Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Pane Jebavý, my Vás vychčijeme plot." Tak to je kvalitní příprava na Krajský přebor. Hráči jsou na plech, trávník připomíná džungli, finanční klubové účetnictví do sebe nehodlá nechat nahlédnout, sítě jsou na cimpjcampj a hledá se předseda. Na můj vkus to představuje moc problémů a o něco méně zábavy, ale vzhledem k tomu, že se seriál nenechal po svém fenomenálním úspěchu rozmělnit dalšími zbytečnými díly, tak v hodnocení ukážu svou přívětivější tvář.(24.10.2016)

• laepus

Tak jako Bridžitdžounsová je oslava štětky, která se vyspí s každým a pak každého využívá, když neví, s kým to děcko čeká a oni jsou za kokoty, tak tohle je oslava debilů, kteří si ze svého středu za nového předsedu vyberou toho největšího debila (koho taky jiného si debilové můžou vybrat...), aby jediný slušný člověk (skvěle zahraný Sobotou!) vypadal jako ten největší zloduch, který jim jen škodí. A to to popisuji ještě dost slušně. A z toho se mi teda dost zvedá kufr. Jestli je tohle morální profil české vesnice a diváctva Novy, tak už začínám chápat mnoho věcí, oblíbeností Ortelu začínajíc, přes nenávist k černochovi v letáku Lidlu až po Tuzemana na hradě.(13.1.2017)

''Máte brány podle starých rozměrů...''(26.9.2016)

Prostě bezchybný díl... Vetchý jako vždy vynikající, úžasně se zasmějete... Vynikající zakončení tohoto vynikajícího seriálu... Ludva asi jako předseda moc nepochodí, když omdlí při tom, že má předložit finanční situaci klubu... :D Prostě dokonalé zpracování vesnického "pralesního" fotbalu na filmové plátno!(5.1.2017)