hostů je všchno jenom ne vyrovnaný. To samé platí o prostoru věnovaného jednotlivým stranám. Nevím kam chodí na prosté občany zastávající názor lidu a korunu všemu nasazují názory plebejských posluchačů nějakého soukromého rádia. Architektůra studia je úplně otřesná a jediné co je trochu vtipné, jsou šílené modely, do kterých je Michaela Jílková oděna. Větší sranda by ale byla, kdyby tam mezi hosty pobíhala nahá. Nebo rovnou všichni. ()

ivishka

Ano jsme národ, který spíše než jedná tak debatuje, komentuje a stěžuje si. Je to tak i já jsem taková ale snažím se s tím něco dělat. Těžko říct zda změníte velikost díry státního rozpočtu tím, že si koupíte rohlík na kterém také platíte státu daně a není to jenom rohlík je to všechno. Často propíraná zpackaná státní maturita které jsem byla taktéž součástí - mě tato diskuze naprosto pobavila. Kauza s prohibicí a metylem v chlastu je také další debata co mě baví a smíchy se potrhám u výroku : " Otrava metylalkoholem je něco jako přírodní katastrofa...." h**vno pánové jedná se o systematické otravování národu. Co přijde dalšího kromě otráveného tvrdého a posypové soli na chipsech opravdu netuším....ale paní Jílkovou si pouštím pouze v krizi - to znamená pokud není nic jiného v televizi. ()

Gilmour93

Važte slovo.. Od éry Kotle rapidně ubylo brunátných stréců na výletě za infarktem myokardu a šimrání nezastřihnutých nosních chloupků hostů v plytkém dekoltu na ně se tisknoucí moderátorky. Jinými slovy, nádech absurdní komedie ustoupil do pozadí. Namíchnutí občané nyní mohou upustit páru prostřednictvím SMS a anonymně si zahořekovat nad bídnou politickou situací, ovšem smutný fakt, že kdo ve studiu nejhlasitěji řve, má "pravdu", zůstal i po letech zachován. Ještěže mě už dávno přešla potřeba sledovat diskusní pořady, jejichž výstup je roven výměšku nestrávených zbytků potravy organismem.. ()

Caszidy

Kultivovanější kotel. Což tedy samozřejmě není žádná sláva. Při jednom náhodném sledování(jedním z hostů byl tehdy čerstvý "v podstatě vítěz voleb" Miroslav Kalousek) mne však pobavil jeden z volajících radou:"V tomhle státě je nejlepší bejt permanentně vožralej". Přičemž pan Kalousek pouze uznale pokyvoval... ()

• Michaela Jílková si dne 29. ledna 2011 zlomila při pádu na náledí pátý bederní obratel páteře, a musela tak vynechat natáčení dvou epizod pořadu. Jednalo se o první zrušená natáčení v její kariéře moderátorky diskusních pořadů (moderovala i v osmém měsíci těhotenství, se zlomeným malíčkem na noze, horečkou či angínou). Dalších epizody moderovala v korsetu a o berlích, do studia ji vozila sanitka a v šatně měla lůžko. (JoranProvenzano)