Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (267)

Jara.Cimrman.jr odpad!

všechny recenze uživatele

"Teď se bude ptát ta paní vzadu. Vy už jste se ptal. To je jedno, že Vám nikdo neodpověděl." Máte slovo, ring volný a vyhrává ten nejhlasitěji ignorující názory ostatních. Tohle je skutečné peklo, ve kterém uječená pekelnice Jílková již dávno ztratila vládu nad kotlem, ale to jí nebrání užívat svůj zdraví diváka nebezpečně ohrožující ječák. Já jsem tedy většinou tolerantní, ale z jakéhokoli neúmyslného přepnutí na tento pořad se mi dělá skutečně špatně. ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Inkotentní exkotelnice cáká slova, šlehá teze, dští povyk, stádo pakin u obrazovek pak nepochybně přizvukuje vzrušením a jednomu se chce zvracet, jak to Mme J. dokázala, proječet se po tom všem co zplodila na >novoidní troglovizi< zpátky na veřejnoslužební (k)anál... Hnus, hnus, hnus, navíc degradující jakoukoli snahu snad někdy možných bystrých diskutujících cokoli smysluplného stádu a pí Jí. vysvětlit... .-( . . . Ale možná je to všechno jenom nějaká nová forma ideologická diverze, s tou už má stará svazačka M.J. svoje zkušenosti, že... Komu tohle slouží... (?!?) - - - P.S. Asi největší duševní zrůda ze známé trojky J.B.T.! Jebat to... - - - - - (Nahodile sledováno na ČT jak se člověk(u) namane, hodnocení 13.1.2010 jako mnohé, komentář s odporem a zlomyslně na mezinárodní ženský den psaný zde jako sedmdesátýdruhý - 8.3.2011) ()

Reklama

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Tak tohle to je síla. Témata občas zajímavá, ale záleží hlavně na hostech a jejich inteligenci. Těch rádobydborníků na všechno, kteří se zde navzájem nenechají ani vyslechnout a jen se překřikují a urážejí s typicky českou náturou "JEN JÁ, JÁ MÁM PRAVDU", těmi se to tam jen hemží. Do toho džungle v našich zákonech, svalování a házení viny jeden na druhého, záměrné mlžení, arogantnost a tupost politiků a jejich přizdisráčů, kteří vůbec nemají zdání co se tam dole mezi obyčejnými občany vůbec děje (jaká je vlastně realita!) a v neposlední řadě naštvaný televizní divák (to jsem se zas toho dozvěděl, stejně se nic nezmění, jen kecy a skutek utekl). V demagogracii se přeci dá okecat úplně vše! Proto někdy obdivuji Jílkovou, která čím dál tím víc směřuje ke trapnosti a někdy svou roli jednoduše nezvládá, jak tohleto může vůbec ukočírovat. No zřejmě v ní dřímá i kus nějakého toho skrytého exhibicionismu ani bych se nedivil. Také bych doporučoval býti více nestranný, viz jeden díl s komunistickou poslankyní Konečnou, tam to bylo na pováženou. S Kotlem zhruba tak na stejné úrovni! ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Typické televizní mluvící hlavy, které devalvují význam mluveného slova. Moderátorka Jílková vytváří iluzi toho, že může daná debatovaná témata řešit a konkrétně pomoci v jednotlivých problémech. Kde jsou ovšem nějaké hmatatelné výstupy snahy o nápravu? Takhle je tenhle pořad zase jen dalším Kotlem, kde se mohou lidé vykřičet (tentokrát kultivovaněji) ze svých spleenů... (a za dvě přepnutí každý divák zapomene, o čem se tak vzrušeně diskutovalo...) ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Typ pořadu, který se z obyčejného pohledu fanouška filmů prakticky nedá hodnotit. Žádná inovace, žádný nápad, ale zase možnost pro obyčejné lidi zeptat se a řešit stávající problémy (i když je to ve výsledku spíše neustále tlachání, co nic nezmění, ale o problémech se má mluvit). Paní Jílková se po zkušenostech z Kotle rozhodně žádného politika nelekne, ale celkový dojem je spíše upovídaná nuda, než pekelná smršť. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (2)

  • Michaela Jílková si dne 29. ledna 2011 zlomila při pádu na náledí pátý bederní obratel páteře, a musela tak vynechat natáčení dvou epizod pořadu. Jednalo se o první zrušená natáčení v její kariéře moderátorky diskusních pořadů (moderovala i v osmém měsíci těhotenství, se zlomeným malíčkem na noze, horečkou či angínou). Dalších epizody moderovala v korsetu a o berlích, do studia ji vozila sanitka a v šatně měla lůžko. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama