• Caszidy

Kultivovanější kotel. Což tedy samozřejmě není žádná sláva. Při jednom náhodném sledování(jedním z hostů byl tehdy čerstvý "v podstatě vítěz voleb" Miroslav Kalousek) mne však pobavil jeden z volajících radou:"V tomhle státě je nejlepší bejt permanentně vožralej". Přičemž pan Kalousek pouze uznale pokyvoval...(10.9.2010)

• kingik

Paní Jílková, když dovolíte vzal bych si ted na okamžik slovo já, abychom si vzájemně neskákali do řeči. Máte asi zamlžené brýle, dle mého skromného odhadu. Vidíte vůbec přes ty obří popelníky? Víte,že v rozmezí 45 minut s žádným problémem nehnete. To jste nevěděla. To Vám nikdo neřekl? Tak už to víte ode mě a proto na vaše tlachání o problémech tížících naši už tak pojebanou společnost, nejsem zvědavý. Sice jdete jakoby s lidem, ale ve vaší relaci se k ničemu nedospěje. Je to jen teatrální show, aby zaplácla volné místo ve vysílání, které je den ode dne volnější a prázdnější. Když Váš pořad zmizí z obrazovky, nic zásadního se nestane. Je to stejné jako když každý čtvrtek večer po Vašem vysílání jde život dál a k žádným změnám nedochází. Raději konejte než naprázdno tlachejte. Díky a vracím Vám slovo. 0%(24.2.2009)

• Kimon

Tento pořad považuji za zbytečný. Ukazování prstem na problémy ve společnosti je sice pěkná věc, ale dávat tímto způsobem příležitost emocím věčných nespokojenců z řad diváků mi nepřipadá nejvhodnější. Je to takový neúčinný výkřik do prázdna. Stejně jako manželé, kteří se nemohou dohodnout, hádají se a nakonec stejně nic nevyřeší. Jen odpustí "přebytečnou páru". Paní M. Jílková, angažujte se prosím v něčem užitečnějším a neplýtvejte penězi z rozpočtu ČT.(16.6.2011)

• Angelopul

Nechápu, co takový pořad dělá ve vysílání veřejnoprávní televize. Moderátorka nepokrtyě prosazuje svůj osobní názor, a podle toho nadržuje jednotlivým stranám, nebo absolutně nezvládá moderovat a diskuze je pak často degradována jen na chaotické pokřikování názorů. Výběr hostů je všchno jenom ne vyrovnaný. To samé platí o prostoru věnovaného jednotlivým stranám. Nevím kam chodí na prosté občany zastávající názor lidu a korunu všemu nasazují názory plebejských posluchačů nějakého soukromého rádia. Architektůra studia je úplně otřesná a jediné co je trochu vtipné, jsou šílené modely, do kterých je Michaela Jílková oděna. Větší sranda by ale byla, kdyby tam mezi hosty pobíhala nahá. Nebo rovnou všichni.(29.10.2009)

• Lipi21

Nad tím, jak může Miachaela Jílková moderovat již druhý politický pořad mi zůstává rozum stát. Absolutně moderování nezvládá, hosté se ve většině případů překřikují a platí pravidlo, kdo víc křičí a skáče druhému do řeči, ten dostane více prostoru - klidně i 10:1 a Michaele to zřejmě ani nepřijde divné. Navíc politický přehled této paní moderátorky, slušně řečeno, není příliš valný.(13.8.2009)

• - Michaela Jílková si dne 29. ledna 2011 zlomila při pádu na náledí pátý bederní obratel páteře, a musela tak vynechat natáčení dvou epizod pořadu. Jednalo se o první zrušená natáčení v její kariéře moderátorky diskusních pořadů (moderovala i v osmém měsíci těhotenství, se zlomeným malíčkem na noze, horečkou či angínou). Dalších epizody moderovala v korsetu a o berlích, do studia ji vozila sanitka a v šatně měla lůžko. (JoranProvenzano)