Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

Mejdzula

Snaží se to být úplně nejvíc magazín, ale přeci jen to trošku vázne. Hele tak auta tam jsou a oni o nich mluví, když je to pořad o automobilech, takže tohle je v cajku. Jako celek to samozřejmě není nějak oslnivé, ale suverénně koukatelné určitě ano. ()

marekspanel

Začátky celkem dobrý. Ale časem se z toho stalo jedno velké reklamní pole. Navíc já, jako člověk z oboru (prodejce jedné nejm.značky) se dozví spoustu věcí, jak to vlastně chodí. Moderátoři dostanou vozy k testování a využívají je tedy i k osobním účelům, takže vlastně jimi jezdí celý rok a různě to střídají. Dále jsou určité automobilky a dnes i přímo sponzoři pořadu, kteří si ještě něco připlatí, aby bylo hodnocení ještě "objektivnější". No a automobilka, která nezapůjčí vůz zdarma a nedej Bože nechá jej k testu jen na pár dnů, čili nelze s ním vzít pepovu rodinku na dovolenou, má prostě pech a konečné resumé má svoji podobu víceméně jasnou již před testem. Moderátoři jsou z velké části trapní, rádoby profesionální a v žádném případě nejsou zábavní, ať se snaží sebevíc (až na pár výjimek, Pepa to občas trefí, abych uznal aspoň něco). Pořad neustále lamentuje mezi zábavní formou, na což nemá ty správné koule a tou profesionální, na což nemá odborníky a často ani správné informace. Mnohdy jsem zaznamenal naprosté bludy či staré údaje apod. Je to prostě takové auto.cz v televizní formě. Moc vám v zásadě neporadí, tváří se jako český průvodce a rádce a hraje si na objektivní a profi testování. Většinou se ale jedná pouze o (pod)placenou reklamu. ()

unclejack

Niežeby to bol ktovieaký TopGear, ale na miestne pomery to stačí. Zaujímavé prevedenie, najnovšie káry pre toho koho to zaujíma, občas nejaký ten riport z auto-moto-akcie. Celkový dojem zráža natvrdlá hudba. Inak na sobotné dopoludnie ako stvorené... ()

chup44

Čím ďalej tým horšie,recenzie krátke a dosť často iba "cenníkové a katalógové". Zo šiestich minút testu je jedna minúta zbytočných porovnávaní,ktoré sú pre väčšinu ľudí zbytočné... ()

TonoM

Hodně divný film o autech, kdše se mi vubec nelíbí Merunka, lidé kteří mají rádi auta však tenhle pořad z radostí uvítají. Za mě 40% ()

racing666

Rozhodně to není Top Gear :-) ale na české poměry celkem fajn. Nejlepší je "expert Pepa"... básník autosalonu (sice někdy trochu trapný, ale dobrý) :-D ()

Petr490

Pořad, co je jen zaplacená reklama, všechno vychválí a co se jim nelíbí přehlédnou. Dříve u aut dávali normálně 60%, teď tam snad nebylo auto co by mělo pod 80%. Pepa je expertní kašpárek. Pepku vyskoč! A pepek vyskočí a udělá nějakou legrácku. Kdyby tam nebyl Sršeň, poslední expert, který je opravdu expert, tak fakt nevím o čem to je. Až se zbaví Sršně dám tomu s radostí odpad. ()

Mefistoss

Jeden velký product placement. Dost záleží, kdo zrovna sponzoruje. Testujou Uruse, mektaj o audiu a spotřebě, ale nepustí zvuk motoru, stejně tak u jiných sportovních aut. Jedinej kdo trošku ukazuje řidičský um je Sršeň, kvůli němu také dávám alespoň jednu hvězdičku. ()

haack odpad!

Dříve jsem autosalon rád sledoval, ale v současné době snad není pořad tak nekritický, protkaný reklamou a podkuřováním všem výrobcům automobilů, kteří si dost pravděpodobně tyto recenze sami kupují... Kam se poděl pořad určený skutečným motoristům a ne automobilovým koncernům. 0/10 ()

Naby

Kdyz vidim ty auta, tak tem recenzentum casto zavidim ;-). Urcite zajimavy, obcas vtipny. Obecne dobry pocin 3*. ()

vojta033

Zajímavý pořad, ale kdyby moderátoři občas zůstali u faktů o autech a nesnažili se dělat vtipy. Jinak se rád podívám... ()

Carfait

Moderátoři si nemůžou dovolit vyslovit výrazně negativní názor. Mohou převážně jen konstatovat fakta a vyzdvihovat výhody aut. ()

williamriker

Škoda těch rádoby akčních záběrů, neustálých střihů, člověk si pak ani nevychutná pohled na vůz. Neustále opakování stejných melodií je již také značně ohrané. Na kvalitu a úroveň českého jazyka nemluvě.... ()

Lucka07

Jsem žena a autům nerozumím. Dělím je na červené a modré, případně staré a nové. Přesto ráda posnídám v sobotu u tohoto pořadu. Důvod? Moderátoři sice nevylezli z modelingové agentury, ale jejich povídání o těch věcech, co mají 4 kola, je pro mě prostě zábavné. Zvláště když se ke slovu dostane můj oblíbenec Pepa Vrtal. ()