V roce 1589 se na palubu lodi, plavící se po volném moři, přehoupne kapitán Fritton, muž který změnil Černé moře v Rudé a okradl proradného lorda Pomfreye. Lord Pomfrey se zaváže, že jej za jeho čin bude pronásledovat dva roky, dvacet let, klidně i čtyři sta dvacet let. O čtyři sta dvacet let později se ocitáme na internální škole St. Trinians, v místě, kam se ani policie neodváží. Nový rok přináší nové profesory, nové studenty a samozřejmě také nové nepřátele. Sir Piers Pomfrey, potomek lorda Pomfreyho, nemá rád ženy, obzvláště pak ty z Frittonova rodu. Vloupe se do školy a ředitelce Frittonové přímo pod nosem ukradne prsten, který jej má dovést k legendárnímu Frittonovu pokladu. Něco takového si ale holky ze St. Trinians rozhodně nenechají líbit a tak se v čele s Annabell Frittonovou (Talulah Riley) vydají získat poklad a zničit sira Pomfreye. (whampingwillow)

LBsmoke

oproti jedničce.. totální blbost nuda ...ještě naprosto otřesné zasekávání zpomaleného času..a přechody scén ()

suzanne1997

Podle mě bylo tohle pokračování stejně dobré, jako jednička. Přiznám se, že jsem o něm až do dnešního dne nevěděla a hned jsem se na něj musela podívat. Líbil se mi a docela jsem se nasmála. Holky ze St Trinian¨s umí docela dobře překvapit. Ten nápad s legendou i se Shakespearem, hlavně s tou jeho hrou, to nemělo chybu. Není nic, co bych filmu vytkla, je stejně originální a má šťávu. Proto jej doporučuji, jednu výhodu přitom má. Nemusíte se dívat na jedničku, aby jste jej pochopili a porozuměli mu. ()

TaanStari

Shakespeare - spisovatel, který byl ve skutečnosti pirát, který byl žena, která se převlékala za muže, kterého hrál muž, který se převlékal za ženu, která se převlékala za muže. Seems legit. ()

Five By Five

Zábavné, napínavé a nakoniec aj povznášajúce, skotačenie... Nápaditý dej a starostlivo realizované akcie. Dievčatá sú úžasne rôznorodé, no aj napriek ich rozdielom, vzájomná spolupráca je pre ne dôležitejšia ako ich rivalita. Vzájomné pripomienky medzi nimi patria medzi najvtipnejšie okamihy, ale bohatý humor, plný vtipných absurdít, je pekne a rovnomerne rozložený počas celého filmu. Veľmi dobrá je tiež občasná hudba na pozadí, ktorá dej vhodne dopĺňa... Ak teda hľadáte dobrú zábavu, určite si tento film ľahko zaradíte medzi svoje obľúbené britské komédie. ()

cogi

Příjemná puberťácká komedie, která má aspoň něco do sebe oproti dalším bezduchým filmům pro náctileté holky, parádní hudba .. spolu s jedničkou jedna z nelepších filmů pro mladé prdlé lidičky ()

ilovebritain

Existuje jediný národ, který si může dovolit být takto krutý a téměř až rouhačský vůči dějinám i přítomnosti. Bůh ochraňuj královnu i její národ šílenců, rouhačů a skvělých filmařů s humorem, který by porazil i koně. ()

wray

Hned na uvod musim povedat ze britske filmy, najma komedie ma nikdy nejak nedokazali zaujat. Humor je kdesi medzi tradicnym anglickym a sucasnym americkym (snazia sa ist s dobou), takze je to take nejake "ani ani". St Trinians 2 ma humor asi trosku "americkejsi" ale - stale to nie je uplne ono. Napriek tomu - ok, ako komedia moze byt. Aj ked je to neuveritelna somarina, a je to urcene divakovi do 20 rokov (mozno 25 max, co je stejne menej ako mam). Napriek tomuto vsetkemu - je to neuveritelne - ale mne sa to fakt pacilo. Vsetky tie nedostatky som nejak odignoroval a celych 106 minut sa fajne bavil. Dokonca teraz hladam prvu cast (ktoru som nevidel) lebo mi bolo malo... Takze nastava otazka - preco? Tak uplne v zaklade - baby :) Je to film o dievcatach, ja som chalan - je to jasne. Dievcat je tu vela druhov a - vsetky stereotypy su tu parodovane vyborne, co je dalsie plus pre film. No a hlavny dovod - cela skala krasnych britskych prizvukov. Nie fakt - mam na to slabost. A aj tieto prizvuky su tu (parodovane) vyborne. K tomu vsetkemu - velmi lahka zabava od zaciatku az do konca - nech sa vravi kto chce co chce, ja to doporucujem. ()

Scaevola

Ještě ulítlejší (nenapadá mne lepší výraz), ještě stylizovanější a ještě víc nesouhlasím (Shakespeare ženou?)... Leč přesto jsem se více bavil a zcela jsem Britům tu anarchistickou kamufláž spolknul. A navíc jsem se párkrát vážně zakoukal. ()

Nerdvana

Zatímco první díl byl originální a dokonale prdlý, tohle byl jeho slabší odvar vzbuzující rozpaky. Takhle ne, přátelé. ()

AmunRa

Trošku slabší pokračování St Trinian's není tak vtipné, ale je vidět větší rozpočet a příznivci Dr. Who ocení Davida Tennanta. Soundtrack je naopak ještě lepší než v prvním dílu. ()

faborka

Nadšení z neuvěřitelné, vtipné a ujeté zábavy v prvním díle vyprchalo. Druhé pokračování je neuvěřitelně trapné, nevtipné, upocené a uboze snaživé. Nezasmála jsem se ani jednou, s hrůzou v očích jsem sledovala pečlivě nacvičené amatérské vystoupení. Od přepadení školy a její obrany až po nalezení pokladu v divadle Globe je to bez zábavy. To nadšení, spontánnost a ujetost prvního dílu je zapomenuto. Jednu hvězdičku dávám za Davida Tennanta - i v této sračce odvedl jako lord Pomfrey skvělý výkon. ()

kritička

Jednička měla nápad, říz a vtip, dvojka má ... nic! Nelíbilo se mi vůbec nic, kromě povýšení Annabelle Fritton na hlavní děvče a i tam bych si představovala více prostoru. ()

Profík

Na čtyři jen tak tak.. Oproti úžasné anarchistické jedničce je to krok zpátky. Ta energie a nespoutanost z prvního dílu chybí. Má to sice poněkud ucelenější příběh, ale to ztrátu nevyváží. 70%. ()