Touha po moci i pomstě žene Daenerys proti těm, kteří neuznávají její nárok na Železný trůn. Arya se ocitá v ohni nemilosrdné válečné vřavy v ulicích King´s Landing. Sandor Clegane jde vstříc bratrovražednému souboji. Rodinná pouta Lannisterů pečetí jejich osudy. (DavidWark)

terez.coufal

Jednoznačně nejlepší díl série. Minimálně druhá polovina. Narozdíl od bitvy s mrtvými, bylo všechno krásně vidět a člověk si tak mohl to epické dobývání Kings Landing pořádně užít. ()

martan1

SPOILER: Tuhle epizodu pro mě prostě zabije moment, kdy Daenerys začne zničehonic srovnávat celé město se zemí ve chvíli, kdy se vzdá. Někde jsem četl vyjádření režiséra, proč tomu tak prý je, ale mě to stejně nedává žádný smysl... proč neútočila teda když už přímo na hrad, kde se schovávala Cersei...? atd. Ne, tohle prostě nedává smysl a je to podle mě padlé na hlavu. ()

JarinDL7 odpad!

Dany se celý seriál stará o nevinné. Proč ve svém vzteku nezaútočí rovnou na Cersei? Nedává to absolutně žádný smysl. Pokud se chtěli držet neexistující předlohy, proč k tomu momentu nedošli lépe? Proč Drogona nejde trefit, když těch ballist mají stovky? Rhaegal dostal 3 rány instantně, protože: "Dany kinda forgot." ()