Špeciálny diel populárneho seriálu Robot Chicken, v ktorom sú parodované rôzne scény z kultovej série Star Wars. (Pugo)

C0r0ner

Že je v seriálu spousta sraček, tak ve třech krátkých filmech o Star Wars nejsou žádné. Celou dobu je to přehlídka geniální parodie na nejslavnější filmovou sérii všech dob, která na diváka valí jeden skvělý vtip za druhým. Samozřejmě se počítá se znalostí originálu, ale ten snad viděl každý. Absolutní vrchol je Imperátor na eskalátoru. 100% ()

lakikaki

Obsahovo päť hviezdičiek, jednu ale strhujem za recykláciu asi troch scénok z klasických epizód. Vtipné sú síce aj po x–tý raz (telefonát medzi Imperátorom a Vaderom ma spoľahlivo zničil aj tentokrát), ide mi však o princíp. [85%] ()

bartias

Parodický, satirický, loutkový, komediální seriál Robot Chicken si nebere servítky. Díky tomu je originální a milují ho příznivci i odpůrci toho či onoho popkulturního fenoménu. Star Wars je věčné téma a Seth Green se do nich poprvé, ale určitě ne naposled, pouští s vášní oddaného fanouška i s dobře nabroušeným ostrovtipem. ()

T-pack

Největší nářez servírovaný ve stravitelných dávkách. Nebudu vyvolávat náhodný scény, páč jich bylo mnoho a prakticky u každý jsem se smál. A hodně. ()

Monoxid

Konec je trapnej a nic než trapnej... Ale jinak, vážně respekt vzhledem k tomu, že Star Wars zesměšnili a zároveň jim tímto vzdali hold :D ()

hroubek

Teď už se v klidu můžu kouknout na nový film o Lincolnovi, jelikož vím, že když přešel k Temné straně síly, tak si tu kulku do hlavy zasloužil.Ale teď vážně skeče na téma Star Wars jsou hodně dobré přesto některé Vám sednou více než ty druhé.Některé jsou zbytečně trochu delší.Jinak suprová podívaná pro všechny fanboys Star Wars. ()

Ravi

Pokud jste fanoušek SW, tak se budete hodně bavit. Ale pokud nejste, bavit Vás to bude jen trochu, protože nebudete úplně vědět, o co jde. ()

Fony

Tohle musí každého fanouška Star Wars zaručeně odrovnat. Dost možná nejlepší parodie, jakou jsem kdy viděl. ()

leon_id

neskutecne dobre! pro skalni fandy nutnost a pro vsechny ostatni (kdo nejmene jednou videli jeden ze zasadnich dilu star wars) to bude urcite velmi ftipna podivana. davam plnou palbu, tahle vec me uplne dostala :) ()

Burdock

Seriál Robot Chicken jsem nikdy neviděl a naskočil jsem rovnou do tohoto jeho special dílu. Star Wars mám vemi rád a tahle parodie mě dostala do kolen. K mnoha skečům je třeba vidět originální Star Wars vícekrát, ale i člověk, který Star Wars viděl jen jednou, si přijde na své. Nářez od začátku do konce a s každým dalším dílem ještě lepší. Robot Chicken: Star Wars Episode III je pak úplně dokonalé :) ()