Film se odehrává v 50. letech, kdy Ann Devereaux (Renée Zellweger) opouští svého muže Dana (Kevin Bacon), vezme své náctileté syny a vydává se na cestu, aby našla bohatšího muže a lepší život. Bohužel už to nejde tak lehce jako před 20 lety, kdy všechny okouzlovala svým mládím a jiskrou. (j.o.j.o.)

Kamca_

Na první pohled velmi nevýrazný film, ale musím přiznat, že jsem vůbec nenudila a uteklo to rychle. Nejdřív jsem si film pustila s dabingem, ale to moc nešlo. V originále je určitě lepší. 75%. ()

Fleur6

Vždy je škoda, keď sa dobré filmy nepropagujú dostatočne. Tu je to však i záhadou vzhľadom na herecké obsadenie a zaujímavý obsah. ()

bouncer

"Jediné, co potřebuješ vědět o ženách je, že nikdy nemají tu správnou teplotu." Škleb Renée Zellweger a neškodná komedie, která je trochu nemastná a neslaná. Bohužel, je to jen oddychovka, která pobaví, ale po skončení ve vás nic nezanechá. ()

moviesfan

Renée mě ani zde nezklamala. Její sympatická tvář a ztvárnění role filmu pomohlo, ale nebylo to jen o ní. Děj dokáže zaujmout svou lehce komediálně laděnou stránkou z 50. let i proto, že tvůrci se drželi celou dobu při zemi. ()

numi

Překvapivě svěží a příjemná road movie, ve které se málo cestuje, vážné věci nejsou zase až vážné a ty vtipné nejsou zase až tak vtipné. Ale než si to všechno uvědomíte, je po všem a zjistíte, že to bylo vlastně fajn. ()

FilmFan24

Už úvodní titulky správně naladí na retro styl a velice příjemná road movie, kterou psal sám život, může začít. Renée Zellweger v roli Ann, která si sbalí poté co přistihla in flagranti svého manžela (Kevin Bacon) svoje saky paky a vydá se na cestu, je výborná. Stejně tak Logan Lerman v roli jejího syna George Devereaux a budoucího herce George Hamiltona, který vše vypráví, podává přesvědčivý výkon. A tak z cesty za hledáním nového manžela se stane cesta vedoucí k poznání sebe sama a potřeb svých synů... ()

grogodil

Tohtoročná najpríjemnejšia alternatíva každoročne sa opakujúceho vianočného tv programu. Aspoň ja som počas týchto Vianoc nič pohodovejšie nevidel. ()

zuzinka2

Popravdě mi to moc jako komedie nepřišlo ( i když tam pár vtipných scén bylo). Spíš bych řekla, že to je rodinné drama střižený s road movie. Ale jinak nemám příliš co vytknout. Herecké výkony výborné (tak jako ostatním se mi velmi líbil Logan Lerman v roli mladšího syna), příjemná atmosféra 60. let a skvělá hudba. ()

pakobylka

----- "Věci se vyřeší, Georgu ... tak jako vždycky." ----- Příběh dobový, kultivovaný, emancipovaný (tedy alespoň částečně), vlídný, hravý - a možná až nemístně bezstarostný, ale svým způsobem opojný ... plný drobných úletů a trochu zlomyslných nápadů, zúročených v obratné a maličko kousavé, leč v podstatě neškodné konverzaci. Přijímá život takový, jaký je - přesto ani na okamžik neztrácí optimistický pohled na svět ani smysl pro humor. ----- "Mám svou sestru ráda. Nesnáším jen to, co je kolem ní." ----- Co dodat ? ... 4,5* ()

terunka003

Cestovatelské, rodinné, smutné i úsměvné × klišé. Taková rodinná road movie. O rozpadlém manželství, vztazích, ženách a mužích, o sňatcích, o penězích, synech, snech, mateřství, naslouchání, obětování se. Nejvíce byl ukázán asi problém mateřství a naslouchání vlastním dětem, řešení si vlastních problémů. Trochu mi vadila teenagerovská přehnaná reakce na to, že matka si dělá stále co chce po svém a hlavně ten útěk po facce. Ono je to vlastně ve skoro každé rodině, ale už o tom asi moc přemýšlím. Konec happyendovský. Film pohodový, pro některé nic neříkající, pro některé smutný. Hezká hudba.. ()

venison

Lehce nadprůměrná komedie s nahořklým nádechem zasazená (do mých oblíbených) 50. let s roztomilou Renée Zellweger, která na "stará kolena" začíná zjišťovat, že se potřetí s největší pravděpodobností nevdá, protože už není tak atraktivní jako slečny ve věku jejich synů.. Navíc v roli sebestředné matky z vyšší vrstvy a nižším IQ naráží na opravdu podivné situace.. Vyprávěno z pohledu jejího syna, který naopak rozumu pobral asi po tatínkovi ;-) ()

klúčik

Priemerná americká komédia o vzťahu matky a syna. Po precestovaní celej Ameriky si nakoniec našli cestu k sebe. Celkom dobré dialógy, hudba ale predovšetkým kamera tohto retro filmu. Dávam slušných 65%. ()

korndaddy

Ale jo. Prostředí z padesátýách let je vážně hezký. Auta, okolí a kostými. To je fajn. Škoda, že je to to jediný z tohodle snímku. ()

Hanys_

Renée jsem nikdy nebral jako hollywoodskou krásku - nemá to v sobě prostě..a tak jsem musel chvílemi přivírat oči nad tím, kterak po téhle "navždy nemotorná Bridget" všichni touží anebo kdysi toužili. To je ale asi tak jediná moje výtka k filmu, protože jinak je to dost pohodová "nezávislá" oddychovka...7/10 ()

lucijelucije

Celkem ojedinělá záležitost o navázání vztahů, který nikdy předtím nevznikl. R. Zellweger by zasloužila velkou poklonu. Velice speciální snímek, který vás svou skromností určitě neodradí. 60 % ()

peetriss

Celkem dlouho trvalo, než jsem přišel tomuto dílu na chuť, možná proto, že bylo těžké napojit se na hlavní hrdinku chovající se hloupě, navíc se zlatokopeckými sklony. Přes poměrně kvalitní dobovou výpravu, kostýmy a kameru, byla cítit jemná „soap-operovost“ ukazující, na které cílové publikum je mířeno. Až ve druhé polovině, kdy bylo více zamířeno na syna v podání Logana Lermana a drama jeho vztahu k matce, mě dokázal film více zaujmout a také si dokázal vybojovat třetí hvězdu. Samotná Renée Zellwegger již každopádně dokázala podat kvalitnější výkony. ()

ddf76

Lehce komedialni rodinne drama. Renee Zellweger zahrala svuj standart, ale zastinuje ji Logan Lerman v roli jejiho syna. Film strida dojemne, smutne, komedialni a melancholicke pasaze. Spis takovy rodinny americky road trip z 50. let o putovani jedne namichnute zenusky´, co ji zahyba manzel. ()