• DJ Obelix

Tak naše veřejnoprávní méééédium se rozhodlo lehce předělat nejbrakovější "publicistický" pořad v dějinách české televizní tvorby a myslelo si, že jeho lehce uhlazenější formou získá diváky? Je mi blivno. Sice to není tak odpudivé, jako Kotel, takže odpad! jen velmi zlehka, ale na jednu hvězdičku to přesto nemá...(26.6.2009)

• Djkoma

Typ pořadu, který se z obyčejného pohledu fanouška filmů prakticky nedá hodnotit. Žádná inovace, žádný nápad, ale zase možnost pro obyčejné lidi zeptat se a řešit stávající problémy (i když je to ve výsledku spíše neustále tlachání, co nic nezmění, ale o problémech se má mluvit). Paní Jílková se po zkušenostech z Kotle rozhodně žádného politika nelekne, ale celkový dojem je spíše upovídaná nuda, než pekelná smršť.(16.9.2010)

• giovanni3

Tento diskuzní pořad mohl být jedním z těch lepších skrze to, že to není pouze ,,diskuze,, politiků, ale jsou v ní i obyčejní lidé. Potíž je, že Michaela Jílková tuto diskuzi totálně likviduje svým projevem i těmi blafy co jí jdou z úst a nějak usměrňovat diskuzi ani neumí. = 45 minut tam mluví jeden přez druhého a když už je klid, tak do toho vletí Jílková a celou diskuzi roztrhá na kousky. = Nápad zajímavý, ale realizace mizerná a za ten nápad dávám 1z5 .(20.4.2012)

• kulyk

A já mám nápad jak pozvihnout veřejnoprávnou službu! Vezmeme lunetickou Míšu, přihodíme pár zoufalců z ulice a dokořeníme nějakou tou politickou osobností se sebestředným výrazem na korupčnické tlamě. Necháme nervózní lidové prvničky, ať se snaží vyblekotat souvislý dotaz, na který odpoví politik libovolnou naučenou frází. Jílkovna občas zpozorní a místo okřikování účinkujících i zkusí z (z našich daní placeného) prominenta relevantní odpověď vyndat. Marně. Ani nevím jestli mě více štve tento televizní nepodarek nebo zhovadilost, do jaké upadla u nás státní správa, adepti na posty či rádoby reprezentanti národa. Nezbývá mi, než abych spolu s Michalkou na všechny alespoň virtuálně vystrčil Kotel.(14.5.2012)

• Lipi21

Nad tím, jak může Miachaela Jílková moderovat již druhý politický pořad mi zůstává rozum stát. Absolutně moderování nezvládá, hosté se ve většině případů překřikují a platí pravidlo, kdo víc křičí a skáče druhému do řeči, ten dostane více prostoru - klidně i 10:1 a Michaele to zřejmě ani nepřijde divné. Navíc politický přehled této paní moderátorky, slušně řečeno, není příliš valný.(13.8.2009)

• - Michaela Jílková si dne 29. ledna 2011 zlomila při pádu na náledí pátý bederní obratel páteře, a musela tak vynechat natáčení dvou epizod pořadu. Jednalo se o první zrušená natáčení v její kariéře moderátorky diskusních pořadů (moderovala i v osmém měsíci těhotenství, se zlomeným malíčkem na noze, horečkou či angínou). Dalších epizody moderovala v korsetu a o berlích, do studia ji vozila sanitka a v šatně měla lůžko. (JoranProvenzano)