Necrotongue

Zatím nejslabší epizoda, příběh poněkud stagnoval, scény z Jesseho dětství mě vůbec nebraly, jen Cassidymu se dařilo držet loď na hladině. Celý díl se mi zdál být úplně zbytečný, protože nedošlo prakticky k žádnému dějovému vývoji. Doufám, že se v příští epizodě přece jen někam pohneme, nerad bych šel s hodnocením ještě níže. ()

Coleator

Konečně dostal Cassidy trochu víc prostoru... Gilgun mě už strašně bavil v Misfits a i tady seriál po komediální stránce táhne... Tak snad bude v seriálu čím dál tím víc... ()

filmmovier

Kvalita rozhodně stále roste, čtvrtý díl zatím nejlepší a nejazjímavější, baví mě to stále více, ale nechat si ještě rezervu rozhodně neuškodí. Dějové nabité flashbacky s Jesseho otcem, skvostná slovní přestřelka mezi Cassem a anděly a konečně pořádný prostor pro jednu z nejzajímavějších postav série, Odina Quincannona. Je vidět, že tvůrci si jsou v kramflecích čím dál jistější, a já to oceňuji, posun k lepšímu je opravdu znatelný, jen ta Tulip mi furt vadí, což je škoda. Ale jinak dobrý. 85%. ()

SpaceOdyseus

Prvni pulka se trosku tahla. Ale, kdyz dostal konecne prostor Cassidy, ctvrty dil dostal konecne grady. Jeho licitovani se zaporakama (andelama?) bylo k popukani. At uz tim, jak bylo napsane nebo tim, jak si to ti tri herci odehrali. ()

mourek10100

Přiznávám, že žádné terno to není a ani jsem nebyl jeden z těch, co pomohli Preacherovi na csfd k 90%, ale u seriálu zůstávám zejména kvůli Tulip a i když bych se bez kazatele obešel, pořád mě to sledovat baví. Třeba se to ještě vytáhne až přijdou mocipáni ze zhora. ()

Dody345

No čtvrtý díl mě zrovna nějak extra nechytil, tak snad ten další bude už lepší. Kazatel nedělal zrovna nic moc při čem by jste mu mohli fandit no a Tulip jede dále v zajetých kolejích a pořád je to velké mínus seriálu. ()