Loganova válka - Čest zavazuje

(TV film)
  • Česko Návrat hitmana (více)

Logan Fallon byl obyčejný kluk - až do jednoho dne, kdy se jako desetiletý stal svědkem brutální vraždy celé své rodiny, která byla vlastně naplánovanou popravou. Nikdo však neví, kdo a proč vraždy spáchal. Tehdy Logan sám před sebou složil přísahu, že až dospěje, vypátrá vrahy a pomstí smrt své rodiny. Po patnácti letech se z Logana stal pod vedením jeho strýce Jakea vynikající bojovník a mistr bojových umění. Má odvahu, má sílu, má svůj cíl a je rozhodnut jít až do konce. Pronikne do podsvětí jako nájemný zabiják a infiltruje se do největšího zločineckého syndikátu v Chicagu. Zde se mu podaří získat důvěru bosse Alberta Talgorna, tedy muže, který dal vyvraždit jeho rodinu. Logan našel toho, koho hledal, a dodržet přísahu, kterou dal sám sobě, je pro něj věcí cti - i když je v sázce jeho život! (oficiální text distributora)

Jaxx84

Laciné jako prostitutka před penzí aneb jak během 5 minut filmových záběrů zestárnout o 20 let a naučit se bojové umění. Edd Cibrian je ostrý jako můj pohled po pěti ležácích. Chuck Norris a jeho 2 obličejové mimikry (zlobím se a je mi vše putna) jsou veškeré herecké výkony. Scénář je na úrovni slohového úkolu žáka 5.B a vůbec celý film působí důvěryhodně jako střelba z kotoulu, která se v něm trénuje. Howk and never more. ()

driver005 odpad!

Logan s Chukem sedí na útesu a pod nimi bouří oceán..."Strýčku, chtěl bych se dát k armádě." "Opravdu Logane?!" "Ano, chtěl bych být u amerických rangers." "Ale ti patří mezi nejlepší vojáky na světě." "Já vím, připravíš mě?" "Opravdu to chceš?" "Jsem rozhodnut." "Dobrá tedy, začneme s tréninkem." ...památný dialog, při kterém jsem šel do kolen. Je to případ, kdy trapnost začíná být opravdu zábavná, a tak by si to z recese jednu hvězdu zasloužilo. Když ale při záběrech na Loganův tvrdý trénink režie vložila prolínačky na letícího orla, stala se z Loganovy války příliš silná káva :). ()

Dlo'h-osh

Vynikající drama s kvalitním příběhem. Je to sice trochu naivní a předvídatelné, ale akce skvěle funguje a nenudí. Chuck Norris vyniká i jako vedlejší postava, finální scéna, kde zabije Talgorna prokopnutím čelního skla je nezapomenutelná. ()

Stejšn

Neni to úplně špatný, v rámci chuckžánru. Sice přímo Chucka si tu neužijem tolik, ale jako akční film to obstojí. A závěrečný malý skok pro Chucka, který je obrovský pro celé lidstvo, je prostě čupr! ()

Virusman666

O*R*I*N - ani se neptej, co bys zasloužil ty... Samozřejmě uznávám, že každý má jiný vkus na filmy, ale plivat na herce, kterému nesaháme ani po kotníky je typicky česká malost... Myslím, že by ti ukázal, co je to čočka, ty ubožáku... A k filmu samotnému - jeden ze slabších snímků americké produkce, ale na průměrné hodnocení bohatě stačí, jelikož máme hodnocení pouhých 5 hvězdiček, co by pak člověk měl dávat škvárům z východu, u kterých by se unudil k smrti... ()

walkingdead

S téměř šesti křížky na krku se Norris asi poprvé objevil ne v roli super-ranaře, ale jako mentor mladšího hrdiny. Chuck nikdy hrát neuměl, a když se náhodou o herectví pokouší, je to spíš úsměvné, ale akci umí. I tohle je úplně v pohodě shlédnutelný průměrný akčňák, který nejen tím televizním zpracováním připomíná prodlouženou epizodu Rangera Walkera. Ale jestli Chucka berete víc jako legendu supermanských vtipů než akčních filmů, tak to ani nezapínejte :-) ()

pupidup

Mně to zas tak hrozné nepřipadá...Norris i Cibrian se mi líbí, také myšlenka - zlo a pomsta...takže jo, celkem až na některá hluchá místa líbilo! :o) ()

Martyjoker

Já nevím, co většina z vás, kteří tu ten film komentujete, očekáváte, že uvidíte, když si pustíte film s Chuckem Norrisem?? Já jsem si to dnes pustil s cílem odreagovat se u nějakého obyčejného akčního filmu, který je sice plný nesmyslů, ale při tomto typu filmů člověk nemůže přemýšlet. Tento film má navíc náznak příběhu. Je to pěkná pohádka pro dospělé a alespoň u mě splnila svůj účel. Je dobře, že existují i takovéhle filmy. ()