• igi B.

Inkotentní exkotelnice cáká slova, šlehá teze, dští povyk, stádo pakin u obrazovek pak nepochybně přizvukuje vzrušením a jednomu se chce zvracet, jak to Mme J. dokázala, proječet se po tom všem co zplodila na >novoidní troglovizi< zpátky na veřejnoslužební (k)anál... Hnus, hnus, hnus, navíc degradující jakoukoli snahu snad někdy možných bystrých diskutujících cokoli smysluplného stádu a pí Jí. vysvětlit... .-( . . . Ale možná je to všechno jenom nějaká nová forma ideologická diverze, s tou už má stará svazačka M.J. svoje zkušenosti, že... Komu tohle slouží... (?!?) - - - P.S. Asi největší duševní zrůda ze známé trojky J.B.T.! Jebat to... - - - - - (Nahodile sledováno na ČT jak se člověk(u) namane, hodnocení 13.1.2010 jako mnohé, komentář s odporem a zlomyslně na mezinárodní ženský den psaný zde jako sedmdesátýdruhý - 8.3.2011)(8.3.2011)

• ivishka

Ano jsme národ, který spíše než jedná tak debatuje, komentuje a stěžuje si. Je to tak i já jsem taková ale snažím se s tím něco dělat. Těžko říct zda změníte velikost díry státního rozpočtu tím, že si koupíte rohlík na kterém také platíte státu daně a není to jenom rohlík je to všechno. Často propíraná zpackaná státní maturita které jsem byla taktéž součástí - mě tato diskuze naprosto pobavila. Kauza s prohibicí a metylem v chlastu je také další debata co mě baví a smíchy se potrhám u výroku : " Otrava metylalkoholem je něco jako přírodní katastrofa...." h**vno pánové jedná se o systematické otravování národu. Co přijde dalšího kromě otráveného tvrdého a posypové soli na chipsech opravdu netuším....ale paní Jílkovou si pouštím pouze v krizi - to znamená pokud není nic jiného v televizi.(29.9.2012)

• salahadin

Máte slovo je pořad, ve kterém nikdy nemáte slovo, protože vás vždycky někdo přeřve. Když to není Michaela Jílková, je to debil z protější strany či ječící publikum. Jen o málo lepší jak diskuse na Novinkách.cz. Jen o málo horší jak žvásty pupkatých jezeďáků večer v knajpě. Inteligenčně srovnatelné.(12.12.2009)

• Karlos80

Tak tohle to je síla. Témata občas zajímavá, ale záleží hlavně na hostech a jejich inteligenci. Těch rádobydborníků na všechno, kteří se zde navzájem nenechají ani vyslechnout a jen se překřikují a urážejí s typicky českou náturou "JEN JÁ, JÁ MÁM PRAVDU", těmi se to tam jen hemží. Do toho džungle v našich zákonech, svalování a házení viny jeden na druhého, záměrné mlžení, arogantnost a tupost politiků a jejich přizdisráčů, kteří vůbec nemají zdání co se tam dole mezi obyčejnými občany vůbec děje (jaká je vlastně realita!) a v neposlední řadě naštvaný televizní divák (to jsem se zas toho dozvěděl, stejně se nic nezmění, jen kecy a skutek utekl). V demagogracii se přeci dá okecat úplně vše! Proto někdy obdivuji Jílkovou, která čím dál tím víc směřuje ke trapnosti a někdy svou roli jednoduše nezvládá, jak tohleto může vůbec ukočírovat. No zřejmě v ní dřímá i kus nějakého toho skrytého exhibicionismu ani bych se nedivil. Také bych doporučoval býti více nestranný, viz jeden díl s komunistickou poslankyní Konečnou, tam to bylo na pováženou. S Kotlem zhruba tak na stejné úrovni!(5.2.2009)

• luczi

Oceňuji přehled paní Jílkové a to, že často (ovšem ne vždy) důsledně šlape na krk všem přítomným bez rozdílu (v tom by se například pan Moravec mohl ještě poučit) a není arogantní, což není vlastní dalším moderátorům. Je-li hostem pan Ševčík, pak je o "zábavu" postaráno okamžitě, doufám jen, že to není cíl tvůrců - jitřit demagogií, vytrháváním z kontextu, emotivními polopravdami, osobními výpady apod., ta bulvarizace je prostě moc vidět(16.9.2010)

• - Michaela Jílková si dne 29. ledna 2011 zlomila při pádu na náledí pátý bederní obratel páteře, a musela tak vynechat natáčení dvou epizod pořadu. Jednalo se o první zrušená natáčení v její kariéře moderátorky diskusních pořadů (moderovala i v osmém měsíci těhotenství, se zlomeným malíčkem na noze, horečkou či angínou). Dalších epizody moderovala v korsetu a o berlích, do studia ji vozila sanitka a v šatně měla lůžko. (JoranProvenzano)