Doudis19

I když mám Pattinsona, zřejmě už navždy zarytého, jako vybledlého upíra, tady mě dost překvapil a svým výkonem se nenechal zastínit, ani borcem formátu Chrise Coopera. Příjemné rodinné i milostné drámo které nepostrádá vtip i pár hodně, emočně silných scén. A i když to šokující ukončení, nemělo s filmem nic společného, zas až tak moc mi celkový dojem nenarušilo.. ()

ladyDOOM

Tohle je pro mě jeden z těch filmů, během kterého si i stihnete pokecat, např. jak je Pattinson "děsně úžasnej" a přitom vám nic zásadního neunikne...takzvaná "pomsta" mi přišla nemálo hloupá a dosti okoukaná, asi to pantátovi Robert pěkně natřel, nebo já nevím...nepomohl tomu ani špatný konec .) ()

P@3ck

Absolútne ma ten film sklamal. Čakal som lepšiu myslienku, lepši dej. Výkon Pattinsona bol prekvapivo podpriemerný. Film si podla mňa nezaslúži viac ako 2 ** a aj to by som možno zvažoval či nie len jednu. A čo ma cele zaskočilo bol ten úžasný koniec. Ako nápad to bol zaujímavý, ale podla mňa to do filmu nezapadlo. ()

Copacabana

Na Pattinsona sa prekvapivo dá pozerať a nehrá to vôbec zle. Asi aj vďaka nemu hodnotím tak vysoko, pretože podľa mňa hral film dosť divákovi na city, až niekedy silene, hlavne ku koncu. Chýbalo mi tam viac hudobného doprovodu, vykreslenie postáv, a to, že mi príde, že nepodstatnejšie pasáže boli hodne rozvinuté, a zase tie dôležitejšie iba rýchlo prebehli, kvôli čomu môže nepozornejšiemu divákovi ujsť dej. Napriek tomu film nie je na zahodenie, síce kus nedomyslený, Pattinson a jeho charizma ako som už spomínala zachraňujú. ()

chelseaman22 odpad!

Překvapivé zjištění na úvod - Edward je stejně introvertní jako ve snímku, jež se může pochlubit tolika Zlatými malinami, že by z nich šel udělat koláč i pro pětičlennou rodinu. Cullen má sebevědomí zatraceně LOW, což se projevuje vandalismem aneb Jedvard zvlčel jako Jacob. Rutinní konzervace s recepční: "Tady se nekouří. Tak proč je tady ten popelník? To je umělecká miska." Malá sestřička se táže toho, kdo ksicht slunci nevystavuje: "Proč jsi tak zmlácený? Přejel mě kombajn." Sprchovací scéna skončí dotazem kompletně vlhké samice: "Chceš si zahrát na Miss mokré tričko?" To Edwarda rozhodí (asi nikdy nebyl v Kozárovicích). Na stranu druhou má Jedward i pozitiva - je to rozený gentleman (což se pozná, když své holce drží vlasy, zatímco ona zvrací do mísy). Spratek se naváží do svého otce, načež chytne facana, a jak to tak bývá, tak se ještě urazí. Agent 007 je vážně přesvědčivý broker s cennými deriváty. A to, že Jedward zhyne rukou islámských fanatiků snad nikomu krom třináctiletých dívek vážně nevadí! odpad! Celosvětový výdělek k 19. 5. 2013: $56,032,889, což je 3,5 násobek budgetu ()

Lopezka1982

Pěkný romantický film se smutným koncem. Vzhledem k tomu, že mám ráda Roberta Pattinsona, tak se mi film moc líbil. Byl trochu jiný, než klasické slaďáky. Film působí jednoduše, ale myslím si, že má hlubší podtext, co se týče rodinných vztahů mezi otcem a synem a hlavně tragédie, která se stala 11.září a myslím, že tímto filmem chtěli ukázat kolik rodin se to dotklo a kolik jednotlivým příběhu by tam bylo k nalezení..... ()

SG_ever

Nebýt pointy na konci, tak váhám, protože to bylo místy až moc rozhárané. Ten závěr zpětně zdůvodňuje některé dějové odbočky a drobné zápletky a tím předchozí děj staví do jiné roviny. Tím si snímek polepšil a dávám mu za čisté 4. PS: Co se týče konce, rád se nad ním ještě pozastavím. Když jsem byl v kině a zjistil o co jde tak jsem dostal záchvat smíchu nad totální absurditou scén, které museli následovat a berličkou, kterou si autoři efektivně pomohli. Nemohu říct, nějaký ten týden po shlédnutí, jako jsem nemohl ani pár minut po té, zda ta symbolika, kterou tam autoři vložily vyzněla pozitivně. Každopádně vyzní velmi silně a sám si nejsem jist co si o tom myslet - zda je to zbytečná a naléhává plačtivá vložka říkající "my se nevzdáme... a chceme za každou cenu zaujmout" nebo jen "my se nevzdáme... protože jsme takoví" . Ve finále na tom nesejde, ale i tak nevím co si o tom myslet. Na film zajděte a pište jak to na vás působí. (80%) ()

baruss

Plytké? ťažko povedať. Celkovo akési nemastné neslané. Robert Pattinson hotový Curt Cobain. Pierce Brosnan strašne slabý. Celkovo povedané. film má široký záber (láska, život, zmysel života, inakosť, morálka, atď) ale v konečnom dôsledku je plytký. Len tá šírka akosi opticky klame a vyvoláva pocit, že film je hlboký. ()

Kamkon

Ze začátku je ten film fakt divnej, avšak tímto způsobem originální. Přiznávám, že jsem byla taky docela mimo, ale v druhé půli to přešlo a zároveň tempo šlo trochu dolů, i jedna paní tehdy odešla ze sálu...Závěr je samozřejmě síla, i když mi nedává smysl a kdybych ho začala rozebírát, tak hodně prozradím. Jsem ráda, že mnoho z Vás objevilo herectví pana Pattinsona, ale pravděpodobně s ním vidělo jen tento film, protože u něj je jedna věc specifická. Podobně jako Nicholas Cage má jednu hereckou polohu, kterou používá prakticky v každém filmu-stejná gesta, tón hlasu, větší či menší komediální prvky, což není pochvala, možná je to trochu kritika, ale hlavně je to konstatování. Jeho si prostě nespletete-do nějakého filmu se to hodí, jako třeba sem, ale v budoucnu...no uvidíme. Ostaní herci podávají kvalitní výkony, hlavně mnou neoblíbený Pierce Brosnan mi zde velmi sedí. Takže dobrý spetření a občas vtipné repliky ()

arbitr

Tento film jsem viděl hned po Unthinkable, ale nebylo to jenom tím, že dávám takové hodnocení. Samo o sobě to není nijak objevné téma, ale propletenost osudů a herecké výkony gradují každým záběrem až k velkolepému finále. Pro vyznavače dramat naprostá povinnost. ()

st.jim

Milé, lidské, okouzlující, odporně pravdivé a zamilovaně nezapomenutelné. Nebýt toho nesmyslného konce, byl by zážitek ještě větší. Dokážu si představit snad 20 verzí konce.......ale 11.září??? to opravdu ne, to fakt bylo moc :-( ()

bubun

To zakončení bylo pouhé citové vydírání. Postavy se občas chovaly úplně iracionálně (a to i s ohledem na jejich historii a okolnosti), příliš dramaticky/nereálně, a to já nemám ráda. Příliš zdlouhavé (hodina padesát minut je na tento film vážně moc). Sentimentální a "rozervaná" hudba tomu moc nepomohla. Oba dva hlavní "hrdinové" mi byli nesympatičtí. Občas to zachraňoval Brosnan, ale asi nebylo v úmyslu, aby (mimo jiné se svým Bond postojem v 1:45 ) působil komicky, takže to vlastně zachraňoval jen pro mě. Jo a těch eroticko-zamilovaných scéneček mě taky mohli ušetřit, nuda. ()

ecceHOMMO

Obyčajný ľahko melancholický príbeh....to my prebehovalo mysľou počas filmu....až....až pokým neprišiel samotný záver. Ono čakal som že to takto skončí, ale čo som nečakal a z čoho som doslova onemel bol spôsob ako to skončilo. Záver dal tomu celému nový rámec. ( Veď kto by čakal, že jeden dátum môže všetko na ruby pootáčať.....) ***/**** ()

DaUr

No dobře, asi jsem citlivka, ale tady těch pět dát musím už jenom kvůli tomu konci. Ale i bez něj by to byly solidní 4, protože Remember Me mi prostě sedlo, a já ho jen tak nezapomenu. ()

Sfinkter

První půlhodinu asi nebudete hodnotit příliš kladně, děj ani scénář za moc nestojí. S postupem času však začíná na povrch vyplouvat Pattinsonovo hodně slušné herectví a jako novodobý rebel bez příčiny u mě prošel. Blíže k závěru film z člověka umě, ale nenuceně ždíme emoce a samotné finále musí být překvapením pro každého. Skvělé herecké výkony, nevyrovnaný scénář, ale celkově pozitivní dojem, který mi zkazil pouze dabing. V originále bych hodnotil určitě výše. ()

žvanimírek

Film, kterej si po většinu stopáže jede svojí písničku, své tempo, nikam se extrémně nehrne, občas se zanudí, občas trochu zahřeje nějakou tou romancí, občas pobaví...ovšem co si dovolí udělat během závěrečných 15 minut? Něco neuvěřitelného, posadilo mě to na prdel a otevřelo hubu dokořán! ()

Dado

Priemerný romantický snímok natočený podľa tej najstaršej a najohranejšej šablóny, ktorá slúži tvorcom na natáčanie filmov. Film nenudí, no zároveň ani nedokáže nadchnúť ničím okrem niekoľkých v celku zaujímavých vedľajších dejových rovín a šokujúceho konca, ktorý razom dodá názvu filmu omnoho širší rozmer. Ešte by to však chcelo ďalšie výnimočné, alebo aspoň zaujímavejšie okamihy na to, aby sa dalo premýšľať nad vyšším hodnotením. (65%) ()

LordSnape

Kupodivu jsem to Pattisonovi sežral i když u mě bude stále zapsán jen jako Edward z Twilight. Emilie de Ravin je rozkošná a oba tátové s Cooperem a Brosnanem hrají skvěle. Konec je jeden veliký šok a svým způsobem i happy end. ()

KObl힀k

Skoro celý film jsem se snažil pochopit co se mi pokouší sdělit a přežíval ne zrovna podařený herecký výkon hlavního hrdiny. Možná k němu mám od Twilight trochu averzi, ale opět mě o svých hereckých kvalitách příliš nepřesvědčil a předvídatelný a docela nudný děj filmu mu taky zrovna nepomohl. Překvapivý konec tomu všemu dal nakonec smysl a spojil předešlý chaos v konečnou myšlenku, díky které jsem chvíli uvažoval nad vyšším hodnocením, nakonec ale nezáživných 111 minut zvítězilo nad 2 minutami zábavy... škoda toho zpracování, potenciál tam byl... ()