Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

Lisa odpad!

tenhle pořad fakt nepatří do roku 2017 ani do veřejnoprávní televize, parodie na diskuzní pořad pro čtenáře blesku ()

jfaba odpad!

Teď jsem se na to díval o koronaviru. Viděl jsem to i dříve, jednou/dvakrát za půl roku, a je to pořád stejně ubohé... I když teď trochu vážnější téma, a taky nic nevyřešili. Ta Jílková už v Kotli byla příšerná, ale nyní... no, škoda mluvit. ()

kubik 7

Pořad, jehož asi jediným pozitivem je volba zajímavých, aktuálních témat. Pořad Máte slovo si však bohužel neklade za cíl nastolené problémy vyřešit, nebo alespoň zvýšit informovanost diváka. Naopak ještě více rozčeří jejich hladinu. Zkrátka, debata, která nemá úroveň, plná neefektivního, agresivního stylu komunikace, jenž nedává prostor žádné ze stran se podrobněji a v klidu vyjádřit k danému tématu. Možná prvoplánový "sanzačně" lazený pořad, na kterém si smlsnou typičtí čeští "nadávači". Se spokojenosti si odsledují každotýdenní hádku rozostřených stran a následovně se ještě více utvrdí o tom, jaká je na tomhle světě hrůza... ()

Paserak

Nemůžu se zbavit pocitu, že tohle je pořad pro lůzu. Pro tupce kteří umí jen křičet a kopat kolem sebe bez kousku vlastního vkladu. Povrchní hodnocení problematiky. Asi se mnou řada lidí nebude souhlasit, ale pro mě je tento pořad velmi nesympatický. ()

kolly13

Kdo ji tam drží flek.. potřeboval by naliskat. Ubohé, choatické, rádoby zajímavé a objektivní, zcela mimo vkus racionálního diváka. ()

japekli

Jílková možná svým vlezlým a jakoby neprofesionálním projevem nemusím tolik nadchnout diváka, ale mám za to, že tou svou harantí votravností musí někdy votravovat a nejspíš do ouzkejch přivedla i nejednoho panáka, kterej jí podceňoval. ()

Aidina odpad!

Úplně zbytečný pořad, nic se nevyřeší, nic se nezmění. Jenom se tam tři strany do kolečka hádají, navzájem se obviňují a velmi často plácají zbytečné kraviny, aniž by jedna strana chtěla někdy vyslechnout tu druhou. A nad tím vším je kotelnice Jílková. Škoda, že jí produkce nedá pořádný bič do rukou, to jí velmi často chybí. Nebo alespoň píšťalku, aby mohla občas tyto debaty tak nějak uřídit. ()

SuzieS odpad!

Neobjektivní Jílková, která skáče do řeči, znevažuje diskuzi tím, že do toho vkládá své hloupé názory, nenechá nikoho dopovědět ani jednu myšlenku, chová se u toho jako soudružka učitelka křičící na dospělé lidi jako na prvňáčky. Škoda, zajímavé témata, ale člověk si u toho stále jen říká, jaká jsou všichni lidé nevychované zvířátka... ()

hony23

Na pavlači žižkovského činžáku ječí domovnice Jílková a marně se snaží uklidnit rozhádané partaje. I tak může vypadat diskuzní pořad na veřejnoprávní televizi. Žádná věcná diskuze, minimum argumentů a absolutní neschopnost naslouchat druhému. Místo toho pouze přeřvávání se od lidí, kteří nejsou schopni dát dohromady smysluplné souvětí... ()

LeePriest

Většinou se diskutuje o celkem zajímavých tématech a problémech. Líbí se mi, že si lidé na rovinu vyříkají co přesně je za problém, proč je to problém, jaké má dopady a navrhují řešení. Potíž je v tom, že se debatující po rozrušených výměnách názorů rozejdou každý svou cestou a obvykle pak ony potíže, o kterých se tak důrazně mluvilo postupně vyšumí a nic moc se toho nezmění. Chtělo by to, aby si dále řekli: Tak jsme zjistili, že je potřeba udělat toto a tamto, pojďme konat. ()

jackstifler odpad!

Nechci být sprostý , ale horší pořad sem neviděl :D na to se opravdu nedá koukat , tragédie , to bych se radši koukl na horor , který by měl 2% ()

Nerdvana odpad!

Populistická Jílková vyjadřující se jako po těžkém úrazu hlavy, pár tuctových idiotů, kteří omílají klišé, pár odborníků, kteří se přes neustálé skákání do řeči nedostanou ke slovu a pár lajdáků, kteří říkají, co se od nich čeká. ()

Kub21

S hodnocením pořadu rozhodně nesouhlasím!V pořadu se řeší důležitá tématika,která hýbe Českou republikou.Musím říct,že někdy jsou komentáře,jenž běhají na liště opravdu vtipné,něco ve stylu chorého myšlení českých občanů.Někdy mně naštve myšlenka,že je pořad celý hraný,ale děj tomu naznačuje.V posledním díle,který jsem viděl se řešil problém o EET,někdy jsem se opravdu smál,jak pán Babiš mluvil z cesty.Mínus má u mně akorát moderátorka pohlaví těžko určitého,někdy svou práci vykonává dobře.Většinou však ne. ()